2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hayırdır Seval neden bunalımdasın?

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 13:46:34
kızlar bugün kızım çok sakin ya canım sıkıldı niyeki muzda yedim az önce morale ihtiyacım var bugün bunalımdayım.
Hayırdır İnşallah Seval
Ayten nerdeydin kıs

izemsevi

ay aytencim nerden kıldırı kıçık iş varsa bende yani iş gelmez gelmez ondan sonrada birgelir 10güne bedel yani sıkıntılı işler geliyor bunalıma giriyorum şuan önümde yığınla evrak dosya var kızım bugün biye sakin ya önemli olan bu

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 13:52:12
ay aytencim nerden kıldırı kıçık iş varsa bende yani iş gelmez gelmez ondan sonrada birgelir 10güne bedel yani sıkıntılı işler geliyor bunalıma giriyorum şuan önümde yığınla evrak dosya var kızım bugün biye sakin ya önemli olan bu
Seval sakinliği seni endişelendirmesin normal bi durum doktorlar zaten bunu söylüyor hergün hareketli olcak diye bişi yok
Ben bile 34. hafta da olmama rağmen benim ki de canı isterse kımıldıo istemesse hiçççççç değmeyin keyfine  :k06: :k06:
Bu arada şöyle bişi de var anne yorgun oldugu zaman bebek hareketleri azalırmış Dr Kaanın yalancısıyım ben ondan duydum :)

burcu MELEK

ay ne zor yaaaaaaaaaaaaa allahım saglık sıhat versin güle güle gidip gelsin kocacım ama valizini hazırlamak cok zoruma gidiyor simdiden bu kadar agladım yollarken napıcam acaba  :crybaby2:

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 13:58:19
ay ne zor yaaaaaaaaaaaaa allahım saglık sıhat versin güle güle gidip gelsin kocacım ama valizini hazırlamak cok zoruma gidiyor simdiden bu kadar agladım yollarken napıcam acaba  :crybaby2:
Burcu kıs ilk ayrılışınız mı??

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 14:00:07
yok canım gecen senede gitti 3 ay yoktu hiç ama bu defa hamileyim ya ondan böyle oldu herhalde dogumumda olmayacak büyük ihtimalle ondan böyleyim  :-\

izemsevi

hilalcim fıstıkım kaymaklı dondurmam teşekkür ederim içim biraz olsun rahatladı burcum bacım sen alışveriş merkezlerine gidip bide fotolar çekinip burayamı koyuyorsun cankuşum bak adam gideceği zaman yalancı doğum sancısı tuttur bir gözü arkada kalsın ay ne kötüyü bizde evlendik 4ay sonra eşim kısa dönem askerliğe gitti anam valizini hazırlarken bir ağlarım bir ağlarım sormayınhiç unutmam ogünü arkadaşlarla yolcetyeme gittik ta şehrin çıkışına kadar üstü açık arabada aralık gibi deli kışın olduğu dönemde gece 12de üstü açık arabadan (sanruf) çıktım yolcu otobüsüne el salladım ay ne çılgınmışım ya ayten sen nerelerdesin bitter çikolatam

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 14:02:46
yok canım gecen senede gitti 3 ay yoktu hiç ama bu defa hamileyim ya ondan böyle oldu herhalde dogumumda olmayacak büyük ihtimalle ondan böyleyim  :-\
Hadi yaaaaaaaa doğum da olmamasına bende üzüldüm
Kıyamam sana ya :(
Ama sen yine de üzülme bunda da bi hayır vardır o an nolcağı kimse bilemes belki süpris yapar yanında olur kimbilir

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 13:51:38
Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 13:46:34
kızlar bugün kızım çok sakin ya canım sıkıldı niyeki muzda yedim az önce morale ihtiyacım var bugün bunalımdayım.
Hayırdır İnşallah Seval
Ayten nerdeydin kıs

yemeğe gittik  :hungry:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Nisan , 2011, 14:06:56
hilalcim fıstıkım kaymaklı dondurmam teşekkür ederim içim biraz olsun rahatladı burcum bacım sen alışveriş merkezlerine gidip bide fotolar çekinip burayamı koyuyorsun cankuşum bak adam gideceği zaman yalancı doğum sancısı tuttur bir gözü arkada kalsın ay ne kötüyü bizde evlendik 4ay sonra eşim kısa dönem askerliğe gitti anam valizini hazırlarken bir ağlarım bir ağlarım sormayınhiç unutmam ogünü arkadaşlarla yolcetyeme gittik ta şehrin çıkışına kadar üstü açık arabada aralık gibi deli kışın olduğu dönemde gece 12de üstü açık arabadan (sanruf) çıktım yolcu otobüsüne el salladım ay ne çılgınmışım ya ayten sen nerelerdesin bitter çikolatam
aman zormuş sevalcim seninkide valla. evet canım gecenlerde gezmeye gittikte  ozaman cektim bi göbüşümü görün dedim .ama ben dogumda yanlız olacagım için korkuyorum ya simdi giderken öyle birşey yaparsam anasını getirir basıma iyce iş alırıum valla böyle iyi

FeHi

Rica ederim Cankuşum herzaman bende bitaraftan fasulye ayıklıom  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

burcum şeker leblebim gene cadı kaynananın dediği olduya ben en çok kacanın gitmesindense ona üzüldüm ve gıcık oldum valla

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 14:07:42
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 14:02:46
Hadi yaaaaaaaa doğum da olmamasına bende üzüldüm
Kıyamam sana ya :(
Ama sen yine de üzülme bunda da bi hayır vardır o an nolcağı kimse bilemes belki süpris yapar yanında olur kimbilir
evet canım herseyin hayırlısı öyle olması gerekse öyle olur yapacak birşey yok yani bende cok üzgünüm  :-\

FeHi

Ya ben ne yapayım kızlar belli olmuyo eşimin işi  birden pat diye görevleri çıkabiliyo
mesala geçenlerde hiç olmadık zamanda 15 günlüğüne görev çıktı haydiiiiiiiiii bende hopppppppp memlekete gitmek zorunda kaldım
Ondan sonra doktor doktor geziyom seyahata çıkma engeli yoktur raporu alabilmek için..