2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 14:29:26
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 14:28:12
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 14:27:10
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 14:26:07
selam kızlar ben de geldim  :opucuk:

Selam tatlım hoşgeldin  :flowers:

hoşbuldum gizemcim dükkanınız hayırlı olsunn

Canım sağol ama dükkan benim değil yeni açmadık yani annemin İst de Restaurantı varda onu temizleyip açtık anlamında  :k06:

hıııı annenin olduğunu anladım da yeni açılan bi yer sandım neyse açılışında tanışmıyoduk yaa ben şimdi diyeyim hayırlı olsunumu bari :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Aynen canım bende de hem korku hem heyecan ikisini aynı derece de yaşıyorum  bu hafta başlıcam dolaplarını yerleştirmeye yıkamaya ütülemeye doğumda gelenim yatılı misafirim olcak onlarn yataklarını falan filan daha bisürü şey Gizem nasıl altndan kalkcam bilmiyorum Gizem
temizlikte yapcammmmmmmmmmmmmm :cildir: :cildir: :cildir: bayaaaaaa dipli bucaklı düşününce sıyırıyorum kafayı

FeHi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 14:31:53
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 14:29:26
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 14:28:12
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 14:27:10
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mayıs , 2011, 14:26:07
selam kızlar ben de geldim  :opucuk:

Selam tatlım hoşgeldin  :flowers:

hoşbuldum gizemcim dükkanınız hayırlı olsunn

Canım sağol ama dükkan benim değil yeni açmadık yani annemin İst de Restaurantı varda onu temizleyip açtık anlamında  :k06:

hıııı annenin olduğunu anladım da yeni açılan bi yer sandım neyse açılışında tanışmıyoduk yaa ben şimdi diyeyim hayırlı olsunumu bari :D

Sağol tatlım  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Mayıs , 2011, 14:32:15
Aynen canım bende de hem korku hem heyecan ikisini aynı derece de yaşıyorum  bu hafta başlıcam dolaplarını yerleştirmeye yıkamaya ütülemeye doğumda gelenim yatılı misafirim olcak onlarn yataklarını falan filan daha bisürü şey Gizem nasıl altndan kalkcam bilmiyorum Gizem
temizlikte yapcammmmmmmmmmmmmm :cildir: :cildir: :cildir: bayaaaaaa dipli bucaklı düşününce sıyırıyorum kafayı

senin çok az zamanın kaldııı çok yorma kendini yaaaa 8 hazirandı değilmi doğum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Mayıs , 2011, 14:32:15

Tatlım bazen kayınvalidem ile yaşadığım için çok seviniyorum  öteki türlü bende tek olacaktım anca doğuma 1 hafta kala falan gelecekti yanıma oda yapabildiğimizi yapacaktık, ama şimdi onunla olunca herşeyi o halledecek birde ben İst de doğum yapacağım hem burada annem kuran okutacak hemde Zonguldakta okutacağız muhtemelen benimde yatılı misafirim olacaktır. Tatlım bende hamiş olmasam inan gelirdim sana yardıma Ankara dediğin yakın bir mesafe canım Allah kolaylığını verir inş. çok yorma kendini  :opucuk: Bizde duvar kağıtlarını aldık kızımın winni the poo lu pembe onları yapacak babamız ve dememiz ondan sonra oda takımını alacağız, bende o zaman başlarım yıkamya ütülemeye tatlım. Çok iş var çokkkk  :cildir: :cildir:

FeHi

Evet Nur..
Artık eşim işten gelince yardımlaşarak yaparız işi yoksa doğuma eşimin annesi,babası,abisi bide benim annem ve 2 kardeşim gelcek o yüsden evdeki düzeni temizliği yoluna koymam gerekio, çünkü gebelik boyunca baya esnek davrandım temizlikte  :sad1:

izemsevi

hoşgeldin nur kadın tutun en güzeli ben annemle dip köşe işini halletcem kadında duvar cam ağır temizliği yapacak

FeHi

Evet Gizemcim Allah Razı olsun ince düşüncen için :opucuk:
Fıstığın eşyalarıdan hayırlı uğurlu olsun..
Senin kayınvalide yardım eder ne güsel. :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 14:43:10
hoşgeldin nur kadın tutun en güzeli ben annemle dip köşe işini halletcem kadında duvar cam ağır temizliği yapacak

hoşbulduk canım.ben de hamilelik nedeniyle temizlik işlerini pek koyuverdim işten çıkınca yaparım dedim bu seferde sırtım belim kopuyo hemen :(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Mayıs , 2011, 14:43:37

Tatlım ne demek keşke elimden birşey gelse ama işte az fark var aramızda koca göbüşümle sana bir faydam olmaz  :k06: :k06: Ayrıca kayınvalidemi seven çok bir telefon ediyor 2-3 kız geliyor akrabalardan temizliği yapıp gidiyorlar. E v büyük olunca 2 gün sürüyor ama işte bitiyor elinde sonunda sanırım ya öyle yaparız, yada kadın tutarıs bende bilemiyorum çünkü ben 18 Hazirandan itibaren İst de olacağım başının çaresine baksın  :ehi: :ehi:

izemsevi

valla kızlar ben izne ayrıldıktan yaklaşık 7-8 gün sonra soğum yapacagım için izine bırakamam hemde gün geçtikçe insan dahada hantallaşıyor zaten 30.haftaya geldiğimde bişeyde kalmamış oluyor oyüzden temmuzn ilk haftası halletmem lazım herşeyi.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 14:43:10
Seval bende öyle yapcam dibi bucağı dolap içlerini örtülerini ben yıkıcam temizlicem
tutcağım kadın da camlairı kapıları yerleri halleder artık
Bide yıkamacıya gönderceğim bi kaç halım var 2 hafta içersinde bunları bitirmeliyim
Ne olur ne olmas benim bebek hala ters milletin bebeği aşığıda kasık ağrısı çekio ben hala kaburga kemik ağrısı çekiom bebek yukarda olduğu için soranlara söyledğimde de bebek büyükdükten sonra inmes aşağı, senin doğum erken sezeryan olur diyolar
bende çarşam günü kontrole gitcem bakalım doktor ne dicek
ayyyyy ayyy karma karışığım bu aralar  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 14:48:46
valla kızlar ben izne ayrıldıktan yaklaşık 7-8 gün sonra soğum yapacagım için izine bırakamam hemde gün geçtikçe insan dahada hantallaşıyor zaten 30.haftaya geldiğimde bişeyde kalmamış oluyor oyüzden temmuzn ilk haftası halletmem lazım herşeyi.

son haftaya kadar mı çalışcan sen ???

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mayıs , 2011, 14:48:00
Alıntı yapılan: FeHi - 02 Mayıs , 2011, 14:43:37

Tatlım ne demek keşke elimden birşey gelse ama işte az fark var aramızda koca göbüşümle sana bir faydam olmaz  :k06: :k06: Ayrıca kayınvalidemi seven çok bir telefon ediyor 2-3 kız geliyor akrabalardan temizliği yapıp gidiyorlar. E v büyük olunca 2 gün sürüyor ama işte bitiyor elinde sonunda sanırım ya öyle yaparız, yada kadın tutarıs bende bilemiyorum çünkü ben 18 Hazirandan itibaren İst de olacağım başının çaresine baksın  :ehi: :ehi:
Ohhh Valla ne güsel yardımcılar da var imrenmedim desem yalan olur  :tongue3: