2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 16:43:57
tamam bende onu diyorum 32.haftada dolar diyorum tersini dmiyorumki aaaaaaaaaaaa 32den sonra 8.aya giriyorsun.

ee ben ne dedim  ???

6,5 aylık hamileyim dedim yok 7 sin dediniz

daha dolmadıki 7 aylık olayım

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 16:43:09
okudummm bacılar ne zaman doğurmuş diye 36 dan sonra her an beklemeliyizzzz ayhhhhhhh çok tırstım yineeee  :icon_pale:

canım normalde 28 hafta dolunca bile hazırlıklı olmak gerekir doğuma  :laughing7:

sekerbebe

slm kızlar naber nasılsınız ben 32. haftaya girdim bugun dogumdan korkmaya basladım.benim kız daha dönmedi sizinkiler ne alemde kızlar?nur naber kıs?

izemsevi

canlar görümcem 28.haftasında doğurdu gerçi ikizdi ama onlar

Aytii

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 16:46:02
slm kızlar naber nasılsınız ben 32. haftaya girdim bugun dogumdan korkmaya basladım.benim kız daha dönmedi sizinkiler ne alemde kızlar?nur naber kıs?

selam hoşgeldin

maşallah 7. ayını doldurmuşsun

8. ayına girdin artık son 8 haftan inşallah  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hemen dönmeyebilir zaten. ama doktorun ne diyo sana doğumla ilgili? normal mi sezeryanmı?

sekerbebe

son ana kadar belli olmaz dıyo bana ya  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 16:46:02

vayyyy hoşgeldin şkr seni gören cennetlikk .iyiyiz çok şükür aynııı devam ediyoruz senin de olmuş maşallah bayaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 16:48:16
son ana kadar belli olmaz dıyo bana ya  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

pff hep öyle diyolar  :-\ peki gelişimi nasıl prensesin

izemsevi

bak işte canım ben şuan bu durumdayım

25+5günlüğüm

25*7=175+5=180
180/30=6 aylık oh be bir kelime bir işlem gibi oldu.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 16:51:21
bak işte canım ben şuan bu durumdayım

25+5günlüğüm

25*7=175+5=180
180/30=6 aylık oh be bir kelime bir işlem gibi oldu.

6. ayını doldurman için 26. haftanın dolu olması lazım  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

bir anlaşamadık tamma işte canım benim bu hafta doluyor ben 7.ayın içindeyken sen doldurmuş ve 8e girmiş oluyorsun dahada itiraz etm :caca: :caca: :caca: :caca:e aramızda 2hafta var

sekerbebe

prensesimin gelişimi 2  3 gün önden gidiyo dedi doktor kızlar .sizin bebeişlerin gelişimi nasıl bakalım?nur senin oglanmı olcak ?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 16:55:57
bir anlaşamadık tamma işte canım benim bu hafta doluyor ben 7.ayın içindeyken sen doldurmuş ve 8e girmiş oluyorsun dahada itiraz etm :caca: :caca: :caca: :caca:e aramızda 2hafta var

üf Seval  :-\

ne kadar ısrarcısın ve inatsın

28 haftamda nasıl 8. ayımda oluyorum??

daha 12 hafta var yani 3 ay.

daha 7. 8. 9. ayımı doldurmam lazımki doğurayım değilmi  :laughing7: