2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Nisan , 2011, 08:37:10
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 08:34:26
günaydın canım nasılsın?
iyim canım sen nasılsın oguz nasıl uyudumu bari bu aksam benim kız uykuyu pek sevmiyorda  :laughing7:  :laughing7: sevalcim günaydın yeni müdürle toplantıyamı oturuyosunuz :k06:z :k06:z

iyi canım işte idare ediyoruz. beni bazen uykumdan uyandırıyo tekmeleri  :laughing7: birde bu gece rahmimde yine hava oldu böyle gaz çıkar gibi  :-\ sanki idrarım var ama yok aslında öyle tekmeledikçe rahmimde hava hissettim

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 08:41:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 08:36:50
günaydın Seval

sana iyi toplantılar

inşallah ben 10 dk içinde havasızlıktan ölmem  :honk: bir stajyer var anaaammm leş gibi kokuyo yıkanmıyo galiba hiç  :igrenc: içeriye bir giriyo kokusu yayılıyo heryere ıyyyyyyyy püüffffsmile:

sabah sabah bu ii geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: daha çok ne gibi kokuyoo ayten,ve cinsi ne bu stajerin:DDD
BU ARADA gününüz aydın olsun hepinizin :laughing7:

günaydın Şerife

valla ne cins bilmiyorum ama bizim köydeki inekler bile daha ferah kokuyolar buna göre  :igrenc: Allahım yaa insan hiç mi farkına varmaz kokusundan  :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 08:42:45
kızlar ben gider öptüm hepinizi bu arada aybüke yok farkındamısınız ne oldu acaba :dontknow:

Aybüke arada giriyo siteye ama buraya hiç uğramıyo

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 08:44:53
kızlar ben gider öptüm hepinizi bu arada aybüke yok farkındamısınız ne oldu acaba :dontknow:

vay aybüke vay biz burada onu mereak ederken o baska sayfalarda görünce sorarım ona. evet canım cocuk asagıoda oldugu zaman öyle cisin var gibi sanıyosun ama yok onu yapan bebişlerimiz ben artık gece ve sabah uyku tırafiyine son verdim hasret kaldım karnınız büyüsün anlarsınız kızlar cok zormuş  :laughing7:  :laughing7: ama olsun deyer minişime . bak seval müdürünle iyi gecin iyiliyin için   :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Nisan , 2011, 08:51:38
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 08:44:53

vay aybüke vay biz burada onu mereak ederken o baska sayfalarda görünce sorarım ona. evet canım cocuk asagıoda oldugu zaman öyle cisin var gibi sanıyosun ama yok onu yapan bebişlerimiz ben artık gece ve sabah uyku tırafiyine son verdim hasret kaldım karnınız büyüsün anlarsınız kızlar cok zormuş  :laughing7:  :laughing7: ama olsun deyer minişime . bak seval müdürünle iyi gecin iyiliyin için   :laughing7:

karnım büyük zaten bacı ;D basketbol topu yuttum sanki dersin. demek benim oğlan aşağıdaki okadar hissediyorum rahmimden tekmelerini  :(

serife26

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: ineğin adı çıkmış ztn anacımmmm ...
dün resmini grdüm sitede,dediğin kadar varmış,bi tek karnın var,o da çok büyük değil,çok şanslısın vallahi şekerim...
benim vajina bölgemde anlık gelen ağrılar başladı geçen haftadan beri kızlar,alttan vuruyor,doğum mu yaklaşıyor ne :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcu dün naptın ağdacıda anlatsana  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 08:54:21
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: ineğin adı çıkmış ztn anacımmmm ...
dün resmini grdüm sitede,dediğin kadar varmış,bi tek karnın var,o da çok büyük değil,çok şanslısın vallahi şekerim...
benim vajina bölgemde anlık gelen ağrılar başladı geçen haftadan beri kızlar,alttan vuruyor,doğum mu yaklaşıyor ne :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcu dün naptın ağdacıda anlatsana  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
serifecim ben sormayın diye dua ediyordum gittim kadını görünce kapıdan döndüm yası cok büyüktü genc olsa yaptırırdım ama yası büyük olunca cekindim  :k06:  :k06:  :k06: baska agdacı bulmam lazım. aytencim ozaman söyle acıklayayım boy kısa oplunca karnında senden büyük olunca daha zor oluyor   ;D

serife26

bende şöyle yaşı yaşıma uygun bi kız bulup gitsem ii olcak ağdaya ama genital bölge için değil benimkisi,orayı açamam :laughing7: :laughing7:
bacaklar fln tertemiz olsun,aynayla hallederim ben malum alanı artık.burcucum senin kaç hafta kaç gün oldu hamişlik bu arada?senin doğuma az kaldı sanırsam,ben bile 30 olmak üzereyim malum.sezeryan olcak 8 haftam fln kaldı,pek bi heycanlı dın dın dınnnnnnnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Aytii

Şerife kız neden sezeryan oluyosun sen? unuttum :D

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 09:02:10
bende şöyle yaşı yaşıma uygun bi kız bulup gitsem ii olcak ağdaya ama genital bölge için değil benimkisi,orayı açamam :laughing7: :laughing7:
bacaklar fln tertemiz olsun,aynayla hallederim ben malum alanı artık.burcucum senin kaç hafta kaç gün oldu hamişlik bu arada?senin doğuma az kaldı sanırsam,ben bile 30 olmak üzereyim malum.sezeryan olcak 8 haftam fln kaldı,pek bi heycanlı dın dın dınnnnnnnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
benimde sezeryan gibi ama eyer normal olursa ve günün beklerse safak 53  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz: az kaldı minişimin gelmesine kız orayı nasıl aynayla yapıyon bana artık aynada kar etmiyor  :k06:  :k06:

serife26

benim bebeğin kilosu fln haftasına göre normal aslında ama 14 15 yaşımda makatta çatlaktan dolayı geçirdigim bi ameliyatım var benim,o tekrar çatlar ıkınmaktan normal doğumda diye hem ben istemiyorum hem de danıştıgım bazı doktorlarda önermedi ztn.durum böyle.ama ne yalan söyliyim sezeryandan ben acayip tırsmaya başladım,hiçte basit bişe değil bence.millet kolay sanıyor.

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 09:08:02
benim bebeğin kilosu fln haftasına göre normal aslında ama 14 15 yaşımda makatta çatlaktan dolayı geçirdigim bi ameliyatım var benim,o tekrar çatlar ıkınmaktan normal doğumda diye hem ben istemiyorum hem de danıştıgım bazı doktorlarda önermedi ztn.durum böyle.ama ne yalan söyliyim sezeryandan ben acayip tırsmaya başladım,hiçte basit bişe değil bence.millet kolay sanıyor.

aynen. bende sevmiyorum amelyatları  :sad1: kendimi ve oğlumu normal doğuma hazırlıyorum  :tongue3:

serife26

senin haftan benden ileri 3 hafta fln sanırım belkide 4:)ben 11 kilo aldım ki ztn eskiden de vardı göbüş valla,ama hala idare edebiliyorum burcu,ama ilerde nolur ne biter Allah bilir.
bu arada doğumda yanınızda kim kalacak hastanede bayanlar?heryanımızı görecekler ya o bile stres aslında :) lavmanı geçtim bi de sezeryanda sonda takacaklarmış yahu,o nsl olcak öle,benim gibi utangaç biri için çok zor şeyler bunlar anacımmmmm :sad1: :sad1: :sad1:

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Nisan , 2011, 09:09:01
Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 09:08:02

aynen. bende sevmiyorum amelyatları  :sad1: kendimi ve oğlumu normal doğuma hazırlıyorum  :tongue3:

bebek doğum kanalına normal şekliyle girerse ve kilosuda böyle 4 ü çok aşmamışsa en güzeli normal,hoş annelerimiz 5 kilo bile doğurmuş o nsl oluyorsa,doktorlar sanırım kendilerini riske atmak istemiyorlar ki genelde anneler artık ii beslendiginden de çocuklar iri oluyo yaaa bence.eskiden böyle bolluk yoktu valla.

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Nisan , 2011, 09:11:20
senin haftan benden ileri 3 hafta fln sanırım belkide 4:)ben 11 kilo aldım ki ztn eskiden de vardı göbüş valla,ama hala idare edebiliyorum burcu,ama ilerde nolur ne biter Allah bilir.
bu arada doğumda yanınızda kim kalacak hastanede bayanlar?heryanımızı görecekler ya o bile stres aslında :) lavmanı geçtim bi de sezeryanda sonda takacaklarmış yahu,o nsl olcak öle,benim gibi utangaç biri için çok zor şeyler bunlar anacımmmmm :sad1: :sad1: :sad1:

ben doktorla baş başa kalmak istiyorum  :laughing7: doğumda kimseyi istemiyorum yanımda. bide o kişinin paniğiyle uğraşamam beni daha çok panik eder orda  :ehi: dalarım vallah üstüne sinirimden  :cildir: en iyisi bir ben bir doktor birde bebek  ;D ama tabi kayınvalidem dışarda bekler ozaman  ::)