2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

artık bence kızlar kimseye sormayın doğumla ilgili birşey ben bebekle ilgili soruyorum hastaneye ne götürmeyliyim onları soruyorum ama doğumla ilgili sormuyorum boşverin millet abartıyor muhribe senin sat kaç.

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 13:42:38
artık bence kızlar kimseye sormayın doğumla ilgili birşey ben bebekle ilgili soruyorum hastaneye ne götürmeyliyim onları soruyorum ama doğumla ilgili sormuyorum boşverin millet abartıyor muhribe senin sat kaç.
4 kasım canım

Aytii

offfffffffffffff  :cildir: olsada bitse artık  :crybaby2:

serife26

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

serife26

biz bebişimle namaza gidiyoruz,görüşürüz,korkmayın size dua etcez inş  :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Aytii

Allah kabul etsin  :amin: bende çok dua ediyorum kızlar hepimiz için Allahım hayırlısını versin

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2011, 13:43:53
4 kasım canım

muhribe benimde 3kasım aynı anda çalışmışızzzzzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 13:50:27
4 kasım canım

muhribe benimde 3kasım aynı anda çalışmışızzzzzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kız bizim üst kattan gelen karyola sesi size mi aitti yoksa :P  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2011, 13:51:11
Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 13:50:27
4 kasım canım

kız bizim üst kattan gelen karyola sesi size mi aitti yoksa :P  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ bu soruna verdiğim cevap muhribe senin doğum nezaman normal doğum tarihine ne dedi dr.aramızda birgün var ben senden birgün önce doğurcam ama sezeryan olursan sende aynı doğururuz.

Aytii

iyide sen sezeryan olacaksın zaten Seval oyüzden Muhribeyle aranız olur yinede. onunda Ağustostu doğumu. sen benle aynı anda doğurmuş olacaksın yani  :laughing7:

muhribe

canım bana 11 ağustos dedi doğum için. tabi bebeklerin sadece %5'i beklenen tarihte doğarmış. sen neden sezeryan istiyorsun?

izemsevi

senle aynı doğuramam seninde sezeryan olursa muhribeyle normal doğum yapsak ben birgün önce doğururum yada aynı gün sezeryan yaparsak ikmizde aynı gün işi bitiririz. şafak başında kim var.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 14:00:10
senle aynı doğuramam seninde sezeryan olursa muhribeyle normal doğum yapsak ben birgün önce doğururum yada aynı gün sezeryan yaparsak ikmizde aynı gün işi bitiririz. şafak başında kim var.

dur bakalım ben normal diyorum henüz  :laughing7: