2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 16:06:26
hiçte bile Nur neren benziyo uzak doğuluya  ???

canım küçüklüğümden beri hep japooon japonnn diye alay ettiler benlee :D büyüyünce anladım çekik gözlü olmak kötü bi şey değill ama büyüyene kadar baya bi psikolojim bozulmuştur çekik gözlerim yüzünden  :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

şimdi millet doğum ne zaman diye sormuyo hiç.hep küçük japon ne zaman geliyo diyolar benimdhoşuma gidiyo artık  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 16:09:56
şimdi millet doğum ne zaman diye sormuyo hiç.hep küçük japon ne zaman geliyo diyolar benimdhoşuma gidiyo artık  :ehi:

kuzenimde öyle gözleri yüzünden japon diyolar  :k06:

izemsevi

ben severim japonları hepsi birbirinin aynısı hava çok kötü kızlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 16:11:35
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 16:09:56

kuzenimde öyle gözleri yüzünden japon diyolar  :k06:

evet ya bana da öyleee pirinç pilavını çok severdim abim hep derdi pirinç yiye yiye gözlerin iyice çekildi diye :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Shadowqueen

Kızım acıktı herhalde felaket tekmeliyor kızlar, sankii çıkacak içimden :k06: :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

of ya zaman geçmiyo ama geçiyo  :-\ bu nasıl bir çelişki  :k06:

28*7=196

196/30=6,5

6,5 aylık hamileyim  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 16:15:46
:k06: :k06: :k06: oyyyy doyur annesiiii yazıkkk

Annemi bekliyorum alışverişe gitmek için birlikte gidelim dedi aklı bende kalıyormuş artık penguen gibi yürüdüğüm için  :ehi: :ehi: :ehi: Alalımda malzemeleri 30 dk olur yerim inş.  :hungry: :hungry: :hungry:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 16:16:54

28*7=196

196/30=6,5

Yok be tatlım 7 ci aya girdin artık sen çünkü bende 7 ci aya gireceğim 1-2 gün sonra  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 16:18:18
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 16:16:54

28*7=196

196/30=6,5

Yok be tatlım 7 ci aya girdin artık sen çünkü bende 7 ci aya gireceğim 1-2 gün sonra  :opucuk:

tamam işte 6. ay bitti artık 7 ayımı dolduruyorum ;)

izemsevi

bu ne yaman çelişki anne :k06: gizemcim bebişi doyur bol bol lüpü lüpü ye

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 16:17:33
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 16:15:46
:k06: :k06: :k06: oyyyy doyur annesiiii yazıkkk

Annemi bekliyorum alışverişe gitmek için birlikte gidelim dedi aklı bende kalıyormuş artık penguen gibi yürüdüğüm için  :ehi: :ehi: :ehi: Alalımda malzemeleri 30 dk olur yerim inş.  :hungry: :hungry: :hungry:

ben de her yere annemle gidiyorum yapışık ikiz gibi olduk :D