2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 29 Nisan , 2011, 10:19:25
vay arkadas bugün tam 32 hafta olduk maşallah bize  safakta 52  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

ya şimdi çalışıyo olsaydın izne ayrılabilcektin  :laughing7:

izemsevi

nerdesiniz bieeeeeeeeee ayten senin stajer kokuyormu hala benimde var öyle kokan ay resmen kuyruk ya kokuyor gibi düşün oda ahır gibi üşüyor diye hanfandi camıda açtırmıyor.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 29 Nisan , 2011, 10:20:25
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 29 Nisan , 2011, 10:19:25
vay arkadas bugün tam 32 hafta olduk maşallah bize  safakta 52  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

ya şimdi çalışıyo olsaydın izne ayrılabilcektin  :laughing7:
canım sizin iş iyi valla ben güzellik uzmanıyım eyer calışsaydım izne ayrılsamda haklarım filan olmayacaktı direk işi bırakacaktım ondan bebiş düşününce esim artık calışmamı istemedi. hoş bu bile insanlara battıda neyse amaniyikide cıkmısım diyorum ev kirası hersey benim üstümeydi ama simdi mecburen ödüyor kocacım yoksa hop anasına . öyle az buzda deyil .1.500 alıyordum birdahada calışmıycam bir kurusunu kendime harcayamıyorum cocugumuda kaynanama bırakmam bakıcıyada güvenemem   :muzz:  :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

sevalcim eğer sen kamuda çalışıyosan senin için hiç bi sıkıntı yok. sen 37. haftana kadar çalış tamam mı. kullanmadığın doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktararak toplam 13 hafta izin kullanabileceksin. doğum öncesi kullanmadığın 5 hafta ve doğum sonrası kullanman gerekn 8 hafta: 5+8=13 hafta iznin olucak.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 10:24:16
nerdesiniz bieeeeeeeeee ayten senin stajer kokuyormu hala benimde var öyle kokan ay resmen kuyruk ya kokuyor gibi düşün oda ahır gibi üşüyor diye hanfandi camıda açtırmıyor.

yok bugün gelmedi  :occasion14: :occasion14: :occasion14: içerisi temiz kokuyo  :love9:

melek-çağlar

izemsevi

öznurcum canım bak şimdi benim dediğim şu doğuma 3hafta kala ayrılırsam 37.haftamda ayrılmış olcam buda temmzun 20sine denk geliyor bende sezeryanla 28 temmuzda doğum yaparsam doğuma 3hafta kala kullanacagım iznin sadece bir haftasını kullanmış olcam geriye kalan 2hafta aktarılıp 13+2=15 haftalık iznim oluyormu eskiden aktarılmıyormuş ama şimdi torba yasada aktarılıyor deniyor

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 10:31:50
öznurcum canım bak şimdi benim dediğim şu doğuma 3hafta kala ayrılırsam 37.haftamda ayrılmış olcam buda temmzun 20sine denk geliyor bende sezeryanla 28 temmuzda doğum yaparsam doğuma 3hafta kala kullanacagım iznin sadece bir haftasını kullanmış olcam geriye kalan 2hafta aktarılıp 13+2=15 haftalık iznim oluyormu eskiden aktarılmıyormuş ama şimdi torba yasada aktarılıyor deniyor

canım evet artık torba yasayla aktarılıyo :) tabi inşallah erken doğmasın da... gününde olsun:)

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 29 Nisan , 2011, 10:38:45
Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Nisan , 2011, 10:31:50

canım evet artık torba yasayla aktarılıyo :) tabi inşallah erken doğmasın da... gününde olsun:)

onu nasıl öğrencez  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 29 Nisan , 2011, 10:30:28
slm kızlar nasılsınız  :flowers:

günaydın canım hoşgeldin  :opucuk: biz iyiyiz sen nasılsın

izemsevi

canım benim zaten sezeryanla olacağı için bir hafta kadar erken alınacak ondan dolayı normal doğum tarihim 7-8 agustos demişti bir hafta öncesi içinde 28 temmuz -1ağustos arası sezeryana alırım diye gecenki muayenede konuştu ama tabi tam tarih belli değil.

melek-çağlar

iyiyim canım bende yoğunum ay sonu dolayısıyla  :'(

izemsevi

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim o yasa çıktı hatta resmi gazetede de yayınlandı. kullanmadığın bütün haftalarını direk doğum sonrası olarak kullanıyosun.

melekçim hoş geldin canım..

melek-çağlar

hoşbulduk canlar. son 3 haftaya kadar çalışabilir raporu alır ama 3 hafta dolmadan doğum yaparsanız aradaki günler doğum sonrasına eklenmiyor sanırım