2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

serife26

ileti geçmişini okuyodumda neler göreyim.ayten&seval edi&büdü gibisiniz :toothy10: :toothy10:
şahsen tatlı atışmalarınız hoşuma gidioo,dilerim sizler de alınganlık göstermiyorsunuzdur birbirinize,malum hamilelik a desek z diye anlaşılabiliyo karşı taraftan :laughing7: :laughing7:

güneşş

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 02 Mayıs , 2011, 17:23:03
Kızlar kendinize ve minnoşlara çok cici bakın ben kaçıyorum işe gideceğim hazırlanıyım anca makyaj filan :k06: :opucuk: :hello:

Kanama dediğin lohusalıktakinden bahsediyorsan öyle denilen gibi 40 gün filan sürmedi yani taş çatlasa 1 hafta filan sürdü hemde azcık azcık kişiden kişiye göre değişebiliyor zaten :icon_thumright:

canım sayfanızı ziyaret ettim oğluşunu cicileri çook güzel güle güle giysin inşallah ..daha da yakışıklı olacak tam doğum günü çocuğu  ;D  doğum hikayenide okudum ve ağladım hala tüylerim diken diken  :y25: :crybaby2:  çokk etkilendimm..kendimi koydum senin yerine daha da iyi anlamak için senii..kalbim kuş gibi kanat çırpıyor şuan yani sayende karmakarışık duygular içindeyim  :k06: ama güzel duygular..bende bu günleri yaşamayı kızıma kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyorum   :amin: az kaldı miyadı tarihimiz 5 temmuz ama ben nedense o kadar beklemicek diyorumm..haziran 20 sinden sonra bekliyorum  :k06: haftamızdan ilerdeyiz kızımız biraz aceleci biran önce büyüyüp oda bize kavuşmak için çabalıyor sanırım  :k06: inşallah herşey yolunda gider bizim ve bu yolda olan herkes içinn..rabbim meleklerimizi bizlere bağışlasın  :amin: :amin:

burcu MELEK

siz derin derin temizlik mevzusu konusurken bende temizlik yapıyordum fazlalık esyalrın oldugu bir oda vardı kocama kac kere bi el at kutular filan indiremem agır dedim e onunda hiç zamanı olmadı iş bana düştü sabahtan beri yapıyordum belim kopptu yatak yorgan indir derken ve halada bitmedi kalçamın üstüne basamıyorum. kemiklerim acıdı artık gelip bi oturayım dedim benim yardım edecek kimsede yok ellerimden öper daha salonu temizleyip oraya gecicem büyük temizlik i,lşerde yani of offfffffff  :-\

serife26

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Mayıs , 2011, 18:53:32
siz derin derin temizlik mevzusu konusurken bende temizlik yapıyordum fazlalık esyalrın oldugu bir oda vardı kocama kac kere bi el at kutular filan indiremem agır dedim e onunda hiç zamanı olmadı iş bana düştü sabahtan beri yapıyordum belim kopptu yatak yorgan indir derken ve halada bitmedi kalçamın üstüne basamıyorum. kemiklerim acıdı artık gelip bi oturayım dedim benim yardım edecek kimsede yok ellerimden öper daha salonu temizleyip oraya gecicem büyük temizlik i,lşerde yani of offfffffff  :-\

burcucum ne diim seni bu hallere düşürenler utansın :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
karnı burnunda annelerimizde sürekli i bu işleri görmüş zamanında ama biraz deir değişti erkekler de yardımcı fln sanırken sana böyle ağır yük bırakmasına eşinin kızdım açıkcası.
keşke indirip kaldırmasaydın,beyfendiyi bekleseydin.hoş erkek milleti işte bigün anlayışlı 2 dk. sonra anlayışsız olabiliyolar.

burcu MELEK

canım oda ne pazar günleri evde nede erken geliyor onada bişey diyemiyorumki, 4 aydır pazarları bile evde yok bugün gece 12 de gelecek sabah 5 te istanbla gidecek aksam geri dönecek 1 gibi ben bile görmüyorum napalım artık . ama keske benimde kaynanam biraz yardım sever olsaydıda bi el atsaydı

burcu MELEK

haftaya anneler günü kızlar ya simdi bizde anne sayılırız dimi ne güzel birşer bende 5 yıl filan sonrada olsa anneler gününü kutluycam bakalım nasıl birsey.elinde küçük bir eşyayla gelip anneler günümüz kutlanacak dünyalar bizim olur galiba.ben ilk 6 yasımda kutlamıştım cok iyi hatırlıyorum üvey annem yeni gelindi ozamanlar 3 ay filan olmuştu koştum bahcaden cicek topladım ekmek acıyordu bahcade uzattım anneler gününü kutladım hiç unutmam o günü defol basımdan senlemi ugrasıcam götür o cicekleride eve getirme böcek cıkar demişti süper bir tecrübeydi   :k06:  :k06:  :k06:

Balböceği

Selam kizlar  :hello: :hello:

Burcu'cum uvey annenin yaptigina cok uzuldum umarim iyi bi insandir ..

insallah hepiniz cok guzel anne olacaksiniz yavrularinizda sizlerin anneler gununu kutlayacak..

:love9: :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Mayıs , 2011, 19:35:41
Selam kizlar  :hello: :hello:

Burcu'cum uvey annenin yaptigina cok uzuldum umarim iyi bi insandir ..

insallah hepiniz cok guzel anne olacaksiniz yavrularinizda sizlerin anneler gununu kutlayacak..

:love9: :love9:

amin canım amin cok iyidir coook anlatamam allah ıslah etsin onu ama yinede allhım cocuklarına bagıslasın onlara iyi olsun

serife26

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Mayıs , 2011, 19:10:15
canım oda ne pazar günleri evde nede erken geliyor onada bişey diyemiyorumki, 4 aydır pazarları bile evde yok bugün gece 12 de gelecek sabah 5 te istanbla gidecek aksam geri dönecek 1 gibi ben bile görmüyorum napalım artık . ama keske benimde kaynanam biraz yardım sever olsaydıda bi el atsaydı

ee ne diim o zaman o da haklı,sana görümce,kardeş,kaynana gibi birilerinin yardım etmesi lazım cidden de nerde,aman boşver gölge etmesinler de gerisini boşver...

serife26

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Mayıs , 2011, 19:30:37
haftaya anneler günü kızlar ya simdi bizde anne sayılırız dimi ne güzel birşer bende 5 yıl filan sonrada olsa anneler gününü kutluycam bakalım nasıl birsey.elinde küçük bir eşyayla gelip anneler günümüz kutlanacak dünyalar bizim olur galiba.ben ilk 6 yasımda kutlamıştım cok iyi hatırlıyorum üvey annem yeni gelindi ozamanlar 3 ay filan olmuştu koştum bahcaden cicek topladım ekmek acıyordu bahcade uzattım anneler gününü kutladım hiç unutmam o günü defol basımdan senlemi ugrasıcam götür o cicekleride eve getirme böcek cıkar demişti süper bir tecrübeydi   :k06:  :k06:  :k06:

ben bu sene anneler günü hediyesi,çiçeği vs. beklemiyorum eşimden de seneye bebiş yerine alsa bişeler manalı olur sanırım:)
senin üvey anayada gelince amma vicdansızmış beah,ne çok üzmüş seni,ama doğru sylüyosun onu da evlatlarına bağışlasın Allah,sen kalbini ferah tut,senin meleğin geliyor,başkasını vız gelir tırıs gider.

Aytii

izemsevi

°•.ℓανιηуα.•°

Aytii