2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Nisan , 2011, 11:35:30
ayti valla benimki  de sabahtan beridir hiç durmuyo.  :toothy10: zıpırım benim...

sevalcim ye bişiler. aç bırakma bebişi.  :opucuk:

sende rahminde hava gibi hissediyomusun hareket edince bebek  :icon_scratch: acaba çok mu aşağıdaki  :dontknow: offf cumartesi ben kendime hasta bezi ve pijama alıyım en iyisi hazırda bulunsun. malum artık son 3 aya girdim tedbiri elden bırakmamak lazım

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 11:37:11
yedim gitti valla öğlen canım pide istedi ondan yiycem yemkhanede yemiycem çarşıya incem yemekhanede şehriye çorba, bulgur pilavı, türlü tatlı varmış aslında menü güzel ama nebiliyim arkadaş çarşıya iniyor onunla gidiyim değişiklik olur dedim.

arada değişiklik iyi oluyo tabi

bende dün pırasalı börek yedim  :hungry:

muhribe

kızlar merhaba, madem yemeklerden bahsediyorsunuz ben de dahil olayım. ben artık yağlı yemekleri görmeye bile tahammül edemiyorum. 4 günde 1.1 kilo vermişim. bulantı falan değil de o yağ, salça midemi çok fena yapıyor. sadece sandviç ve meyve yiyebiliyorum

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2011, 11:42:30
kızlar merhaba, madem yemeklerden bahsediyorsunuz ben de dahil olayım. ben artık yağlı yemekleri görmeye bile tahammül edemiyorum. 4 günde 1.1 kilo vermişim. bulantı falan değil de o yağ, salça midemi çok fena yapıyor. sadece sandviç ve meyve yiyebiliyorum

canım yiyemiyosan zorlama kendini tabi. kendini nasıl rahat hissediyosan öyle yap. ama bu haftalarda mide yanması olması normal deniliyo

izemsevi

muhribe canım kilo alman  gerekiyor verme daha

Aytii

bende geçen gün 11 aldım diye yazdım bu sabah tartıldım 10 a inmiş. sanırım ödemler atılıyo vücuttan. ve ben hala iç çamaşırlarımı giyebiliyorum sütyen ve kilotlatımı bide yüzüğümüde takabiliyorum  :nazar:

muhribe

yanma değil canım, tiksinme diyelim Allahın gücüne gitmesin. çok soğudum tencere yemeklerinden. işin tuhafı acıkmıyorum da. geçen haftaya kadar bir türlü doymuyordum halbuki. hayırlısı bakalım.
sen nasılsın şekerim?

izemsevi

muhribe

11 mi  :-ooo ben 26 haftadayım ve 6 kilo aldım henüz  :-ooo

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim bak benimki de 20 li haftalarda hep aşağı vuruyodu hatta sanki bacağıma vuruyodu. doktora sordum,dediki henüz kafa aşağı inmediği için ayakları aşağıda. orayı tekmelediğinden öyle hissediosundur. hakkaten de şimdi de kafa aşağı döndü ve göğsüme doğru vuruyo artık  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2011, 11:54:14

ama muhribecim o kişiden kişiye değişir. aytenin boyu uzun olduğundan eminim onda göstermiyordur bile. mesela ben şu an 33. haftada tamı tamına 10 kilo almış bulunuyorum. ama boyum 1.70 olduğundan görenler hiç kilo almamışsın diyorlar.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2011, 11:54:14

canım ben 174 boyunda 59 kiloyla hamile kaldım  ::) hamilelik resimlerimizdede var resmim bak istersen

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Nisan , 2011, 11:56:09
aytenim bak benimki de 20 li haftalarda hep aşağı vuruyodu hatta sanki bacağıma vuruyodu. doktora sordum,dediki henüz kafa aşağı inmediği için ayakları aşağıda. orayı tekmelediğinden öyle hissediosundur. hakkaten de şimdi de kafa aşağı döndü ve göğsüme doğru vuruyo artık  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

ay yerim ben onların ayaklarını  :k06: :love9: demekki ayaklarıyla vuruyo orama  :cildir:  :ehi:

muhribe

aytencim seninki fazla olduğu için söylemedim. kendiminki düşük olunca şaşırdım acaba bebişe zararı olur mu kilo kaybımın diye.

°•.ℓανιηуα.•°

vurmuyolar ya resmen tepiniyolar  :k06: kurban olurum ben onun bir tekmesine :ehi: :ehi: ay artık doğsunlar da sevelim yaaaa  :toothy10: