2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

hayırlı olsun ayten, oğuz bebek güle güle kullansın inş  :binkybaby: ben daha yıkamadım eşyalarını, önümüzdeki ay annem gelecek, beraber yaparız dedi. zaten haftada 1 gün tatilim var, onda da anca alışveriş yapıyoruz. hiçbir şeye yetmiyor valla :(

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 14:48:43
Tebrikler Burcu
Kızlar erik demeyinnnn dişlerim uyuşuooo betime benzime bişiler oluyo :icon_pale:
aman erik deyince diş uyusurmu aman erik benim hayatımın bi parcası gibi  :laughing7: 

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 14:50:26
hayırlı olsun ayten, oğuz bebek güle güle kullansın inş  :binkybaby: ben daha yıkamadım eşyalarını, önümüzdeki ay annem gelecek, beraber yaparız dedi. zaten haftada 1 gün tatilim var, onda da anca alışveriş yapıyoruz. hiçbir şeye yetmiyor valla :(

sağol canım sizinde hayırlı olsun aldıklarınız güle güle kullansın kuybağalarımız  :amin: :k06:

benki ütüden nefret ediyorum dün nasıl keyif aldım ütü yaparken anlatamam  :love9: :love9:

FeHi

Benim perdesi, halısı, abajuru aydınlatması kaldı
Beşiğini filan annem aldı
onun dışındakileri kayınvalimdem haızrlıomuş
Burcuuuu geçende sen gecelik gösterdin bacım bende öyle bişi arıyorum baktgm yerlerde bulamadım sen nerden aldın bacım onu

izemsevi

hoşgeldin muhribe anam senle aramızda bir hafta gibi bir zaman var bende daha bir sürü eksik var yok daha öyle hiç pahalı birşeyi canım istemedi nebiliyim eşim bile sen niye imkansız bişey istemiyorsun diyor adamın aklından zoru var şimdi gidicem saçma sapan bişey istiycem gerçi avakado istemiştim bir defa ama akıllanmamış benim kociş.uykuya gelince dün10da uydum.

muhribe

benim kaynanamın bi çorap almışlığı yok almaz da zaten. daha bebek hayırlı olsun bile demedi nerdeyse doğacak oğlan  :k06: neyse ki annem var çoğu yükümü o hafifletiyor sağolsun

FeHi

Aytennnnnnnnnnnnnnnn :caca: kıs ben eriğin hiç bi cinsini sevmiyom
bide yeşil erik diyo  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

muhribe

ben de aşermiyorum kızlar hiç. belki de her istediğimiz elimizin altında ondan mı acaba? bi keresinde patatesli börek çekmişti canım sadece :)

FeHi

Aynı saatte uyumuşuz kıs seval gerçi erken uyudumda noldu sanki gece uyandım sabah ezanına kadar bi sağa bi sola törenle döndüm
2 sabahtır eşimin nasıl işe gittiğini de görmüyom uyanamıyom kıyamam oda sesini çıkarmıo hiç kahvaltısız göndermezdim

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 14:54:32
Aytennnnnnnnnnnnnnnn :caca: kıs ben eriğin hiç bi cinsini sevmiyom
bide yeşil erik diyo  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

:ehi:

kıyamam  :opucuk:

tamam sustum  :binkybaby:

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 14:55:42
ben de aşermiyorum kızlar hiç. belki de her istediğimiz elimizin altında ondan mı acaba? bi keresinde patatesli börek çekmişti canım sadece :)
Muhribe bende hiç aşermedim

Aytii

ben şuanda kiraz ve kavun çok aşeriyorum ahh bide kara dut  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

izemsevi

BEN SEVAL GECE KUŞU SEVAL HİÇ UYKUYA DÜŞMEYEN SEVAL anam büyük yazmışım kızlar silmeyim şimdi neyse ben uyku düşmanı seval şimdi uykucu seval oldum eşime ben azcık kafamı koyuyum uzanıyım diyorum bir kalkıyorum gece olmuş ne olcak bu işin sonu bu arada benim kayınvalidede pek hevesli ama daha hiç oralı olduğu yok kızının yanında ama benimde annem baya örüyor elbide kazak hırka bir sürü örmüş annemin arkadaşları seferber olmuşlar benim için allah razı olsun hepsinden  ama kayınvalidede tık yok hıh çokta tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 15:01:59
ben şuanda kiraz ve kavun çok aşeriyorum ahh bide kara dut  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Bak bak bizimde aklımıza sokuo şimdi nerden bulcaksak  ;D

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 14:52:56
Benim perdesi, halısı, abajuru aydınlatması kaldı
Beşiğini filan annem aldı
onun dışındakileri kayınvalimdem haızrlıomuş
Burcuuuu geçende sen gecelik gösterdin bacım bende öyle bişi arıyorum baktgm yerlerde bulamadım sen nerden aldın bacım onu
canım sendemi ankaradydın bilmiyordum yada unuttum. kızılaydan aldım metrodan izmir cıkısından cıkınca direk asgı iniyorsun garanti bankasını gecince picama dünyası diye bir yer var pasajın içinde asagı kata inince cok cici ve ucuz seyler var ben tekini 15 aldım cok memnunum. kızlar bir bilginiz varmı secimden dolayı okullar 10 nunda tatil edilecekmiş dogrumu benim için ock önemli nasıl ögrenebilirm