2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

:D  :D orası öyle hayatım ama su aralar baya zorlaştı 47 gün kaldı ya cok az gibi geliyor iyce korkmayada basladım acıkcası bacgım cok agrıyor niye bilmiyorum. normal dogumu cok istiyorum ama doktorun sösyledikleri beni çok korkutuyor ay kafam cok karısık

izemsevi

günaydın herkese sabah gittik aile hekimliğine rutin kan ve idrar tahlillerimizi verdik. 14.30 da sonuçları alcaz.

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Mayıs , 2011, 08:56:02
günaydın herkese sabah gittik aile hekimliğine rutin kan ve idrar tahlillerimizi verdik. 14.30 da sonuçları alcaz.
bizim aile hekimi hiç zahmet etmiyor telefonla aryıp siz gelmeyin hastanedeki sonuçlar iyimi biz buraya not düşelim diyorlar  :k06:  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 08:56:57
ne diyoki sana doktorun Burcu  ???
bebek ir catın dar flan . ama bn normal dogum cok isiyorm faka bu dıuyduklarımdan sonra cok korkmaya basladım

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Mayıs , 2011, 08:58:25
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 08:56:57
ne diyoki sana doktorun Burcu  ???
bebek ir catın dar flan . ama bn normal dogum cok isiyorm faka bu dıuyduklarımdan sonra cok korkmaya basladım

ama daha erken değilmi çatınla ilgili yorum yapması için  :icon_scratch:

günaydın Seval

izemsevi

yok benim aile hekimim daha çocuk yokken ortada bile çocuk olsun her ay kontrollere geleceksiniz deyip duruyordu çok ilgili sağolsun zaten kadındoğumcumuda o önermişti ikisi yakın dostlar doktorlarımdan çok memnunum allah razı olsun

güneşş

günaydın kızlar nasılsınız bakalım..size bir şey soracağım benim parmaklarımda uyşma var ve şiş ellerim elime bieşy alıp sıkamıyorum tırnağımı bile zor kestim sağ elim özlellikle gece ağrıyor sizde de böyle bir durum varmı acaba  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 04 Mayıs , 2011, 10:14:03
günaydın kızlar nasılsınız bakalım..size bir şey soracağım benim parmaklarımda uyşma var ve şiş ellerim elime bieşy alıp sıkamıyorum tırnağımı bile zor kestim sağ elim özlellikle gece ağrıyor sizde de böyle bir durum varmı acaba  :icon_scratch:

günaydın hoşgeldin

uyuşukluk benim iki elimdede oluyo geceleri gündüz bişey yok ama dün eşimde farketti ayakların şişmiş dedi  :k06: ama uyuşukluk oluyo ellerimde  :-\

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 10:18:47
Alıntı yapılan: güneşş - 04 Mayıs , 2011, 10:14:03

günaydın hoşgeldin

uyuşukluk benim iki elimdede oluyo geceleri gündüz bişey yok ama dün eşimde farketti ayakların şişmiş dedi  :k06: ama uyuşukluk oluyo ellerimde  :-\

hoşbuldum canım..ayaklarda şiş canım ayakkabılarım olmuyor  :k06: ama ellerim çok fena elbisemin askısını dikeyim dedim tam bir işkence çektim sinirlerim bozuldu bişey yapamıyorum bulaşıkları bile yıkarken bazen zorlanıyorum  :k06: doktora gidince soracağım varsa çaresi baksın daha da şişer ve uyuşursa elimden hiçbirşey gelmeyecek  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın millet  :love3: :love3: :love3:

ben hamile olup da eli ayağı şişmeyen,eli ayağı uyuşmayan birini duymadım kızlar. rahat olun. hemen hemen her hamilede oluyo. bende aşırı olmadı,ayakkabılarım oluyo çok şükür ( zaten olmasaydı yanmıştım,ayakkabı numaram 40 da  :toothy10: :toothy10: )))

tek çare sanırım bol sıvı tüketip az tuz yemek.

Aytii

:k06:

günaydın Özi hoşgeldin  :opucuk:

bende bu aralar tuzu fazla kaçırdım sanırım ondan şişti  ::) ama oluyo ayakkabılarım çok şükür yoksa uğraş dur bide işe geliyosun işin yoksa terlikle gel  :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın hatunlar  :wave: :opucuk:
Nasıl keyifler bebişler ?  :love9:
Rüzcüğümü yeni salıncağımızda uyuttum yerine yatırdım geldim :hieyt:
Şafak 11  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 10:48:42

günaydın canım  :opucuk:

ohh az kalmış 1 yaşını dolduruyo paşam  :love9: :nazar:

geçen sene forumdaydın bu zamanlarda ve hamileydin  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mayıs , 2011, 10:48:42

günaydın canım.  :opucuk:  ayyyy ne güzel yaaa... seneye bu zamanlar biz de doğum günü için şafak sayarız işşallaaahhh  :D