2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bana biri kısa zamanda geliyoruz diye haber veririse pratik yaptığım pilav+salata+şehriye çorba+fırında patates köfte yada tavuk patates

akşam çaya gelirlersede patates salatası+kek+pohaça

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 16:58:11
zaten hep öyle olur Hilal :D sen hazırlarsın geç gelir hazırlamazsın damlar  :k06:
Ay hiç sorma bu herşeyde böyle olur aslında şimdi bak bebeğin ihtiyaçları tam sıfırlanmadı bide erken gelmez mi kıs kendi özel doğum hazrlğmıda yapmadan gelmesinnnnn de

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 17:01:45
bana biri kısa zamanda geliyoruz diye haber veririse pratik yaptığım pilav+salata+şehriye çorba+fırında patates köfte yada tavuk patates

akşam çaya gelirlersede patates salatası+kek+pohaça
oooo çok iyi Valla pratik gacısın  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 17:02:30
zaten hep öyle olur Hilal :D sen hazırlarsın geç gelir hazırlamazsın damlar  :k06:
Ay hiç sorma bu herşeyde böyle olur aslında şimdi bak bebeğin ihtiyaçları tam sıfırlanmadı bide erken gelmez mi kıs kendi özel doğum hazrlğmıda yapmadan gelmesinnnnn de

aynı şey benimde aklıma geliyo Hilal  :k06: hayırlısı artık

izemsevi

ne yapıyım hilal çalışınca başka türlü olmuyor benimde ooo bir sürü eksiğim var kızlar hem benim hem kızımın hilal resmi tatiller ve hafta sonlarını çıktığımda izne ayrılmama 60gün var tam yarınıda saymassam 59 gün hayırlısıyla hahahahahahahahaah :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 17:04:00

Dur hemen onun içinde dua edelim ''Allahım bizi pırıl pırıl tam hazırlıklarımızı bitirmişken doğum etmeyi nasip et '' AMİN AMİN AMİN

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 17:06:37
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 17:04:00

Dur hemen onun içinde dua edelim ''Allahım bizi pırıl pırıl tam hazırlıklarımızı bitirmişken doğum etmeyi nasip et '' AMİN AMİN AMİN

valla canım ben hep öyle dua ediyorum zaten  :amin: :amin: :amin: kötü bişey hazırlıksız yakalanmak  :sad1:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 17:06:10
ne yapıyım hilal çalışınca başka türlü olmuyor benimde ooo bir sürü eksiğim var kızlar hem benim hem kızımın hilal resmi tatiller ve hafta sonlarını çıktığımda izne ayrılmama 60gün var tam yarınıda saymassam 59 gün hayırlısıyla hahahahahahahahaah :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Seval sen beni burda komaya soktun kıs  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allah ömrüne ömür katsın kıs

FeHi

Ayy Amin Ayten Amin Allah muhafaza dokorun yüzüne bakamam töbe Allahım töbe o utancı yaşatma 8)

izemsevi

ilk başta güzel duanız için amin amin amin diyorum hepimizin ömrüne allah ömür katsın ben gider öptüm hilal fırında yemeği unutma kız belli olmaz unutursun. :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 17:11:27
ilk başta güzel duanız için amin amin amin diyorum hepimizin ömrüne allah ömür katsın ben gider öptüm hilal fırında yemeği unutma kız belli olmaz unutursun. :k06:
Sen dur yarın bana gelirsin demek fırında unuturm hııııı :toothy10: :toothy10:
Güle güle canım selametle Dikkat et kendine yarın görüşürüs İnşallah  :opucuk:

izemsevi

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ayol ne bu uykusuzluk bakalım Ayten hanım ?