2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaaa.. ne kadar ağır çalışma şartların. ama Allah dağına göre kar verir. bi de sen dirayetli bi hatuna benziosun  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 04 Mayıs , 2011, 11:26:59
canım yaaa.. ne kadar ağır çalışma şartların. ama Allah dağına göre kar verir. bi de sen dirayetli bi hatuna benziosun  :icon_thumright:

evet öyledir kendisi  :love9: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim çok teşekkür ederim :opucuk: Allah da beni burda sınıyor diye düşünüyorum artık kabullendim :)
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 11:28:10

evet öyledir kendisi  :love9: :nazar:
Bebeğimsin  :love9: :opucuk: Nasıl da tanırmış arkadaşını yirim seni :love7:

Aytii

ticker'a Rüzgar abi yazmış yaaa deliiii  :k06:  :k06: :k06: :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben sizin oğluşlarınızı veren Allaha kurban olurum :amin:
Var ya Ayten nasıl doğuracağını ve neye benzeyecek bir şey pırtlatacağını çok merak ediyorum :toothy10:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 09:00:39
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Mayıs , 2011, 08:58:25
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 08:56:57
ne diyoki sana doktorun Burcu  ???
bebek ir catın dar flan . ama bn normal dogum cok isiyorm faka bu dıuyduklarımdan sonra cok korkmaya basladım

ama daha erken değilmi çatınla ilgili yorum yapması için  :icon_scratch:

günaydın Seval

aytencim net gitti anca geldi. ya benim catı muyanem alttan olmadı ben hamilelikten bir ar kadar önce belimden filim cetim 4 kere rahatsızdım doktorum ozamanda bana söyle senin catın darmış dedi. sonra hamilelikte biraz ilerleyince bu filmleri tekrar doktoruma gösterdim belimden dolayı sorun olurmu dedim. napmamaız lazım oda agrıların cok olur büyüdükçe sorun yasarsın baskada bir pıroblem olmaz dedi sonra oda aynı seyi söyledi senin catın cok darmış dedi.yani aranızda bel filimi çektiren varsa o el muyenesinden bile daha net ve kesin

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 11:42:01
Ben sizin oğluşlarınızı veren Allaha kurban olurum :amin:
Var ya Ayten nasıl doğuracağını ve neye benzeyecek bir şey pırtlatacağını çok merak ediyorum :toothy10:

:ehi: onu bende merak ediyorum çok   :laughing7:
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Mayıs , 2011, 11:53:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 09:00:39
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Mayıs , 2011, 08:58:25
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 08:56:57
ne diyoki sana doktorun Burcu  ???
bebek ir catın dar flan . ama bn normal dogum cok isiyorm faka bu dıuyduklarımdan sonra cok korkmaya basladım

ama daha erken değilmi çatınla ilgili yorum yapması için  :icon_scratch:

günaydın Seval

aytencim net gitti anca geldi. ya benim catı muyanem alttan olmadı ben hamilelikten bir ar kadar önce belimden filim cetim 4 kere rahatsızdım doktorum ozamanda bana söyle senin catın darmış dedi. sonra hamilelikte biraz ilerleyince bu filmleri tekrar doktoruma gösterdim belimden dolayı sorun olurmu dedim. napmamaız lazım oda agrıların cok olur büyüdükçe sorun yasarsın baskada bir pıroblem olmaz dedi sonra oda aynı seyi söyledi senin catın cok darmış dedi.yani aranızda bel filimi çektiren varsa o el muyenesinden bile daha net ve kesin

hmm bakalım bana filmmi çektirecek yoksa el muayenesimi  :dontknow:

burcu MELEK

ayten nvalla surda bayılıcam hamilelikte filim cekilmez kuzum catına bakmak içinde cekilmez ben bel agrısı için cektirdim oradan görünen birşeymiş ve hamilelikten bir ay çnce cekmiştim

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Mayıs , 2011, 12:00:14
ayten nvalla surda bayılıcam hamilelikte filim cekilmez kuzum catına bakmak içinde cekilmez ben bel agrısı için cektirdim oradan görünen birşeymiş ve hamilelikten bir ay çnce cekmiştim

çatıya illa ellemi bakılıyo yani? farklı cihazlarla bakamazmı? benim filmden kastım oydu   :-\

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 12:02:41

çatıya illa ellemi bakılıyo yani? farklı cihazlarla bakamazmı? benim filmden kastım oydu   :-\
evet canım malesef elle bakılıyor  :y25: ama ona el deyil parmak deyip güzel yönünden bakalım ;D

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Mayıs , 2011, 12:06:23
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 12:02:41

evet canım malesef elle bakılıyor  :y25: ama ona el deyil parmak deyip güzel yönünden bakalım ;D

:igrenc:

burcu MELEK

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

%1500  :laughing7:
Bende oğlumu yedirdim atıştırmalık :k06:
Hoşgeldin canım :opucuk: