2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 03 Mayıs , 2011, 12:11:29
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Mayıs , 2011, 12:04:43
bi de kızlar benim karnıma ara sıra batar giriyo. gece de hep rahmim ağrıyo. özellikle sol tarafıma yattığımda hep ağrıyo. bu da normal mi acaba?

Tatlım vaktine göre normaldir bence rahim kendini alıştırıyor olabilir  :icon_scratch:

sanırım öyle gizem. inşallah normal doğuma alıştırıyodur kendini. tabi benim rahim yarası sıkıntı yapmazsa normal doğuurum inşallah :) cümlemiz inşallah  :amin:

Shadowqueen

serife26

ayti krampı az biraz biliorum ama çok abartı olmadı sanırım ondan soruyorum,gece uykuların kaçıodu senin bi dönem fenaydın onu da hatırlıyorum evt,sesin sedan çıkmadıgına göre gecmiş diye düşünüodum ben de ;)
şimdi doğum yaklaştıkça farklılaşır heralde şiddeti,oluş tarzı fln,laviyle hilale de ztn az kaldı,doğrumak üzereler :toothy10: malum ondan duramıyolardır artık ki genişleme&açılma açısından lazım,ben ztn sezeryan düşünüyorum da,kalça yapım pek müsait değil gibi normal düşünseydimde,bana öle gelioo...

ayticim benim de tansiyonum durduk yere düşüooooooo,o açıdan hiç aç bırakmıyorum artık kendimi,belki senin de tansiyondan ziyade şekerin düşüyordur,malum açken yüksek tansiyon değil düşük tansiyon daha kendini belli eder.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Mayıs , 2011, 12:15:04
birde benim tansyon sorunum var sanırım  :-\

böyle çok aç kalıp yemek yediğim zaman nabzım hızlanıyo ve tansyonum çıkıyo gibi oluyorum sizdede oluyomu  ???

canım bak o zaman çok fazla aç kalma. sık sık yesene  :caca: oğuz heyecan yapıyo demek ki yemek yiyince  :k06:

benim tansiyonum hamile değilken normal de 9-6 çıkardı. şimdi de 11-7 çıkıyo. hamilelikte yükselmesi gayet normalmiş.

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 03 Mayıs , 2011, 12:16:34
ayti krampı az biraz biliorum ama çok abartı olmadı sanırım ondan soruyorum,gece uykuların kaçıodu senin bi dönem fenaydın onu da hatırlıyorum evt,sesin sedan çıkmadıgına göre gecmiş diye düşünüodum ben de ;)
şimdi doğum yaklaştıkça farklılaşır heralde şiddeti,oluş tarzı fln,laviyle hilale de ztn az kaldı,doğrumak üzereler :toothy10: malum ondan duramıyolardır artık ki genişleme&açılma açısından lazım,ben ztn sezeryan düşünüyorum da,kalça yapım pek müsait değil gibi normal düşünseydimde,bana öle gelioo...

ayticim benim de tansiyonum durduk yere düşüooooooo,o açıdan hiç aç bırakmıyorum artık kendimi,belki senin de tansiyondan ziyade şekerin düşüyordur,malum açken yüksek tansiyon değil düşük tansiyon daha kendini belli eder.

yok canım ya geçmedi. hala oluyo ama alıştı bünye  :basardim: inşallah çatım genişliyodur diyorum bende. zaten ilişkiyi tavsiye ettikleri içinde biz devam ediyoruz. eşimde bana hala bol olduğunu söylüyo  :suclu: oyüzden seviniyorum  :k06: inşallah çatım açılıyodur diyorumda doğumumda zorlanmam

serife26

unutmuşummmm bi de benim şeyiimmmm ağrıoooo,ara ara kasılıooo:DDD karnım değil malum yerim,tamam ben de doğuma hazırlanıommm demekki :k06: :k06: :k06:
hilalle&özlem bi doğursa artık yaaa,sıra bekliozz gelmiooo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

serife26

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Mayıs , 2011, 12:18:39
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Mayıs , 2011, 12:15:04
birde benim tansyon sorunum var sanırım  :-\

böyle çok aç kalıp yemek yediğim zaman nabzım hızlanıyo ve tansyonum çıkıyo gibi oluyorum sizdede oluyomu  ???

canım bak o zaman çok fazla aç kalma. sık sık yesene  :caca: oğuz heyecan yapıyo demek ki yemek yiyince  :k06:

benim tansiyonum hamile değilken normal de 9-6 çıkardı. şimdi de 11-7 çıkıyo. hamilelikte yükselmesi gayet normalmiş.

ya ben yiyorum da iş yerinde bazen fırsatın olmuyo ee müdüründe insan değilse yapacak bişeyin yok malesef.

serife26

acil kaçış:DD yemeğe gidiyoruz eşim aradı kızlar :)herkesi öpüyorum,görüşürüz :wave: :wave:

°•.ℓανιηуα.•°

ahhh aytenim... benimkinin dar mı bol mu olduğunu da bilemiyoz malesef. yaradan ötürü doktor bacı kardeş olacaksınız dedi  :crybaby2:

şerife afiyet olsun. ben de çıkıyorum zaten. çok acıktım. hepinize afiyet olsun  :wave:

Shadowqueen

burcu MELEK

amn herkes byemeye gitmiş . kızlar dün temizlik yaptım kalcamın üzerine basamıyorum kemik batıyor sanki uykulara gelince o uyku faslını biz unuttuk artık  :'(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 03 Mayıs , 2011, 13:00:27
amn herkes byemeye gitmiş . kızlar dün temizlik yaptım kalcamın üzerine basamıyorum kemik batıyor sanki uykulara gelince o uyku faslını biz unuttuk artık  :'(

Hoşgeldin canım,Kolay gelsin canım yaaa tabi koca karınla temizlik yapmak zordur  :-\ Bende temizlik yaptığımda belimde öyle problem oluyor dinlen biraz ertesi gün geçer  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 03 Mayıs , 2011, 13:07:21
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 03 Mayıs , 2011, 13:00:27

Hoşgeldin canım,Kolay gelsin canım yaaa tabi koca karınla temizlik yapmak zordur  :-\ Bende temizlik yaptığımda belimde öyle problem oluyor dinlen biraz ertesi gün geçer  :opucuk:
hoşbulduk canım ya inşallah gecer her agır iş yaptıgımda böyle oluyor daha birsürü işim var offffffffff yaz temizliyi cok zor gececek

Aytii