2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Gözdem saçlarına ne oldu kız

sanki doğuma değil savaşa gitmişsin  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla ne olduğunu bende bilmiyorum değişik bir hal içersindeydim  :sad1:
Narkoz insanı kendinden geçiriyor bir de gözlere de krem sürüyorlar ameliyattayken gözleriminde şaftı kaymış :sad1: Şişmişim baygınım :sad1:

Aytii

of bizde kurtulsaydık bi şu doğum işinden  :icon_pale:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kurtulursun hayatım az kaldı artık bak 6.5 aylıksın 7.ayın doluyor allahın izniyle :amin: Çoğu gitti azı kaldı :amin:

Aytii

izemsevi

ay bakalbildim en sonunda ya ben bişeye bakacağım zaman mutlaka bir iş çıkıyor şimdi baktım şeker sen doğuma girmeden önce ne güzelmişsin valla ama doğumdan sonra biraz şaftın kaymış :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Biraz mı resmen kendimden geçmişim ayol  :k06: :k06: :k06:

izemsevi

gözde doğum çantasını nezaman hazırlamak lazım benim okadar çok yapacak şeyim varki evimi düzenlemem ve temziletmem lazım kızımın kıyafetlerini yıkayıp ütülemedim kendime daha hiçbirşey almadım kızımın eksikleri var aaa bir sürü yapcak şey varmış

Aytii

ben başladım bile hazırlıklara  :hello2: :hello2: :hello2: çalışıyorum malum. nezaman ne olacağını bilmediğimiz gibi ona göre herşeyimizinde hazırda olması gerekir ;)

izemsevi

ayten bende doğuma 1 hafta kalaya kadar çalışcam oyüzden benimde temmuz başında her türlü işimi bitirmiş olmam lazım haziranın ilk haftası kızımın kıyafetlerini yıkıycam ütüliycem ve böylelikle yavaş yavaş çantayıda hazırlamaya başlamış olcam

Aytii

benim fazla vakit ayıramamamın sebebi haftaya düğünümüz var onun tam olarak geçmesini bekliyorum sonrasında rahat edicem  :occasion5: ozaman kendimi tamamen oğluma adayacağım  :muzz: :muzz: :muzz: herşeyini yıkayıp ütüleyip yerleştircem sadece birkaçını yıkadım ütüledim bide bakım ürünleri aldım ama düğünden sonra hepsi olcak inşallahhhhh  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar merhaba dün yemek için çıkmıştım en son hatırlarsanız ve başıma neler geldi hiç iyi değilim morelim çok bozuk :crybaby2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben çantamı doğum iznine çıktığım zaman yani 32.haftamda hazırlamıştım akabinde 4 hafta sonra doğurdum zaten temkinli olmak lazım :icon_thumright:
Allahım dünyanın en zevkli olayı o minnacık tülbentleri ütülemek ki ütüden nefret ederim ama :love9: :love9: :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 09:58:03
Gözdem saçlarına ne oldu kız

sanki doğuma değil savaşa gitmişsin  :ehi:

Ayten gülmekten öldürdün beni kıss Allah seni :ehi: :ehi: :ehi:
Gözde bembeyaz kesilmişsin resimden herşey anlaşılıyor, kolay diil bi can dünyaya getirmek :y25:
Allah yardımcımız olsun

izemsevi

kızıma battaniye, kundak, taşıma puseti, alt açma,bez,biberon vs gibi ıvır zıvırlar, bakım setibanyo filesi sallanır anakucak alacağız bunlar ilk aklıma gelenler dahasıda vardır illaki bana herşey eksik hiç bişey almadım.