2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

hastane odasına zaten kendileri süs yapıyolarmış da biz evimizin kapısını süslicez. ve merdivenlere falan da balon asıp evin her tarafına balon asıcaz  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

Shadowqueen

Shadowqueen

FeHi

Gizem Hoşgeldin
Bende Hıdırellezi araştırıyodum :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

bi de kızlar benim karnıma ara sıra batar giriyo. gece de hep rahmim ağrıyo. özellikle sol tarafıma yattığımda hep ağrıyo. bu da normal mi acaba?

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Mayıs , 2011, 12:04:25
Gizem Hoşgeldin

:D neyini araştırıyosun

Shadowqueen

Gizem Hoşgeldin

Hoşbulduk tatlım sende hoşgeldin  :opucuk:

serife26

selamun aleykum ahali ;D
kızlar bu kramp olayınızı okudum da çok mu abartı ağrılar bunlar yahu,karnınıza mı bacağınıza mı girioo?
ben de nefes alamama,alırken zorlanma,korku gibi olaylar başladı 2 gecedir,noluyosa artık.

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Mayıs , 2011, 12:05:00
Gizem Hoşgeldin

:D neyini araştırıyosun
Ogün farklı farklı yapılan bi çok şey var onları okuyom işte hoşumada gidiyo  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Mayıs , 2011, 12:04:43
bi de kızlar benim karnıma ara sıra batar giriyo. gece de hep rahmim ağrıyo. özellikle sol tarafıma yattığımda hep ağrıyo. bu da normal mi acaba?

Tatlım vaktine göre normaldir bence rahim kendini alıştırıyor olabilir  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 03 Mayıs , 2011, 12:09:59
selamun aleykum ahali ;D
kızlar bu kramp olayınızı okudum da çok mu abartı ağrılar bunlar yahu,karnınıza mı bacağınıza mı girioo?
ben de nefes alamama,alırken zorlanma,korku gibi olaylar başladı 2 gecedir,noluyosa artık.

valla canım bana ilk olduğu geceyi asla unutmam felç indi sandım  :icon_pale: okadar kötü oldumki kala kaldım öyle hiç hareket edemedim  :sad1: sonra alıştım tabi. meğer krampmış. magnzeyum eksikliğinden diyolar ama okadar şey yiyorum birde vitaminlerimi içiyorum hala oluyo bazen çok şiddetli bazen daha az

°•.ℓανιηуα.•°

selamun aleykum ahali ;D

yok be tatlım o kadar da aman aman dayanılmaz bi ağrı değil. benim mesela sadece rahmime ağrı yapıyo,o da uzandığımda ya da uyuduğumda. ara sıra da karnım kasılıyo gibi oluyo. yarın doktora gittiğimde nst ye gircem işte. bunlar gayet normalmiş. gece uykusuz kalman da gayet normal. ben de 15 dakikaya bir uyanır oldum  :-[

FeHi

selamun aleykum ahali ;D
Slm Şerife Hoşgeldin
Kramplar bacaklarıma girio, nefes daralması kalbin hızlı çarpması bunlarıda yaşıyorum
zaten haftamıza göre normalmiş bunları yaşamamız

Aytii

birde benim tansyon sorunum var sanırım  :-\

böyle çok aç kalıp yemek yediğim zaman nabzım hızlanıyo ve tansyonum çıkıyo gibi oluyorum sizdede oluyomu  ???