2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

serife26

ben o halde normalde hastaneyi boylardım ama hamişliğe verdim valla :toothy10: :toothy10:
neyse az kaldı kavuşmamıza,benim düşündükçe ayaklarım tutmuyo ya,heycan basmaya başladı beni korkuyla,tek ben mi böyleyim yahu :k06:
ya da bugün 30+ oldum ondan bu hal :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

of bende çok heyecanlanıyorum kızlar
dua ediyorum sürekli inşallah gönlümüze göre versin Rabbim  :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 02 Mayıs , 2011, 10:25:35
ben o halde normalde hastaneyi boylardım ama hamişliğe verdim valla :toothy10: :toothy10:
neyse az kaldı kavuşmamıza,benim düşündükçe ayaklarım tutmuyo ya,heycan basmaya başladı beni korkuyla,tek ben mi böyleyim yahu :k06:
ya da bugün 30+ oldum ondan bu hal :ehi: :ehi: :ehi:
evet ya ya biz napalım iyce yaklaştı saka maka hem cok mutluyum kızımı coook merak ediyorum bir yandanda yumurta popoya dayandıkca korkuyorum  :k06:

melek-çağlar

melek-çağlar

hb nasılsınız benim sırtım çok ağrıyo bugün

Aytii

günaydın Melek hoşgeldin  :opucuk: benim kalçalar bel ağrıyo arada  :-\ böyle çok iş yaptığım zamanlar özellikle

melek-çağlar

ayten hafta ilerledikça ağrılarda artıyor :(

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 02 Mayıs , 2011, 10:42:52
ayte hafta ilerledikça ağrılarda artıyor :(

:k06: of ben şu 32 haftamı doldursam nasıl rahatlıcam anlatamam :D yarın tamı tamına 28 haftamı doldurmuş oluyorum yani geriye kalıyo 4 hafta daha  :sad1: of nasıl uzun geliyo gözüme bu 4 hafta  :cildir:

serife26

ayy yok benim hergün mutlaka sırtım  ağrıoo az ya da çok, bi de dizlerim bazen,aslında eklemlerim acıyoo komple ama ara ara,yapcakta bişe yok malesef:)inş geçecek zamanla,az kaldı :) bugün dilimden az kaldı cümlesi hiç düşmeyecek sanırım.

Aytii

;D ;D ama öyle az kaldı :D

kızlar geceleri kramplar nasıl?

muhribe

melek-çağlar

melek-çağlar

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 10:43:42
Alıntı yapılan: melek-çağlar - 02 Mayıs , 2011, 10:42:52
ayte hafta ilerledikça ağrılarda artıyor :(

:k06: of ben şu 32 haftamı doldursam nasıl rahatlıcam anlatamam :D yarın tamı tamına 28 haftamı doldurmuş oluyorum yani geriye kalıyo 4 hafta daha  :sad1: of nasıl uzun geliyo gözüme bu 4 hafta  :cildir:

zaman geçmez olmuştu 20 li haftalarda bana:)bugün 30+ oldum ya artık hemen geçivercek gibi geliyor,az kaldı ayten sabret :icon_thumright: :icon_thumright:

benim de şükürler olsun öle ağrılarım dışında acayip kramplarım fln olmadı,çok yorulunca ağrılarım artıoo o kadar,her yanım ağrısada kramp olmaması ii,maşallah diyin bakimmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: