2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

sormadım çünkü kadın trink diye suratıma kapadı

izemsevi

saf kadın malako ay kızlar dün bir sinirimiz bozuldu eşimle sormayın gece saat 23.30 bizde eşimel yeni yattık yarı uyku yarı uyanıklık arasında bir zil sesi ama acı acı hiç durmadan çalıyor ama aralıksız benim annemlerle ev çok yakın aklıma acaba dedim baabama bişey olduda annem arabayı kullanamıyor yoksa haber vermeyemi geldi diye korkudan ölüyorum bu aradad eşim üzerine bişeyler giyiniyor ama zil hala çalıyor kapıyı eşim açtı25-30 yaş arası bir kız salak eşime abi kusura bakma yanlış zile basmışım demezmi karşı komşuya gelmiş hayır yaşlı olur anlarım bizim apartamının önünde ışık var ve ayriyetten zillerde ışıklı yani görmemeside imkansız bir sinirlendik eşimle eşim yanlış bir defa basılır siz aralıksız 5dk zile bastınız dedi ben zaten kadının resmen üstüne atlayacaktım terbiyesiz felan dedim benim salak karşı komşumun biri4 diğeri 1yaşında 2çocuğu var eşide berber hep geç geliyor saalak arkadaşını eve davet etmiş büyük ihtimal çocuklarıda uyuyordu uyanmasınlar diye kesin o bas dedi eminim bizimde ışıklar yanmayınca uyanalım diye israrla bilerek bastı ay kızlar siz olsanız ne yapardınzı ya.

Aytii

izemsevi

valla canım düşün yani salak ya böyle terbiyesizlikmi olur ondan sonra epey zaman uyuyamadık eşimle oda bana sinirlenme kızımın rahatı bozulmasın deyip durdu. karşı komşum 2gündür gelip gidiyordu lorealin ürünlerini satıyormuş illa al ya bir defa dedi ben hamileyken makyaj yapmıyorum dedim ertesi gün saat 5.30eve girdim aradan 5dk geçmedi zart bir zil eve gelip baksan bir ben dedim gelemem şimdi evde yemeğim yok yemek yapcam kadın huyladı ya bide bana abla diyor dengesiz lan 2tane çocuğun var salako bana niye abla diyorsun değilmi :dontknow:

Aytii

:ehi:

ben şahıs evde oturduğum için rahatım o zaman  8)

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 14:53:43
saf kadın malako ay kızlar dün bir sinirimiz bozuldu eşimle sormayın gece saat 23.30 bizde eşimel yeni yattık yarı uyku yarı uyanıklık arasında bir zil sesi ama acı acı hiç durmadan çalıyor ama aralıksız benim annemlerle ev çok yakın aklıma acaba dedim baabama bişey olduda annem arabayı kullanamıyor yoksa haber vermeyemi geldi diye korkudan ölüyorum bu aradad eşim üzerine bişeyler giyiniyor ama zil hala çalıyor kapıyı eşim açtı25-30 yaş arası bir kız salak eşime abi kusura bakma yanlış zile basmışım demezmi karşı komşuya gelmiş hayır yaşlı olur anlarım bizim apartamının önünde ışık var ve ayriyetten zillerde ışıklı yani görmemeside imkansız bir sinirlendik eşimle eşim yanlış bir defa basılır siz aralıksız 5dk zile bastınız dedi ben zaten kadının resmen üstüne atlayacaktım terbiyesiz felan dedim benim salak karşı komşumun biri4 diğeri 1yaşında 2çocuğu var eşide berber hep geç geliyor saalak arkadaşını eve davet etmiş büyük ihtimal çocuklarıda uyuyordu uyanmasınlar diye kesin o bas dedi eminim bizimde ışıklar yanmayınca uyanalım diye israrla bilerek bastı ay kızlar siz olsanız ne yapardınzı ya.

bende olsam sinirden çatlardım sık gırtlağını denyonun  :k06: :ehi:

burcu MELEK

ayten herkese dalıyon valla bende öyle höt höt olmayı cok isterdim valla   :laughing7:  :laughing7:  bu arada uykuya bir daldık iyi  daldık

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Nisan , 2011, 15:12:39
ayten herkese dalıyon valla bende öyle höt höt olmayı cok isterdim valla   :laughing7:  :laughing7:  bu arada uykuya bir daldık iyi  daldık

hiç gelemem öyle şeylere. kafa göz girişirim. haddini bilmeyenin haddini bildireceksin

izemsevi

valla az kaldım güneşim yani gırtlak gırtalağa gelmeye ya samimiyet kurmaya çalışıyor ben senle ne samimi olcam konuşacak birşey bile bulamam samimi değilken zart zurt zile basıyor bide olsak ne olcak bilmem hiçmi akıllısı bulmaz yarabbim bugün gene gelir bakın görün hem dün gece için kusura bakma der hemde gene ürün al der bide tutmuş bana daireyede götür diyo saf ben kendimi zor götürüyorum senin toplayım da ürünlerinimi götüreyim bohçacı gibi.

Aytii

:toothy10: :toothy10: ay Seval ne uğraşıyosun ya sana bi kafa atarım burdan evin duvarına yapışırsın birdaha çıkamazsın haa dışarı de sen ona  :laughing7:

izemsevi

diyecem diyecem bugün gelsin azının payını vercem burcu ohhhhhhh keyfine diyecek yok yani maşallah yat yat gel bide söylem bari haaaaaaa sinir oluyorum. :caca:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 15:20:14
diyecem diyecem bugün gelsin azının payını vercem burcu ohhhhhhh keyfine diyecek yok yani maşallah yat yat gel bide söylem bari haaaaaaa sinir oluyorum. :caca:
kuzucumn simdi kıskanma cünkü gece uyku yok 10 günden fazla oldu uyumayalı bugün doydum uykuya

Aytii

bende dün akşam eve gidince öyle uzandım yatağa uyumuşum 1 saat eşim geldi öyle uyandım okadar iyi geldiki  :occasion5:

izemsevi

bugün benimde uykum var ama işin tersliği hiç yemeğim yok türlü yapacagım bide makarna hiç sürmese hazırlamak 1saatimi alır bide pişmesini bekle derken ooooooooooooo hiç uyuyamam heralde evdeki sebzeler kötü olmadan yapmam lazım türlüyü.

izemsevi