2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Evet kızlar ya hep zaten bu aralar duygusallaşmış durumdayım geçen sene bugünleri yaşıyorum tekrar sanki :love9:
Odamda beyaz yazı tahtam vardı kendime takvim yapıyorum haftalarımı ve kalan gün sayımı yazıyordum :love9:
Güzellerim benim allah sizlere de o güzel günleri gösterecek karında durduğu gibi durmuyorlar dışarı da zamanda öyle çok çabuk geçiyor :love9:

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayten göğüs pompasıyla ilgili yazı yazdım okuyabilirsin :icon_thumright:
Bu arada benim deli gibi bacaklarım ağrıyor havadan filan diye geçiştiriyorum ama geçmiyorlar :sad1:
Bir de midem rahatsız 2 haftadır nerdeyse ağrılar giriyor :sad1: Deli oldum :sad1:

Aytii

geçmiş olsun tatlım bak kendine. çok yoruluyosun  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

ben de çok duygusalım bu aralar,her şeye ağlıyorum yaaa... bebeğimin kıyafetlerine bakınca bile ağlayasım geliyo. aslında komik bi durum  ;D

bana sürekli neden doğmasını sabırsılıkla bekliyosun,doğunca da içeri girsin diye isteyeceksin diyorlar ama çok kızıyorum onlara. ya bu bebeği ben hayattta hiç bişey istemediğim kadar fazlasıyla istedim. yalvardım olsun diye. nasıl kıyarım ben ona. iddia ediyorum sabaha kadar da uykusuz kalsam of demicem.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla kendime ait bir zaman kavramım olmadığı için belki ihmal ediyor olabilirim doğru söylüyorsun hayatım :sad1:
Güçsüzleştim gibime geliyor :sad1: Yememe rağmen kilo veriyorum o da ayrı bir konu belki de ondandır :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 04 Mayıs , 2011, 11:07:11
ben de çok duygusalım bu aralar,her şeye ağlıyorum yaaa... bebeğimin kıyafetlerine bakınca bile ağlayasım geliyo. aslında komik bi durum  ;D

bana sürekli neden doğmasını sabırsılıkla bekliyosun,doğunca da içeri girsin diye isteyeceksin diyorlar ama çok kızıyorum onlara. ya bu bebeği ben hayattta hiç bişey istemediğim kadar fazlasıyla istedim. yalvardım olsun diye. nasıl kıyarım ben ona. iddia ediyorum sabaha kadar da uykusuz kalsam of demicem.

Aferin sana güzelim benim örnek bir davranış :icon_thumright: :opucuk:
Herkes ne yazık ki anne-baba olamıyor :sad1:
Annelik içten gelen bir olay..İnsan kendi canına kıyabilir mi?Herşey feda olsun onlara :love9:
Ama gerçekten hamilelik+1 yaşına kadar uyku muyku yok yani sabahları en geç 8-9 gibi kalkmaya devam :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 11:04:29
Ayten göğüs pompasıyla ilgili yazı yazdım okuyabilirsin :icon_thumright:
Bu arada benim deli gibi bacaklarım ağrıyor havadan filan diye geçiştiriyorum ama geçmiyorlar :sad1:
Bir de midem rahatsız 2 haftadır nerdeyse ağrılar giriyor :sad1: Deli oldum :sad1:

cnım kesin düzensiz beslenme ve ayakta fazla kalman neticesinde yaşıyorsundur bu durumu. kendine de vakit ayır bak,çok yıpratma kendini. ablamda sırf bu yüzden en sonu bedensel çökkünlüğün yanısıra tükenmişlik sendromu da çıktı  :sad1:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ne kadar doğru söyledin tükenmişlik sendromu  :sad1:
Geçen vardiya depoda ağladım valla hüngür hüngür ya :y25:
Allaha dedim ki senden başka kimsede bir şey isteyemem kimsem yok lütfen artık beni gör dedim ya :y25: :amin:
Allah büyük bir gün düzeleceğiz inşallah :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaaaa...  :y25: ne iş yapıyosun sen?  ama anlıyorum seni,bir yandan çalışmak da zorundayız. ama bak yaza az kaldı. şööööle güzel bi tatili haketmişsin  ;) şimdiden yer ayarlayıp şöööle güzel bi otelde kalın valla. insan kendini senede bi kaç gün ödüllendirmeli.  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 11:12:27
Ne kadar doğru söyledin tükenmişlik sendromu  :sad1:
Geçen vardiya depoda ağladım valla hüngür hüngür ya :y25:
Allaha dedim ki senden başka kimsede bir şey isteyemem kimsem yok lütfen artık beni gör dedim ya :y25: :amin:
Allah büyük bir gün düzeleceğiz inşallah :amin:

ya canım senin vardiyan değişmişti hani gececilikten kurtulmuştun  :'( olmadımı yoksa

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hayatım ben Sabiha Gökçen Havalimanın da Duty Free de çalışıyorum.2 gün çalışıyorum 2 gün off döngü bu şekilde.1 ay gece 1 ay gündüz..Allah bana gönül ferahlığı versin ben ömür boyu çalışacağımı biliyorum zaten :amin:

Aytencim valla ne oldu bilmiyorum bir baktım yine gecedeyim artık saldım gitti valla kafaya toka harici bir şey takmama kararı aldım ama maaşımda artış olmuş anlamadım gitti :sad1:

Ya benim istediğim asıl şey bir insanla ortak bir yükü paylaşmak.Kendi başıma taşımak yoruyor hemde fazlasıyla ama en azından bir can yoldaşım olsa onunla paylaşırım belki daha da fazlasını.Başka hiçbir şeyde gözüm yok :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 11:20:36
Hayatım ben Sabiha Gökçen Havalimanın da Duty Free de çalışıyorum.2 gün çalışıyorum 2 gün off döngü bu şekilde.1 ay gece 1 ay gündüz..Allah bana gönül ferahlığı versin ben ömür boyu çalışacağımı biliyorum zaten :amin:

Aytencim valla ne oldu bilmiyorum bir baktım yine gecedeyim artık saldım gitti valla kafaya toka harici bir şey takmama kararı aldım ama maaşımda artış olmuş anlamadım gitti :sad1:

Ya benim istediğim asıl şey bir insanla ortak bir yükü paylaşmak.Kendi başıma taşımak yoruyor hemde fazlasıyla ama en azından bir can yoldaşım olsa onunla paylaşırım belki daha da fazlasını.Başka hiçbir şeyde gözüm yok :sad1:

ee tabiki buda senin en doğal hakkın  :icon_thumright: yalnızlık Allaha mahsustur demişler. ama maaşın artmış enazından  ;)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla annemi de evlendirdim şimdi annemin kayınvalidesi evleniyor hemde dünya zengini bir adamla 67 yaşında adam kadına aşık :love9: :ehi:
Bunalıma girdim valla anneme diyorum ki torunu tombalağı yok mu bu adamın :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 11:23:42
Valla annemi de evlendirdim şimdi annemin kayınvalidesi evleniyor hemde dünya zengini bir adamla 67 yaşında adam kadına aşık :love9: :ehi:
Bunalıma girdim valla anneme diyorum ki torunu tombalağı yok mu bu adamın :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: Allah hayırlısını versin kız parası olup adam olamadıktan sonra