2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hilal sorma ya geçen sene bugün doğum iznine cıkmıstım basket topu gibiydim hafiften karnım hiçbir zaman bariz olmadığından  :ehi:
Demek kocişle aynı güno zaman hiç unutma şansın yok  :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Nisan , 2011, 12:40:57
:k06: ben de sürekli rüyamda görüyorum güneş gibi bi doğum yapıyorum bi emziriyorumm iki de bir eşime ben nasıl doğurcam diye soruyorum adam da sıkıldı  :ehi:
Nur inan var ya adamı bende bunalttım kesinlikle doğum yaptıktan sonra adam zil takıp oynicak şükür Yarabbi namazı kılcak o kadar bezdirdim yani ikinciyi düşünmez herlade :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Nisan , 2011, 12:42:24
:k06: ben de sürekli rüyamda görüyorum güneş gibi bi doğum yapıyorum bi emziriyorumm iki de bir eşime ben nasıl doğurcam diye soruyorum adam da sıkıldı  :ehi:
Nurum cok tesekkur ederız  :opucuk: :love9: :flowers:
Bende devamlı oglumu goruyordum en son balkondan el sallıyordu bana iş dönüşü şimdi rüyalarım gerçek oldu cok sukur senınde tum ruyaların cıkacak hayatım az kaldııııı  :amin:

ayyyy inşallah canım yaaa ağzın bal yesin :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Nisan , 2011, 12:43:13
Hilal sorma ya geçen sene bugün doğum iznine cıkmıstım basket topu gibiydim hafiften karnım hiçbir zaman bariz olmadığından  :ehi:
Amaninn bak şimdide Rüz beyin yaş günü şafağını sayıyo güzel annesi
Bu arada benimde kocişin şafağını saymama gerek kalmadı Rüzün annişini takip ederim nasıl olsa Gözdem sayoyı :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 12:44:13
Nur inan var ya adamı bende bunalttım kesinlikle doğum yaptıktan sonra adam zil takıp oynicak şükür Yarabbi namazı kılcak o kadar bezdirdim yani ikinciyi düşünmez herlade :toothy10: :toothy10: :toothy10:

demekki bi ben değilmişimm hepimiz aynı korkuları yaşıyoruz
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 12:46:13
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Nisan , 2011, 12:43:13
Amaninn bak şimdide Rüz beyin yaş günü şafağını sayıyo güzel annesi
Bu arada benimde kocişin şafağını saymama gerek kalmadı Rüzün annişini takip ederim nasıl olsa Gözdem sayoyı :toothy10:

yaa işte evlat aşkııı allahım bir ömür boyu sürdürsün aranızdaki bu kuvvetli bağı

FeHi

Nur ilk, deneyimimiz olmadığı için bu tedirginliklerimiz
Hep acabalarla kafamız meşgul
Ayyy ayyy selametle atlasaydık  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 12:49:37
Nur ilk, deneyimimiz olmadığı için bu tedirginliklerimiz
Hep acabalarla kafamız meşgul
Ayyy ayyy selametle atlasaydık  :amin:
evet başımıza ne gelecek bilmediğimizden kaynaklanıyo.hilalcim ben biraz uzanayım kaburgalarım batıyo çok oturunca bu da yeni çıktı :D görüşürüz yine allaha emanet ol

izemsevi

cankuşlar çok yoğunum kızım bile bu yoğunlukta bana anlayış gösteriyor annesini çok bunaltmıyor şu işlerimi halletsem aranıza gelcem sizde ben burdayken kaynatmıyorsunuz yokken oh tencereler fokur fokurrrrrrrrrr sinir oldum bu duruma :cildir: gözdem epeydir yoktun valla gelinin iyi allaha şükür herşey yolunda şimdilik hepinizi öptüm cankuşlarrrrrrrrrrr :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

FeHi

Teşekkürler Nur sende miniğine ve kendine çok iyi bak bende biras uzansam iyi olcam kaburgalar ve bel ağrısı rahatsız etti beni
öptüm çok görüşmek üzere :opucuk:

FeHi

Sevalllllllll hoparlörle seslendim duymadın  :caca:

izemsevi

anam hilalim ben seni nasıl duymam özür dilerim bugün ben kendimi bile duyamıyorumelimdeki işleri çabuk bitirmeye çalışıyorum döncem sizlere geldiğimide herkes lütfen burda olsun.

Aytii

burcu MELEK

tesekür ederim kızlar desteyiniz için uzandım daha iyim biraz sitres yaptım galiba ondan oldu :-\

izemsevi

kızlar bugün kızım çok sakin ya canım sıkıldı niyeki muzda yedim az önce morale ihtiyacım var bugün bunalımdayım.