2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:26:37
:toothy10: :toothy10: :toothy10: İlahi Ayten beni gülme krizine soktun kıs
anam çıkcaklar ama nası çıkcaklar o şuan muallakta öyle senim benim kararımla da gelmiolar işte
daha doğmadan nasıl doğcaklarına kendileri karar veriolar cicim
bak sen normal istiyorum diosun ama Oğuz beyimiz normal gelmicek gibi görünüo bacım :sunny:

:ehi: sende anladın sinyali  :toothy10:

kilolu doğacak anam bu  :icon_pale: çok yırtık olacak diye kesin sezeryan diyecek bana öyle bir his var içimde hayırlısı  ::)

burcu MELEK

aman bende önceden kendimi yırtıyordum illa normal olsun diye sonra takmamaya basladım sonucta altıda kesecekler üstüde ne fark eder  :laughing7:  :laughing7:

FeHi

Gerçi Allah bilir bacım hayırlısını ama bana da öyle gelio ki Oğuz bey Sezeryanla gelcek hiç kasmıcak kendini
bide şöyle bişi varmış Ayten sezeryan bebekleri pek ağlamzmış çünkü normal doğumda bebek baya kasılıomuş annesi gibi oda acılar çekerek doğuomuş
Kardeşimin bebeğine bakıorm kıs hiç ağlamıo  :nazar: :nazar: :nazar:

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 16:30:29
aman bende önceden kendimi yırtıyordum illa normal olsun diye sonra takmamaya basladım sonucta altıda kesecekler üstüde ne fark eder  :laughing7:  :laughing7:
Farkı şu bacikom içinden yılların kirini pasını atıyon bebişle beraber sende yeni doğmuş gibi oluon  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:31:14
Gerçi Allah bilir bacım hayırlısını ama bana da öyle gelio ki Oğuz bey Sezeryanla gelcek hiç kasmıcak kendini
bide şöyle bişi varmış Ayten sezeryan bebekleri pek ağlamzmış çünkü normal doğumda bebek baya kasılıomuş annesi gibi oda acılar çekerek doğuomuş
Kardeşimin bebeğine bakıorm kıs hiç ağlamıo  :nazar: :nazar: :nazar:

kızlar öyle demeyin. normal herzaman sağlıktır tabi şartlar uygunsa. ama doktorum bana bu 4 kilo sen bunu doğuramazsın çok yırtığın olur derse vııınn sezeryana. artık Allah hayırlısını versin  :amin:

ama 3 çeşit doğum var ya sahi.
normal doğan
sezeryanla doğan
nihat doğan  :ehi:

Nihatı çok izliyorum bu aralar oğlan öyle doğabilir  :tongue3:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:32:32
Farkı şu bacikom içinden yılların kirini pasını atıyon bebişle beraber sende yeni doğmuş gibi oluon  :k06:
[/quote canım yeni dogmuş gibi olurken oran buranda leyen gibi genişliyor birdahada yeni dogdugun gibi kalmıyor  :ehi:  :ehi:  ayten sakın nihat dogan deme o adam önceden benim için normal biri gibiydi ama suan gözümde deli kesin var odamın kafasında kesin

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 16:36:27
Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:32:32
[/quote canım yeni dogmuş gibi olurken oran buranda leyen gibi genişliyor birdahada yeni dogdugun gibi kalmıyor  :ehi:  :ehi:  ayten sakın nihat dogan deme o adam önceden benim için normal biri gibiydi ama suan gözümde deli kesin var odamın kafasında kesin

eşim bana ikide bir gerçek olup olmadığını soruyo o adamın  :ehi: :ehi:

burcu MELEK

normal deyil bencede ya tövbe tövbe midemi bulandırıyor

Aytii

millet duş alırken ferahlayıp temizlenmenin derdinde sıra Nihata geliyo bu kro türkü söylüyo ayy yarıldım orda  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canlar kimler kaldı. :director:

FeHi

Aytennn isleme kıs Oğuzu düşün  :k06: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:45:53
Aytennn isleme kıs Oğuzu düşün  :k06: :ehi:

Nihat çıkınca oğlan duruyo hareket etmeyi kesiyo artık anne karnında bile etkili adam düşün  :ehi:

izemsevi

kızlar hiç eve gidesim yok hava çok güzel bugün kızım ara ara hareket ediyor anlamadım yoruldumuki hilal ne yemek yaptın

aydinays

Ayten bencede izleme oğuzu düşün  :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Nisan , 2011, 16:51:09
Ayten bencede izleme oğuzu düşün  :k06: :k06:

benim oğlum zeki maşallah adamı görünce saklanıyo kımıldamıyo  :k06: aman Allah korusun benzemesin ona  :amin: :amin: :amin: ama beni çok güldürüyo  :laughing7: