2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 16:57:23
prensesimin gelişimi 2  3 gün önden gidiyo dedi doktor kızlar .sizin bebeişlerin gelişimi nasıl bakalım?nur senin oglanmı olcak ?

evet canım oğluşum olcak kısmetse benimkide şu anda bi kaç gün önde hafifte kilosu vardı geçen kontrolde.bu perşembe  yine kontrol var ne dicek bakalım doktor
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

bak Seval. 31. hafta dolunca 8. ayına giriyomuşsun

sekerbebe

karnın  büyüdümü baya kız?ben bazen otrdugum yerden kalkamıyom.bide ne kadar çok tuvalete gidiyom ben ya.gezmeye desenız hiç gidesim yok çünkü aartmandan inesiye kadar hemen gelıyo çişim..bıktım ama bundan carsıda illa gidiyom yıne parayla offf :sad1: :sad1: :sad1:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Selamın hello  :wave:

İşe gidicem ama size selam demeden hazırlanmıyım dedim :k06:
Özlendiniz bilesiniz :love9:
Salı-çarşamba off um o zaman lak lak yaparız hatunlarım benim  :opucuk:
ŞAFAK 13  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 17:02:27
karnın  büyüdümü baya kız?ben bazen otrdugum yerden kalkamıyom.bide ne kadar çok tuvalete gidiyom ben ya.gezmeye desenız hiç gidesim yok çünkü aartmandan inesiye kadar hemen gelıyo çişim..bıktım ama bundan carsıda illa gidiyom yıne parayla offf :sad1: :sad1: :sad1:

o durum bende şimdiden başladı  :sad1:

izemsevi

tamam ayten birşey demiyorum aslında aynı şeyleri söylüyoruz ama sanırım ifadede anlaşamıyoruz ayrıca canım hiç inatçı ve israrcı biri değilimdir ama netten öyle anşalışdıysa birşey diyemeyeceğim herkese iyi akşamlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

karnım fenaaa durumda kocaman oldu top mu yuttun diyolar.ben de öyle canım sen gelmeden önce muhabbeti olmuştu hepimizin çişi geliyo gece çok kalkıyorum suda çok içiyorum ben
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 02 Mayıs , 2011, 17:04:36

oyyy güzellik gelmiş  :opucuk: hoşgeldin tatlım  :-* özleniyosun sende  :love9:

Aytii

sekerbebe

kızlar bebişlerine neler aldınız hazırlık olarak bakalım..ben 3 tane  5li zıbın takımını aldım 2 elbise aldım.6 corap aldım renk renk.biberon aldım küçük ve minik..oyun parkını aldım baskada battanıye  havllusunu aldım daha neler almamm gerek hiç bilmiyom acemilik  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 02 Mayıs , 2011, 17:04:36

hoşgeldin güzel anne.şafak azalmışşşş

sekerbebe

slm cnm safak 13 ne demek dogummu yapıcaksın  :love7: :love7: :love7:

sekerbebe

kızlar yanlış oldu ya  :laughing7: :laughing7:  safak 13 olan arakadasımızın dogumumu var ne guzel hala ayakta ben kesin yatarım :ehi: :ehi: