2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

vallah hamilelikte daha kötü oluyo özel bölge  :laughing7: bende severdim ama kendi almana benzemiyo başkasının alması ;D ödemden sanırım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 27 Nisan , 2011, 13:35:14
vallah hamilelikte daha kötü oluyo özel bölge  :laughing7: bende severdim ama kendi almana benzemiyo başkasının alması ;D ödemden sanırım
ebn bu saate kadar aldımda artık alamam aynalar bile küstü bize artık aynada fayda etmiyor göremiyorum  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:  ama agdacının kapısından gerei dönmezsem eyer aldırıcam  :k06:  :k06:

muhribe

kızlar merhaba  :opucuk: boğazım ağrıyor ya, yine grip olucam galiba  :y25:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Nisan , 2011, 13:41:41
kızlar merhaba  :opucuk: boğazım ağrıyor ya, yine grip olucam galiba  :y25:
hoşgeldin canım gecmiş olsun

muhribe

sağol canım, durduk yere aniden boğazım yanmaya başladı dün akşam, sıcak süt içtim ama fayda etmedi. sabah bi uyandım davul gibi bademciklerim  :BangHead:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Nisan , 2011, 13:43:41
sağol canım, durduk yere aniden boğazım yanmaya başladı dün akşam, sıcak süt içtim ama fayda etmedi. sabah bi uyandım davul gibi bademciklerim  :BangHead:
ay cok zor ya bende baya cektim insan hamilelikte cok zorlanıyor nane limon kaynat içinede bolca bal koy düzelir canım yada varsa pekmez iç

muhribe

akşam eve gidince bol bol içerim artık. sen kaç haftalık hamilesin canım? Allah sağlıkla versin kucağına inş.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Nisan , 2011, 13:47:24
akşam eve gidince bol bol içerim artık. sen kaç haftalık hamilesin canım? Allah sağlıkla versin kucağına inş.
amin amin canım alah hepimize versin   :amin:  :amin:  ben 31+5 canım sen nekadarsın

Aytii

burcu MELEK

kızlar ben kacar yavas yavas hazırlanayım  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

Aytii

görüşürüz Burcu  :opucuk: iyi ağdalar sana  :k06:

izemsevi

hey kızlar biz geldikkkkkkkkkkkkkkkkk

izemsevi

izemsevi