2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

afferin hilal tebrik ederim bir rekora imza atmaktan son anda kurtulmuşsun bizde küçücük kavuna avuç içi kadardı 7tl verdik yuh dedim malta eriği hiç duymadım kıs burc valla senin kociş yavaş yavaş kıvamına geliyor oh oh :muzz: çatlasın anası  :hello2:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 14:39:17
afferin hilal tebrik ederim bir rekora imza atmaktan son anda kurtulmuşsun bizde küçücük kavuna avuç içi kadardı 7tl verdik yuh dedim malta eriği hiç duymadım kıs burc valla senin kociş yavaş yavaş kıvamına geliyor oh oh :muzz: çatlasın anası  :hello2:

yeni dünyada deniliyo

izemsevi

haaaaaaaaaaa öyle desene eni dünyayı bilirim hemde çok severim olsa lüpü lüpü yerim valla

muhribe

bütün meyve aşıkları buraya toplanmış :) nasılsınız kızlar?

Aytii

hoşgeldin Muhriş  :opucuk: iyidir sen nasılsın

FeHi

Bende okumuştum beni çok etkilemşti

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 14:39:17
o konuda biz rekoru 3 aylıkken kırdık erik bulamayınca donmuş eriye 35 lira para ödeyerek :toothy10:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 14:42:21
iyiyim canım, uyuklaya uyuklaya çalışmaya çalışıyorum  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 14:43:23
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 14:42:21
iyiyim canım, uyuklaya uyuklaya çalışmaya çalışıyorum  :k06:

sendemi  :laughing7:

hazırlıklar ne durumda  ::)

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 14:41:40
bütün meyve aşıkları buraya toplanmış :) nasılsınız kızlar?
Hoşgeldin Muhribe

muhribe

canım bi beşiğiyle puseti kaldı diyebilirim. kıyafetlerini, bakım malzemelerini, küvetini, nevresim takımlarını vs her şeyini aldık. çoğunu annem aldı gerçi :) beşiğiyle pusetini de beğendim ama biraz zaman geçsin diye bekliyorum. siz neler yaptınız?

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Nisan , 2011, 14:46:22
canım bi beşiğiyle puseti kaldı diyebilirim. kıyafetlerini, bakım malzemelerini, küvetini, nevresim takımlarını vs her şeyini aldık. çoğunu annem aldı gerçi :) beşiğiyle pusetini de beğendim ama biraz zaman geçsin diye bekliyorum. siz neler yaptınız?

beşik ve dolap geldi bizim. kıyafetlerini yıkadım ütüledim hurçlara yerleştirdim dün  :love9: daha gelecek ablam gönderecek aldıklarını onlarıda yıkayıp ütülücem işte. bakım ürünlerinin bazılarını aldım. daha gelecek ablamın aldıklarından ona göre yine alırım bişeyler  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

FeHi

Tebrikler Burcu
Kızlar erik demeyinnnn dişlerim uyuşuooo betime benzime bişiler oluyo :icon_pale:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 14:48:43
Tebrikler Burcu
Kızlar erik demeyinnnn dişlerim uyuşuooo betime benzime bişiler oluyo :icon_pale:

:k06: :k06:

kız sen yeşil eriği sevmiyomusun