2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 15:09:57

hıı kullanmadığın izinler sonraya eklenecekkk.dayanmaya çalış o zaman elinden geldiği kadar çünkü bebişten ayrılmak çok zor olacak

evet eğer dayanırsam :D ben istiyorum dayanmayıda benim tansyon çıkıyo ya bu son 2 haftadır  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 15:10:13
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 15:07:39
Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 15:05:01
görüşürüz hilal evet nurcum ben kendim istiyorum bide ben böyle diyorum hep baştan beri sizler sezeryan yaparmışsınız ben normal doğurumuşum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zaten bugüce rüyamda gördüm doğuma gitmişim bakıyolar senin bebekler ikiz sezeryan yapıcaz diyolar neyse2 tane bebeğim oluyo ama 90 gr mış ikiside  birinin gözleri görmüyo birinin kulağı duymuyo zaten çok küçük bunlar yavaş yavaş ölüyolar diyo doktor bi uyandım ağlıyorum.hep böyle kötü rüyalar görüyorum zaten zor uyuyorum

oy canım benim. bende görüyorum bazen saçma rüyalar  :-\ sanırım bilinç altı hepsi. korku var ister istemez etkiliyo

evet bu ara biraz arttı korkularım abuk subuk şeyler görüyorum korkuyorum da çok hep doğumla ilgili şeylerr.maşallah sen de bi şey yazmışın iyice tırstım :D ablanın olayııı allah seni emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

nurcum aklına kötü şeyler getirme kızlar benim tam dudağımda uçuk çıkmış dudağın sağ tarafı silikonlu sol tarafı silikonsuz gibi çok ilginç neyle geçer bu uçuk

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 15:12:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 15:10:13
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 15:07:39
Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 15:05:01
görüşürüz hilal evet nurcum ben kendim istiyorum bide ben böyle diyorum hep baştan beri sizler sezeryan yaparmışsınız ben normal doğurumuşum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zaten bugüce rüyamda gördüm doğuma gitmişim bakıyolar senin bebekler ikiz sezeryan yapıcaz diyolar neyse2 tane bebeğim oluyo ama 90 gr mış ikiside  birinin gözleri görmüyo birinin kulağı duymuyo zaten çok küçük bunlar yavaş yavaş ölüyolar diyo doktor bi uyandım ağlıyorum.hep böyle kötü rüyalar görüyorum zaten zor uyuyorum

oy canım benim. bende görüyorum bazen saçma rüyalar  :-\ sanırım bilinç altı hepsi. korku var ister istemez etkiliyo

evet bu ara biraz arttı korkularım abuk subuk şeyler görüyorum korkuyorum da çok hep doğumla ilgili şeylerr.maşallah sen de bi şey yazmışın iyice tırstım :D ablanın olayııı allah seni emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:k06: :k06: evet ama gerçek neyazıkki  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 15:10:57

hıı kullanmadığın izinler sonraya eklenecekkk.dayanmaya çalış o zaman elinden geldiği kadar çünkü bebişten ayrılmak çok zor olacak

evet eğer dayanırsam :D ben istiyorum dayanmayıda benim tansyon çıkıyo ya bu son 2 haftadır  :sad1:

zorlamaya başladı dimi hamilelik 6.cı aydan sonraaa bi geldi pirr geldiii heeee.benim miğde yanmam hiç geçmiyooo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 15:14:12

zorlamaya başladı dimi hamilelik 6.cı aydan sonraaa bi geldi pirr geldiii heeee.benim miğde yanmam hiç geçmiyooo

evet yaaaa :( nerden çıktı bu tansyon  :violent1: :violent1: miden için ilacın yokmu  ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 15:13:24
nurcum aklına kötü şeyler getirme kızlar benim tam dudağımda uçuk çıkmış dudağın sağ tarafı silikonlu sol tarafı silikonsuz gibi çok ilginç neyle geçer bu uçuk

diş macunu sürerler bizde ama ilk çıkınca

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 15:15:09
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 15:14:12

evet yaaaa :( nerden çıktı bu tansyon  :violent1: :violent1: miden için ilacın yokmu  ???

ilaç varrr var da o da miğdemi bulandırıyo 1 ölçek anca içebiliyorum doktor 4 ölçek verdi :(

Shadowqueen

Valla kızlar benimde mide yanmam ve kaynamam hiç geçmiyor yaaa gece bir vuruyor uykumdan uyanıyorum renni şurup içiyorum 15 dk dayanıyor o sırada tekrar dalıyorum, ne olacak bu halimiz. Ayrıca ben çok yemeye başladım sürekli acıkıyorum ve aniden kilo almaya başladım en son 81 olmuştum  :cildir: :cildir: :cildir:

izemsevi

valla kızlar bu uçukla başım dertte canımda acıyor bide dudağımın bir tarafı şiş olunca sanki sarkık gibi geliyor

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 15:19:53
Valla kızlar benimde mide yanmam ve kaynamam hiç geçmiyor yaaa gece bir vuruyor uykumdan uyanıyorum renni şurup içiyorum 15 dk dayanıyor o sırada tekrar dalıyorum, ne olacak bu halimiz. Ayrıca ben çok yemeye başladım sürekli acıkıyorum ve aniden kilo almaya başladım en son 81 olmuştum  :cildir: :cildir: :cildir:

ben de aynı sen gibiyim canım ya yatınca iyice yanıyo uykumdan uyanıyorum bebekte çok vuruyo bazen canımı yakıyo.sabah bi tost yaptım trabzon ekmeğinden daha büyük bi şey eşim dilimletmiş tam ortasınndaki koca 2 dilime yaptım tostu yine acıktım yine acıktım

Aytii

Allahım ya hepimizin ayrı bi derdi var   :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

izemsevi

bende 2saate bir acıkıyorum ama her acıktığımda tıkabasa yemiyorum meyve yoğutla geçiştiriyorum.benim allaha şükür öyle çok miğde yanmam yok ama bazen yemeklerden sonra sanki yediklerim yukarı çıkıyor gibi oluyor.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yaa benim bi derdim daha varrrr  :ehi: çok susuyorum karnım çatlıcak içmekten ama hala susuzum gece 4-5 kere çişe kalkıyorum sizde de oluyomuu  :ehi: