2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar artık yiyerek kilo veriyorum ne oluyor bana yahu  :sad1:İşimede gelmiyor değil amma  :ehi: 56 ya düşmüşüm o da wc ye çıkmadan ve kıyafetlerimde tartıldığımda :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar benimde kilo alma hızım düştü artık gecen ayda dahil olmak üzere artık ada 1 kilo alıyorum
buarada kafama takılan birşey var gözdecim 31. haftayı  yarıladım ben yavs yavas hastane cantamı hazırlıyorum 2 gecelık koydum kendıme başka neler koyacagım bilgim yok hiç?kimi ped koy diyor kimi hasta bezi doğum sonrası kanama için :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın kızlar.. ya burayı ve hepinizi çok özledim... :-*  sanki haftalardır girmiyo gibiyim siteye.

şimdi okudum arkadaşlar yazılanları,hepinize çok teşekkür ediyorum. dualarınız bana ulaştı sanırım. o gün gittik doktora,muayene ettiler (parmaklandım anlicağınız:) ne açılma var ne de doğum başlamış dediler. yine rahimdeki yara kanamış. offff çok kötüydü.  :-[ bana sürekli uzanıp istirahat edeceksin dediler. ben de yatıyorum habire. ama bu gün kalktım,dayanamıyorum artık...

kızlar çok zormuş,gerçekten yaşadığım o ıstırap beni mahvetti. çok korktum doğum olucak diye. neyseki değilmiş. Allah kimselerin başına vermesin  :amin:

canımm ya çok merak ettik seni,ohh çok şükür Rabbim seni ve bebeğini korusun diye hep dua ettim çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine bol bol istirahat et kanaman yok artık dimi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşgeldin aramıza tekrardan ÖZnur  :opucuk: bizde seni özledik  :flowers:

dünürüm 2 gecelik ve bir pijama takımı al sen bence ne olur ne olmaz ;) birde ped değil hasta bezi daha iyiymiş herkes öyle diyo ben öyle alıcam

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Nisan , 2011, 11:13:50
canımm ya çok merak ettik seni,ohh çok şükür Rabbim seni ve bebeğini korusun diye hep dua ettim çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine bol bol istirahat et kanaman yok artık dimi

çok saol canım.. evet iyiyim şimdi çok şükür.. adeta saatleri,dakikaları sayıyorum geçsin de bebeğim zamanında doğsun diye. kanama bitti ama lekelenme oluyo. uzanıyorum sürekli. 33. haftaya geldik. doktor 36. yı bi tamamla gerisi mühüm değil dedi.

anladım cnm aman dikkat et kendine ,bu durumda sezeryanmı olacaksın peki :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

aytencim çok teşekkür ederim canım.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: valla internete giremedim ya,aklım hep burdaydı,size de haber veremedim. ama çok şükür şimdilik iyiyiz  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim  :nazar: Az kalmış artık desene  :k06:
Valla bende doğum iznine çıktığımda hazırlamıştım çantamı 1 gecelik 1 kısa kollu pijama ped de koymuştum ama hastaneden büyükcene veriyorlar benim içim rahat etmediği için yanıma almıştım ama hiç kullanmadım hastaneden verdikleri büyük önlü arkalı resmen :k06: Terlik hırka lohusa tacı kamera havlu sabun antibakteriyel jeller bunları da almayı unutma emi tatlım.

Laviicim geçmiş olsun tatlım tekrar az kaldı dayansın kerata ne kaldı şurda üzmesin anneciğini annesi de bol bol yatsın :flowers: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Nisan , 2011, 11:19:39
anladım cnm aman dikkat et kendine ,bu durumda sezeryanmı olacaksın peki :icon_scratch:

kuvvetle muhtemel canım. olsun yaaa... bunu bi doğurim,zaten 2. ye tövbe dedim  :ehi:

dünürüm 2 gecelik takımı aldım biri pembe biri mavi birde saç bandı alacagım onlara acaba saç bandını kırmızım alsam :D bir tane daha gecelık alıcam şöyle herzaman gıyılmelıklerden ne olur ne olmaz.hasta bezi diye duydum bende kımısıde gerek yok uzun pedler yeterlı oluyor doktorlar önermıyor dedi hasta bezini hava aldırmadığı için ben konuyu yıne doğum yaklasınca doktoruma sorarım bu persembe kontrolumuz var heyecanlıyım :love9:

sağol gözdem gecelıklerımı uzun kollu aldım ince ama zaten üşürüm kısa kolluyla hem doğum sonrası hemde ankara çok sıcak olmaz hazıran sonunda lohusa tacını kırmızımı alayım

°•.ℓανιηуα.•°

Laviicim geçmiş olsun tatlım tekrar az kaldı dayansın kerata ne kaldı şurda üzmesin anneciğini annesi de bol bol yatsın :flowers: :opucuk:[/b]
[/quote]

çok saol canım benm... yavrum zavallım napsın işte. anasının yaralı rahiminde doğmayı bekliyo  :k06: o beni üzmüyo da ben onu üzüyorum  :-[ ama az kaldı. bi doğsun paşalar gibi bakıcam oğluşuma  :D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Lohusa tacı kırmızı olur tatlım gelenektir kadınları al basmasın diye korur derler o yüzdendir adettir yani bende kırmızı taktım  :k06:
Hasta bezi asla almayın gerek yok çünkü hastaneden veriyorlar ama giderken gece pedlerinden alabilirsiniz içiniz rahat etsin diye :k06:
Valla doğumdan sonra sezeryan sonrası odaya geldiğimde çok üşüdüm ettim ama sadece 1-2 saat sonra sütle dolu olduğun için ateş basıyor iyi ki kısa kollu almışım herşeyi :k06: Hırka acil durumlarda korur :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 26 Nisan , 2011, 11:10:47
günaydın kızlar.. ya burayı ve hepinizi çok özledim... :-*  sanki haftalardır girmiyo gibiyim siteye.

şimdi okudum arkadaşlar yazılanları,hepinize çok teşekkür ediyorum. dualarınız bana ulaştı sanırım. o gün gittik doktora,muayene ettiler (parmaklandım anlicağınız:) ne açılma var ne de doğum başlamış dediler. yine rahimdeki yara kanamış. offff çok kötüydü.  :-[ bana sürekli uzanıp istirahat edeceksin dediler. ben de yatıyorum habire. ama bu gün kalktım,dayanamıyorum artık...

kızlar çok zormuş,gerçekten yaşadığım o ıstırap beni mahvetti. çok korktum doğum olucak diye. neyseki değilmiş. Allah kimselerin başına vermesin  :amin:
Çok mutlu oldummm seni gördüğüme hoşgeldin Öznur Çok çok geçmiş olsun :)
:director: Günaydınnn Kızlar

32. haftama gireceğim ve gerçekten her gece rüya görüyorum heyecan basıyor hep düşüncelerimde doğum var :-\bundan bir iki ay öncesine kadar dert etmezdim ama yaklaştıkça ne bileyim itiraf ediyorum tırsıyorummmmmmm :'(

fehicim hoşgeldinnnnnnnnnnnnn :hello: