2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlaarrrrrrrrrrr nasılsınızz biz geldik çok özledim hepiniziiiiiiii :hello2: :hello2: :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Herkes hoşgeldi  :flowers:
Bende oğluşa çorbasını yidirdim geldim  :hieyt:
Saat 18:00 de doktor randevumuz var bakalım Rüzcüm kaç kilo olmuş boyu nolmuş :love9:

izemsevi

iyiyiz canım allaha şükür biraz fazla yedik onu sindirmeye çalışıyoruz. :k06:

hoşbulduk gözdem :opucuk: Rabbim bizlerede gösterir inşallah o günleri.Allah rüz ede sağlık sıhhat versin :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gelinimin güzel annesi  :love9: :opucuk:
Ayy çocuklar duymasının reklamını izliyorum da kadın şarkı söylüyor ya ömrümün baharında bir öküze tutuldum koptum yaaaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Amin güzelimm sizlerde seneye benim gibi olacaksınız :amin:

izemsevi

damadımın fedakar cefakar annesi söyle balım gelinin şuan uyuyor gece uyumadığı için ya kızlar sizin bebişler gece nasıl maşallah 41 kere benimki gece bir hareketli :nazar: uyumuyor doğal olarak bende uyuyamıyorum ama çok seviniyorum tekmeliyor yuvarlanıyor galiba o küçücük yerde ıyun oynuyor resmen dün gece böyle içime sokasım geldi hoş içimde ama işte sişz anlayın göbüşüme sarıldım öyle yattım allah bebişlerimizi nazarlardan kötü gözlerden saklasın  :amin: :amin: :amin:

kızlar yoldan geldik çok acıktık yemeğimizi yiyelim dinlenip geliriz yine :wave:

Aytii

dünürüm nereye ya  :opucuk: özletme kendini  :wave:

izemsevi

kızımla tahlil sonuçlarımızı aldık herşey yolunda çok şükür idrarımız temiz çıktı tiroid tahlillerimizde normal çıktı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hava çok sıcak felaket yanıyor ortalık :occasion14:

Aytii

iyi hadi gözün aydın Seval

burda hava serin yağışlı

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sevalim gelinimin annesi maşallah  :nazar: Gözün aydın sonuçlar tertemiz  :nazar:
Bende geldim doktora gidene kadar burdayım Rüz de uyudu :sleepy1:

izemsevi

teşekkür ederiz kızlar birdahaki ay 32.hafta içinde son tahlillerimizi yaptırcaz aile hekimliğinde dr onunla doğuma girersin dedi zaten doğumun olacagı günde bir sürü tahlil yapılıyormuş bu ay şeker yüklemesi var merak ediyorum bakalım nasıl bir şey.

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 16:08:08
Sevalim gelinimin annesi maşallah  :nazar: Gözün aydın sonuçlar tertemiz  :nazar:
Bende geldim doktora gidene kadar burdayım Rüz de uyudu :sleepy1:

hoşgeldin güzellik

ne doktoru  ???