2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

valla canım bizimkinin üst kısmında böyle yuvarlak bir bölüm var cibinliği oraya geçirip beşiğin üstüne örtmeliydi ama sizinki nasılki acaba tavandan asılı olanlarıda var onların acaba onlardanmı :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 08:56:41
valla canım bizimkinin üst kısmında böyle yuvarlak bir bölüm var cibinliği oraya geçirip beşiğin üstüne örtmeliydi ama sizinki nasılki acaba tavandan asılı olanlarıda var onların acaba onlardanmı :dontknow:

yok canım aynen dediğin gibi bir halka var birde uzun demiri işte ama nasıl takıldığına dair hiç birşey yok  :cildir:

izemsevi

bir sorsana aldığınız yere bizim beşik henüz kurulmadıda alırken göstermişti adam gerçi kendileri gelip kuracaklar benim beyaz kenarları pembe tüllü bir cibinlik acaba kullanışlımı aldım ama bizde bu ay diğer eksiklerini alcaz bebek şekerlerine karar verdinmi  :dontknow: sepet,kapısüsü ve şeker alcaz

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım  :opucuk:  ben pek iyiyim esim babsıyla bursaya gitti cumartesi kalacaktı ya burada yaptıgı bir iş yarım kalmış adam aramış pazar günü burada ol bu iş bitmesi gerek denetim var demiş babasını işin basına bırakıp pazar günü geri döndü haftaya kadarda burada olacak  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 09:02:28
bir sorsana aldığınız yere bizim beşik henüz kurulmadıda alırken göstermişti adam gerçi kendileri gelip kuracaklar benim beyaz kenarları pembe tüllü bir cibinlik acaba kullanışlımı aldım ama bizde bu ay diğer eksiklerini alcaz bebek şekerlerine karar verdinmi  :dontknow: sepet,kapısüsü ve şeker alcaz

benimde beyaz kenarları krem birde ip gibi bişeyi var ayrıyetten. onunla ne tutturuyoruz acaba  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Mayıs , 2011, 09:03:10
günaydın kızlar nasılsınız bakalım  :opucuk:  ben pek iyiyim esim babsıyla bursaya gitti cumartesi kalacaktı ya burada yaptıgı bir iş yarım kalmış adam aramış pazar günü burada ol bu iş bitmesi gerek denetim var demiş babasını işin basına bırakıp pazar günü geri döndü haftaya kadarda burada olacak  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

günaydın Burcu  :opucuk: hadi gözün aydın  :k06:

izemsevi

iyi hadi gözünaydın burcu bu arada kayınvalidem dün geldi bebeğe görümcemin yanında baya birşey örmüş eşimde hani örmüyorum diyorsunya dedi oda sen benim dediğime ne bakıyorsun diye konuştu kadının günahınımı aldım ne :dontknow: :honk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 09:04:32
Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 09:02:28

benimde beyaz kenarları krem birde ip gibi bişeyi var ayrıyetten. onunla ne tutturuyoruz acaba  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Mayıs , 2011, 09:03:10

günaydın Burcu  :opucuk: hadi gözün aydın  :k06:
sagol bebyim .sevalcim hadi gözün aydın sevindim senin adına örsün işi ne bende cumartesi kaynanamdaydım kocan gelene kadar gel burada kal diyor  ben kanepede yatayım oda rahat yatagında  hayır gelemem dedim hamilesin diyor olsun evimde rahatım dedim. sonra duygu sömürüsü yaptı ben cagırayım diye zaten yanlızdım kocamda gidecek iyce yanlız kalıcam diyor aksamdan aksama bi o kapıyı acıp soruyordu öldünmü kaldınmı diye simdi bi basıma kalıcam dedi. yinede agzımı acıp gel demedim catladı artık. içimden bende 4 ay yanlız kaldım üstünede düşük yaptım bi kapımı acıp öldünmü demedinde simdi benden aynı seyi bekliyorsun dedim yaptıklarına saysın. tabi kocam pek üzüldü annem yanlız kaldı ben yatamam diye sen bişey dersin diye cagıramıyorumda diyor ben düşük yaparken nerdeydi dedim geçmiş olsuna bile gelmemişti sonra sustu  dahada iyi oldu haklıyımda ondan ohhhhhh :muzz:  :muzz:  :muzz: bugün pek neseliyim ya. BU ARADA KIZLAR BEBİŞİMİN RESMİ NASIL

Aytii

izemsevi

maşallah :nazar: çok tatlı annesi allah doğumlarınıda görmeyi bizlere nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: aytenim canım işine karışmak gibi olmasında bence o beğendiğin daha kıza yatkın bir model fiyat olarak uygun evet ama biraz daha bana kızlara uygun gideder gibi düşündüm.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 09:17:37
maşallah çok tatlı Burcu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:
SAGOL CANIM BENİM  bir hafta önce cekilen resmi bu . :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   sevalim hepimize nasip etsin

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mayıs , 2011, 09:19:42
maşallah :nazar: çok tatlı annesi allah doğumlarınıda görmeyi bizlere nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: aytenim canım işine karışmak gibi olmasında bence o beğendiğin daha kıza yatkın bir model fiyat olarak uygun evet ama biraz daha bana kızlara uygun gideder gibi düşündüm.

evet bende sonra öyle düşündüm :D ama zaten ordan almaktan vazgeçtim. izmitten yaptırcam. Türkiyeden hiç alışveriş yapmadım nette oyüzden güvenemiyorum. en iyisi kendim göreyim beğeneyim öyle alayım.