2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 16:50:00
kızlar hiç eve gidesim yok hava çok güzel bugün kızım ara ara hareket ediyor anlamadım yoruldumuki hilal ne yemek yaptın
Sevalim taze fasulye yaptım dünden kalan yemeklerde yanında eşantiyon :laughing7:

izemsevi

Aytii

görüşürüz Seval kendine ve prensese cici bak  :opucuk:

FeHi

Ayten kıs oğuz Nihat'dan etkilenio demek çocuğu koruuu Nihattannnnnnnnnnnnnnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 16:53:43
kızlar ben gider öptüm hepinizi
Güle güle bacımmm
kızlar bende çıkar kociş gelcek masayı hazırlayım paspal halimi bi düzelteyim adam güsel tombalak görsün :toothy10: :toothy10: :toothy10:
öptüm canlarım sizi  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:54:36
Ayten kıs oğuz Nihat'dan etkilenio demek çocuğu koruuu Nihattannnnnnnnnnnnnnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi:

babasının yorumlarını duyuyo kanımca anlıyo saklanıyo kuybağammm  :ehi: yiriim onu yiiiirrrrrr  :hungry:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Amma çenesi düşük hatunlarsınız heeeeee  :ehi: :ehi: Kaç sayfa yazıyorsunuz günde anacım size kibarca ohaa diyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
Ben yokken neler neler yaptım oğluşu gezdirdim avm ye gittik sağlık ocağına gittik kardeşimi okuldan aldık yemek yedik şimdi artık evimize donucez annem yarın antalyaya gidiyor onu da alıp bize göturucem rüz oksijen komasında şuan :ehi: hava mükemmel sıcak :love9: Ve en güzeli artık 36 beden giyorummmmmmmmmmmmm :hieyt:

aydinays

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Nisan , 2011, 16:59:49
Amma çenesi düşük hatunlarsınız heeeeee  :ehi: :ehi: Kaç sayfa yazıyorsunuz günde anacım size kibarca ohaa diyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
Ben yokken neler neler yaptım oğluşu gezdirdim avm ye gittik sağlık ocağına gittik kardeşimi okuldan aldık yemek yedik şimdi artık evimize donucez annem yarın antalyaya gidiyor onu da alıp bize göturucem rüz oksijen komasında şuan :ehi: hava mükemmel sıcak :love9: Ve en güzeli artık 36 beden giyorummmmmmmmmmmmm :hieyt:

Canım maşallah size. Bol bol gezmişsiniz. Burayada o güneş uğrasa ne mutlu olacağım. Ben alışamadım şu Karadenize. Özlüyorum egemi akdenizimi. Bu arada tebrik ederim seni kilolardan kurtulmuşsun maşallah sana. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Nisan , 2011, 16:59:49

hadi gözün aydın bacım  :occasion14: :occasion14: :occasion14: ben fil beden giyiyorumda  :toothy10: :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben hepinizi ayrı ayrı yerim  :love9: :opucuk:
Beni özlemeye devam edin emi cuma günü kesin dönüş yapacağım siteye efsane geri dönecek kırmızı kafasıyla  :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

biz geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güneşli bir günün sabahında herkese günaydınnnnnnnnnnn

Aytii

Günaydınnnnnn bugün tamı tamına 3 ay kaldı oğlumun doğmasına eğer zamanında gelirim derse  :nazar: :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

yuppi ozaman benim kızımındaaaaaaaaaaaa caney caney caneyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mardin kapı şen olur leleleleleleleleleleleeeeeeee :director: :director: :director: :director: :director: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

:ehi:

ay sabah sabah Nihat Doğanı getirdin aklıma

izemsevi