2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 12:54:05
%1500  :laughing7:
Bende oğlumu yedirdim atıştırmalık :k06:
Hoşgeldin canım :opucuk:

hoşbulduk canım nasılsın  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Çok şükür hayatım iyi diyelim iyi olsun :)
Rüzgar'ı doktora götüreceğim de bugün muaynanenin açılmasını bekliyorum saat 2 de açılıyor :sad1:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bende annemde kaptım pc yi bir selam vereyim dedim, dükkana götürüyor çünkü

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hoşgeldin Gizemcim iyi yaptın  :opucuk: Keyifler nasıl ?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 13:14:08
Hoşgeldin Gizemcim iyi yaptın  :opucuk: Keyifler nasıl ?

Hoşbulduk canım sağol keyifler iyi tatlım sizde nasıl?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Çok şükür canikom havadaki kasvet içimi bayıyor onun dışında her şey iyi  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 13:18:03
Çok şükür canikom havadaki kasvet içimi bayıyor onun dışında her şey iyi  :k06:

O hepimizin içini bayıyor canım hele ben yanıp tutuşuyorum hormonlardan, keyfin yerindeyse sorun yok. Bende uzandım yatağa yaramaz kızımın hareketlerini izliyorum  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

kızlar yanıyorum sıcaklardan bu ayda böyle olursam haziran temmuzda ne olur bilmniyorum. gizemcim sana msesaj attım okursun.

Aytii

muhribe

arkadaşlar merhaba nasılsınız? bir sorum olacak (26. haftayı bitirmek üzereyiz) son 1 haftadır falan kasıklarımda hafif ağrılar hissediyorum. sağ ve sol sürekli batıyor sanki. çok oturmaktan mı acaba  :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Mayıs , 2011, 13:58:23
arkadaşlar merhaba nasılsınız? bir sorum olacak (26. haftayı bitirmek üzereyiz) son 1 haftadır falan kasıklarımda hafif ağrılar hissediyorum. sağ ve sol sürekli batıyor sanki. çok oturmaktan mı acaba  :sad1:

merhaba Muhrişim

o ağrılar bendede oldu hatta geceleri bebek tekmeledikçe rahmimde boşluk gibi bişey hissediyodum birde idrarın geldiğindede birden ayağa kalkınca oluyo öyle bir ağrı  :-\

izemsevi

ben dondurma yedim boğazım şişti daha yemiycem  :-\ muhribe benimde geçen öyle olmuştu sağ kasığım acayip agrımıştı dr gitti rahim genişliyor ve ordaki kaslar geriliyor demişti.

muhribe

hmm sağolun kızlar, o ağrılarla birlikte akıntı da olunca korkuyorum ya. sanki kanama gelecekmiş gibi. benim de okuduğum kadarıyla rahim doğum için hazırlık yapıyormuş hafif ağrılarla kasları güçlendiriyormuş

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Mayıs , 2011, 14:04:08
hmm sağolun kızlar, o ağrılarla birlikte akıntı da olunca korkuyorum ya. sanki kanama gelecekmiş gibi. benim de okuduğum kadarıyla rahim doğum için hazırlık yapıyormuş hafif ağrılarla kasları güçlendiriyormuş

doktorum nst ye soktu beni söyledim ona böyle ağrıların olduğunu ama çok şükür bişey yok dedi

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 14:05:43
Alıntı yapılan: muhribe - 04 Mayıs , 2011, 14:04:08

doktorum nst ye soktu beni söyledim ona böyle ağrıların olduğunu ama çok şükür bişey yok dedi

demek ki normal şekerim. son zamanlar böyle şeyler yaşamamız normal zaten. Allah hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin inş