2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 14:33:34
nedense doğum yaklaştıkça bende panik atak olmaya başladım sezeryanmı olsam ne  :ehi:
Ayten İnanırmısın psikolojim alt-üst kendimi eve iyice kapadım kimseyle ne telde nede evde görüşmek istemiyorum komşular kapımı çalıo açmıom ya bu kudar psikolojim bozuk yani
Geceleri eşimle yataga giriom ama o uyuduktan sonra sabah ezanına kadar oturuom ezanı dinleyip öyle uyuyorum okadar doğum korkutuyo yani acaba sağlıklı doğum olcak mı bebeğim sağlıklımı vs vs bu düşünceler beni huzursuz ediyo çok fazla ..
Allahtan kızlar siz varsınız sizlerle biraz atıyorum unutuyorum sıkıntımı çünkü hepimiz birbirimizin dilinden anlıyoruz
İyiki varsınız İyiki sizlerle birlikteyim çok şükür  :love9:

Aytii

ben seninle dalga geçmedimki  :-\

git gide tırsıyo insan onu kastettim üzerine alınma senle ilgisi yok  :opucuk: delüüü neden dalga geçeyim? teesüf ederim Seval  :(

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 14:40:46
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 14:33:34
nedense doğum yaklaştıkça bende panik atak olmaya başladım sezeryanmı olsam ne  :ehi:
Ayten İnanırmısın psikolojim alt-üst kendimi eve iyice kapadım kimseyle ne telde nede evde görüşmek istemiyorum komşular kapımı çalıo açmıom ya bu kudar psikolojim bozuk yani
Geceleri eşimle yataga giriom ama o uyuduktan sonra sabah ezanına kadar oturuom ezanı dinleyip öyle uyuyorum okadar doğum korkutuyo yani acaba sağlıklı doğum olcak mı bebeğim sağlıklımı vs vs bu düşünceler beni huzursuz ediyo çok fazla ..
Allahtan kızlar siz varsınız sizlerle biraz atıyorum unutuyorum sıkıntımı çünkü hepimiz birbirimizin dilinden anlıyoruz
İyiki varsınız İyiki sizlerle birlikteyim çok şükür  :love9:

aynen canım bende bunu anlatmak istedim. insanın korkuları artıyo. hele kilolu olacağını bilince insan. acaba nasıl doğacak diyosun? sağlıklı olacakmıyız? ama kötüde düşünmemek lazım diyo herkes. iyi düşünceksinki iyi olsun  :amin: :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 14:41:35
ben seninle dalga geçmedimki  :-\

git gide tırsıyo insan onu kastettim üzerine alınma senle ilgisi yok  :opucuk: delüüü neden dalga geçeyim? teesüf ederim Seval  :(

iyi ozaman delüüüü :ehi: ya kızlar sezeryanmı olcak ondan dolayımı korkmuyorum yoksa daha 3ay gibi bir zaman var ondan dolayımı ama korkmuyorum belki sona doğru panik atağım depreşir ama bu rahatlığım olursa aniden normal doğuma geçiş yaparım kızlar. ya ayten ve hilal drlar tam doğum gününü kaçıncı haftada veriyor sezeryan için :dontknow:

FeHi

Hay hay Öyle tabiki Ayten..
İnşallah bunu icraata da geçirebiliriz..

Aytii

inşallah Hilal  :amin:

bana doktorum hep iyi düşün diyo. iyi düşünüyorum bende. korksamda hep iyi geçecek diyorum içimden sürekli dualar ediyorum hem kendim için hem sizler için Allah kabul ediyodur inşallah o hiç bir duayı geri çevirmez  :amin: :amin:

bana geçenki kontrolümde doktorum dediki sezeryanda olsa gününü doldurmasını beklicem. yani sanırım ben yine hastaneye sancıyla gidicem ama eğer çok kiloluysa sezeryanla alacak  :dontknow:

izemsevi

ama ozaman nasıl olcakki ayten ya kanala girmiş olursa oğuz paşa :dontknow: kızlar bakın şimdi ben hafta hafta yazcam benim nezaman izne ayrılacağımı söylermisiniz benim kafa karıştı

27 nisan 25.hafta
4 mayıs 26.hafta
11 mayıs 27.hafta
18 mayıs 28.hafta
25 mayıs 29.hafta
1.haziran 30.hafta
8 haziran 31.hafta
15 haziran 32.hafta
22 haziran 33.hafta
29 haziran 34.hafta
6 temmuz 35.hafta
13 temmuz 36.hafta
20 temmuz 37.hafta
27 temmuz 38.hafta
3 ağustos 39.hafta
10 ağustos 40.hafta

bu duruma göre sezeryan olacak bir bayan doğuma 3hafta kalaya kadarda çalışabilecekse x bayan nezaman izne ayrılcak tam havuz problemi gibi oldu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 14:48:40
inşallah Hilal  :amin:

bana doktorum hep iyi düşün diyo. iyi düşünüyorum bende. korksamda hep iyi geçecek diyorum içimden sürekli dualar ediyorum hem kendim için hem sizler için Allah kabul ediyodur inşallah o hiç bir duayı geri çevirmez  :amin: :amin:

bana geçenki kontrolümde doktorum dediki sezeryanda olsa gününü doldurmasını beklicem. yani sanırım ben yine hastaneye sancıyla gidicem ama eğer çok kiloluysa sezeryanla alacak  :dontknow:

Ayten inan benimde dualarımda varsınız..
Doktorunda çok iyi son dakikaya kadar bekliyo..
Anne içinde bebek içinde Hayırlısını nasip et İnşAllah Yarabbim  :amin: :amin: :amin:
Seval 37-38. haftalarda eli kulağında heran gelebilir diyorlar..

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

tamam işte sen 37. haftanda çıkçan işten sonraki hafta olacaksın sezeryan buda doğumdan önce 3 hafta oluyo işte

doğum kanalına girerse  :wave:

izemsevi

yav ayten sen ne diyorsun bacım ta 20temmuz oluyor sezeryanı ben 28 temmuzda olacaksam nasıl 20sinde ayrılırım bazım ozaman doğumdan bir hafta önce ayrılmış olmuyormuyum 6 temmuzda ayrılmam gerekmiyormu ya siz normal doğuma göre hesaplamayın seryanım 28 temmuz-3 ağustos arası olcak gibi hesaplayın bide bana temmuzu çalıştırmayın.aaaaaaaaaaaaaaaaaa :cussing:

FeHi

izemsevi

ya kızlar çıldırtmayın beni  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: yav ozaman normal doğum zamanı oluyor dr bana seval 28 temmuzda doğurtcam derse ben nezaman izne ayrılcam onu soruyorum siizn dediğiniz gibi olursa 1hafta kala ayrılıyorum ve doğuruyorum anammmmmmmmmmmmmmmmm kafam karıştıııııııııııııııııııııııııı :cildir:

Aytii

ozaman daha önce çıkacaksın ama daha erken dönmüş olacaksın işe

niye çıldırıyosun be  :caca:

izemsevi

ozaman 37.haftayı çalışcakmıyız çalışmıycaz demi 36.haftanın sonunda bitiyor değilmi buna bari evt deyim yaaaaaaaaaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 15:06:06
ya kızlar çıldırtmayın beni  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: yav ozaman normal doğum zamanı oluyor dr bana seval 28 temmuzda doğurtcam derse ben nezaman izne ayrılcam onu soruyorum siizn dediğiniz gibi olursa 1hafta kala ayrılıyorum ve doğuruyorum anammmmmmmmmmmmmmmmm kafam karıştıııııııııııııııııııııııııı :cildir:
Kıs Sinir yapma Normal şartlarda kanunlara göre 32. haftanda sana doğum iznine ayrılma hakkı doğuyo
Buda toplam 16 haftalık aylıklı izin oluyo
Yani sen 32. haftana galdiğinde özgürsün izin kullanıp kullanmamakta