2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

ben en çok öalta eriği ve çilek yiyorum bu aralar. hatta işe yanıma getirdim ama yemeğe kıyamıyorum. yesem bitecek yine canım isteyecek  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:04:25
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 15:01:59
ben şuanda kiraz ve kavun çok aşeriyorum ahh bide kara dut  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Bak bak bizimde aklımıza sokuo şimdi nerden bulcaksak  ;D

merak etme bende bulamıyorum bacım ;D

burcu MELEK

AY AYIPTIR SÖYLEMESİ DAHA DÜN 3 KİLO CİLEK GELDİ   :k06:  :k06:  :k06: BABMIZ ALIYOR SAGOLSUN NE BULSA

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 15:06:11
ben en çok öalta eriği ve çilek yiyorum bu aralar. hatta işe yanıma getirdim ama yemeğe kıyamıyorum. yesem bitecek yine canım isteyecek  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

beklet öyle çürüsünler  :ehi: yada şaban gibi yap bak bak ekmek bandır bitmesinler  :ehi:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 15:11:29
Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 15:06:11

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

beklet öyle çürüsünler  :ehi: yada şaban gibi yap bak bak ekmek bandır bitmesinler  :ehi:

hahah :D ama kızlar meyve yerken aşırıya kaçmayın. içindeki şeker oranı gebelik şekerini çok hızlı yükseltiyormuş. bana doktorum günde 1 porsiyondan fazla yeme diyor

FeHi

Ayyyyyyyy Seval aynıyıs kıs bende uykuyu pek sevmesdim şimdi dur bi gözlerimi dinlendireyim diorm eşime oda tamam görürsem söylerim deyip sütümüde getirio iç bari öyle dinlendir dio yemio yani  :laughing7:
Baykuş oldum çıktım geceleri de evin içinde ruhsar gibi yürüom  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Muhribe söylediğin iyi oldu kıs ben bide üstüne deli gibi pudra şekeri döküp yiyom  :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:18:48
Muhribe söylediğin iyi oldu kıs ben bide üstüne deli gibi pudra şekeri döküp yiyom  :laughing7:

aferin  :ehi:

izemsevi

FeHi

Ayten lojmanın içindeki markete baktım da dalinin çamaşır deterjanları yok kıs
Acaba eczanede bulunurmu ki??

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:27:00
Ayten lojmanın içindeki markete baktım da dalinin çamaşır deterjanları yok kıs
Acaba eczanede bulunurmu ki??

eczanede hiç dikkat etmedim hayatım

ama ben sana bişey söyliyimmi? hani bu hacı şakirin sabunları var ya. onları rendenin en ince yeriyle rendeliyorum ben onlarla çamaşır yıkıyorum bebeklerede kullanılıyo ve mis gibi oluyo gayette uygun öyle yapınca sizede tavsiye ederim ;) sadece yumuşatıcı almak kalıyo geriye Dalinin  ::)

FeHi

Ayten Merkeze epey uzağım ondan sordum eczanede bulabilirmiyim diye..
Gebelik dolayısıylada pek gözüm kesmiyo merkeze inmeye
Burcu Metronun altından aldın dimekkkkk :D

FeHi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:32:52
kız yok metronun altından almadım metrodan cıkıyosun izmir cıkısından dısarı direk asagı iniyorsun solda

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 15:37:35
Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:32:52
kız yok metronun altından almadım metrodan cıkıyosun izmir cıkısından dısarı direk asagı iniyorsun solda
Bende geçenlerde biras iyi hissettim kendimi sosyete pazarına bi bakayım dedim orda öyle şeyler görmedim
İnşallah haftasonuna kendimi iyi hissedrmde bi bakarım dediğin yere Burcucum