2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Aytii

:k06:

maşallah onlara  :nazar: öyle hareketli olmaları sağlıklı olduklarını gösteriyo. inşallah hayırlısıyla kavuşuruz onlara  :amin: :amin:

Güneş sen normal doğummu istiyosun yoksa sezeryanmı?

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Mayıs , 2011, 15:41:43

maşallah onlara  :nazar: öyle hareketli olmaları sağlıklı olduklarını gösteriyo. inşallah hayırlısıyla kavuşuruz onlara  :amin: :amin:

hep normal normal diyordum ama zaman yaklaştıkça korkmayamı başladım ne  :k06:sezeryan aklımdan geçmeye başladı   :k06:  kısmet doktor iri bir bebek diyor eğer böyler devam ederse istesemde istemesemde sezeryan olucak sanırım bakalım ilerleyen zamanlarda belli olucak yani herşey kızıma ve benim çatılarıma bağlı  :k06:  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 03 Mayıs , 2011, 15:48:10

hep normal normal diyordum ama zaman yaklaştıkça korkmayamı başladım ne  :k06:sezeryan aklımdan geçmeye başladı   :k06:  kısmet doktor iri bir bebek diyor eğer böyler devam ederse istesemde istemesemde sezeryan olucak sanırım bakalım ilerleyen zamanlarda belli olucak yani herşey kızıma ve benim çatılarıma bağlı  :k06:  :k06:

Hayırlısı neyse öyle olsun canım,iri bebek olduğunda normal diye ısrar edip alttan yırttırmaktansa bence sezeryan daha mantıklı  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 03 Mayıs , 2011, 15:48:10

geceleri krampların oluyomu peki kalçalarında?

güneşş

yok yani beni çok a-rahatsız edecek şekilde olmuyor arada ne bileyim otururken ve ya yürürken biran böyle ayy diyorum öyle geçip gidiyor sanki bıcak saplanırmış gibi ..ama bacağımın baldır kısmı üç kez yaşadım bunu kitlendi kımıldatamıyorsun öylece kalıyor damar damar üztüne biniyor sanırım geçtikten sonrada feci bir ağrı kalıyor ayağımın üstüne zor basıyorum öyle bir durumda akşama kadar anca geçiyor gerçi bu hamile kalmadan öncede oluyordu bende

Aytii

hmm benim oluyo genelde geceleri gündüz bişey yokta

Aytii

hangi meyvelerden yiyosunuz kızlar  ::)

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Mayıs , 2011, 16:23:10
hangi meyvelerden yiyosunuz kızlar  ::)

ben kivi portakal muz çilek şimdi yaz meyvaları çıktı onlara başlarız ..

Aytii

muz çilek elma yeni dünya yiyorum çok bende

kirazda çıksa artık  :hello2: :hello2:

Shadowqueen

burcu MELEK

günaydın herkesciklere en erkenci bizmiyiz bu sabah

Aytii

günaydın Burcu  :opucuk: nasılsın kızın nasıl  :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2011, 08:37:16
günaydın Burcu  :opucuk: nasılsın kızın nasıl  :love9:
iyim canım sen nasılsın oguzun nasıl. biz cok uykusuz haldeyiz kızım sayesinde oguzda böyle yaramazmı

Aytii

iyiyiz ama dediğin gibi hiç durmuyo

maşallah diyorum yinede. hareketli olmaları iyidir ;) ne yapalım canım biz bir yola başvurduk artık anne oluyoruz çekilen her çile kutsaldır :)