2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

günaydın Muhriş hoşgeldin  :opucuk:

kızlar krampı olanların çatısı açılıyo diyolar ama ne kadar doğru acaba  :icon_scratch:

melek-çağlar

serife26

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Mayıs , 2011, 10:45:25
herkese günaydın kızlar
günaydın muhribe,hoşgeldin,ben de çıkayım artık sırtım ağrıoo pc başında :)

muhribe

sağolun kızlar, ne sıcak yaaa. kaç keredir arıyoruz açmıyorlar havalandırmayı. telef olucaz bu gidişle

Aytii

bu arada kızlar özel biraz ama eşim yine aynı şeyi söyledi. ilişki sonrası yani  :-[ darlığı yok dedi bol gibi geliyo bana dedi. acaba açılmam olacakmı doğumda  ???

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 11:02:23
bu arada kızlar özel biraz ama eşim yine aynı şeyi söyledi. ilişki sonrası yani  :-[ darlığı yok dedi bol gibi geliyo bana dedi. acaba açılmam olacakmı doğumda  ???
ayten hafta sonu yogun gecmiş demek  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Mayıs , 2011, 11:13:24
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 11:02:23
ayten hafta sonu yogun gecmiş demek  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

kızlar ablam devlette doğum yaptı demiştim ya. hafta sonu bana geldi. konuşurken söyledi. vajina yırtılmayınca hemşire eliyle yırtmış  :honk:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 11:26:56
kızlar ablam devlette doğum yaptı demiştim ya. hafta sonu bana geldi. konuşurken söyledi. vajina yırtılmayınca hemşire eliyle yırtmış  :honk:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 11:26:56

hadi cnm eliyle nsl yırtılır et parçası,o yanlış biliyordur sanırım,kesi yapıyorlar ufak bi ama yırtma ne demek yahuuu,olur mu öle şey,hayatımda ilk kez duydum.

melek-çağlar

Aytii

yok kızlar doğru. ve başkalarındanda duydum devlette yapılıyomuş. kadın hiç zahmete girmiyomuş traaak eliyle  :(

Aytii

zaten ben doğumuna gittim. pansumanını ben yaptım ilkini. eğilemiyodu çünkü. ve bariz yamuktu dikişleri.  :sad1:

Shadowqueen

02 Mayıs , 2011, 11:50:58 #6283 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2011, 12:02:03 Shadowqueen
Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 08:12:34
kızlar günaydın gizem fıstığım çok güzeller daha önce bende biberonluyu burda yayınlamıştım benimde en çok biberonlu model hoşuma gidiyor canım tanesini dışarıya yaparsan nekadara yapacaksın birde sepeti ne kadar canım yani dışarıya yaparsan sepet ve şekerler nekadara olur.

Tatlım ben ekstra bir ücret almayacağım, yalnız biz 200 adet şeker ürünü aldık ondan bize çok indirim yaptılar onu demek istedim. Siz adeti söylersiniz bana ben telefon ile öğrenirim uygun gelirse fiyat alır yapar gönderirim ama tabiki ben bayatlar diye bademlerini alıp koymadım içine sizde doğuma yakın koyarsınız. Ben 1 hafta daha ist deyim ona göre özelden haber verirsin canım çok öptüm  :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

selamın hello kızlar :)

okudum da yazdıklarınızı. kızlar emin olun sadece devlet hastanelerinde değil özel hastanelerde de çok iyi şartlarda doğum olmuyo. benim arkadaşımın da suyu gelmeyince kadın elini sokup eliyle patlatmış,su gelmiş  :igrenc: