2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 29 Nisan , 2011, 12:20:11
anladım canım. hakkaten ya aşk adama neler yaptırıyo...ben olsam ben de eşim için gelirdim valla billa  :love9: :love9: :love9: fizana bile giderdim  :ehi:

iyi düşün canım gittinmi tekrar dönüşü olmuyo  :laughing7:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi:

ben kaçıyom. acıktık biz  :hungry: öpüldünüz  :opucuk:

Aytii

afiyet olsun size bizde çıkıyoruz  :opucuk:

burcu MELEK

mamalarınızı yedinizmi bakalım kızlar. sabahki muhabbet bana göre deyildi ondan yazmadım izin filan anlamam o işlerden  :k06:  :k06: bu arada temizlik yaptık işimizde bitti   :muzz:

Aytii

biz yedik geldik

bende anlamıyorum izin işinden

izemsevi

aa burcum kızdım bak şekerim şimdi sana sanki bizde devamlı iizn konuşmadıkya konuyu değiştirirdik heç yani nerelerdesiniz

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 14:01:11
aa burcum kızdım bak şekerim şimdi sana sanki bizde devamlı iizn konuşmadıkya konuyu değiştirirdik heç yani nerelerdesiniz
canım deyiytirip yemeye gittiniz bende temizlik yaptım  :laughing7:  :laughing7: ya su mariya kafalı mariya beyinli diye bir parca varya onu gördüm tesadüfen anlamadım gitti  sunu ya   ::)

izemsevi

o ne be hiç duymadım bile eşin gittimi ne zaman gidecek

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 14:40:00
o ne be hiç duymadım bile eşin gittimi ne zaman gidecek
bencede duyma canım ben gülme kırızıne girdim çünkü öyle sözmü olurmuş. esim sabah gidiyor canım

izemsevi

hadi hayırlısı geliyormu kaynanan toplamışmı göçünü göbelini :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 15:02:59
hadi hayırlısı geliyormu kaynanan toplamışmı göçünü göbelini :dontknow:
valla kocama kızdımya niye söylemedin burcu istemiyor diye. oda korkudan gitmiyor anasının yanına ondan haberimiz yok normalde her sabah ugrar anasına diyemez ya ondan gitmiyor oda sabah aradı oglum gel burada kahvaltı yap dedi evde hazır zaten gelmiycem dedi özledim akşama gelin dedi akşam olunca mecbur benide cagıryor ama ben gitmiycem ilk defa hayır diycem kocam arar aksam hazırlan gelip alayım diye sen git ben gelmiycem diycem. seval birsey anladım ben cok aptalım sırf anası üzülmesin kocam üzülmesin diye ne agzımı acıyorum cagırdımı hemen kosuyorum istemediyim halde ama birşeyi unutuyorum dünya gecici ve herseyden önce kendi mutlulugum gelir hayır demeyi ögrenmem lazım bunda sizinde etkiniz var  tabi birşeyler ögreniyorum sizlerden  :laughing7:  :laughing7:

izemsevi

canım ben kayınvalidemle allaha şükür bir sorun yaşamadım sessiz bişeyde karışmaz ama hayat felsefem şu eşim benim aileme karşı çok çok iyi herşeylerine koşar bende eşim benim aileme nasıl davranıyorsa bende o şekilde onun ailesine davranıyorum ama kendimi parçalamıyorum hayata herkes bir defa geliyor kimsenin 2.kez gelme gibi bir şansı yok oyüzden kimse için helede değer vermezler için kendini yıpratmana değmez eşin istiyor diye değil sen istediğin için oraya gitmelisin eşin istediği için saygı göstermek yerine kendin yapmak istediğin için yapmalısın böyle şeylerde zorlama olmaz

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 15:18:42
canım ben kayınvalidemle allaha şükür bir sorun yaşamadım sessiz bişeyde karışmaz ama hayat felsefem şu eşim benim aileme karşı çok çok iyi herşeylerine koşar bende eşim benim aileme nasıl davranıyorsa bende o şekilde onun ailesine davranıyorum ama kendimi parçalamıyorum hayata herkes bir defa geliyor kimsenin 2.kez gelme gibi bir şansı yok oyüzden kimse için helede değer vermezler için kendini yıpratmana değmez eşin istiyor diye değil sen istediğin için oraya gitmelisin eşin istediği için saygı göstermek yerine kendin yapmak istediğin için yapmalısın böyle şeylerde zorlama olmaz
haklısın canım kesinlikle benim ailem zaten malatyada esimde ayda bir ya arar yada aramaz kaynanamlar malatyaya gider asla ugramaz yani onlar benim ailemi hiç saymıyorlar bile bende biyerlerimi yırtıyorum aman kırılamsınlar ama onlar beni durmadan kırıyorlar her gittiyimde durmadan laf sokuyor. cok zoruma gidiyor seval ben agzımı bile acmıyorum o sürekli birşeyler deyip duruyor sonra eve gel 10 gün kafaya tak üzül ben bunu hak edecek ne yaptım diye ne gerek var kendimi kasmama.kimse benden deyerli deyil annesi zaten oglu için kıymetli arkasında benim kendimden beska kimim varki kendimde kendimi yok sayarsam canıma hayatıma yazık bunu anladım ben.

izemsevi

burcu canım senin bence bundan sonra yapacağın şey şu olmalı kayınvaliden sana lafmı sokuyor sende onun yaptığını yap laf sok insnlar başkalrına yaparken zevk alır ama kendilerine aynı durum yapıldığında emin ol hiç zevk almazlar yada direk o sana laf soktuğunda niye bunu yapıyorsun sana ne faydası oluyor eğer bu şekilde davranacaksan benbu eve bir daha girmiycem de çünkü rahatsız oluyorum senin bu tavırlarından demelisin canım insanlar sana kırıcı konuşurken sen sessiz kalırsan seni daha çok ezerler ve emin ol çokta zevk alırlar

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 15:30:28
burcu canım senin bence bundan sonra yapacağın şey şu olmalı kayınvaliden sana lafmı sokuyor sende onun yaptığını yap laf sok insnlar başkalrına yaparken zevk alır ama kendilerine aynı durum yapıldığında emin ol hiç zevk almazlar yada direk o sana laf soktuğunda niye bunu yapıyorsun sana ne faydası oluyor eğer bu şekilde davranacaksan benbu eve bir daha girmiycem de çünkü rahatsız oluyorum senin bu tavırlarından demelisin canım insanlar sana kırıcı konuşurken sen sessiz kalırsan seni daha çok ezerler ve emin ol çokta zevk alırlar
haklısın kuzucum cok dogru dsiyorsun zaten bukadar yüz vermeseydim bu konuma gelmezdi tabi eşimdednde kaynaklı ne yapsa agzını acmadı anne lütfen o benim esim biraz güzel konuş deseydi susacaktı am oglundan yüz buldu benden yüz buldu böyle oldu am bundan sonra bulamıycak aradımı gitmiycem işim var gelemem. temiliyemi cagırıyor benim evimin işi var diyecm bu hamile helimle ben dogurmadan 4 tane gün aldı gidip herseyi ben yaptım ben servis ettim halada diyorki haziranda bi günüm var dogumuna 10 gün kala alalım sen yardım et ben yapamam kocamda hiç susuyor salak bana niye güveniyorsun gün alırken hizmetçinmi var. ama bundan sonraki günde arayacak tamam diycem sonrada sancım var gelelm diycem kalsın ortada rezil olsun aklı basına gelir. cünkü benim aklım basıma geldi biraz gec olsada   ;D  ;D