2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Nisan , 2011, 12:51:58
fehicim ben geldim hiç hoşgeldin bile demedin aşk olsunn :-\ ne güzel cnm maaşallah ya 34. haftadasın demek şikayetin falan varmı peki o haftalarda agrı falan oluyormu,birde doktorun doğum tercihi hakkında birşey söyledimi bellimi

canancımmmm canımm inşallah en hayırlı zamanda Rabbim sanada nasip edecek bak forumdaki arkadaslarımızda bir bir hamıle kalıyor kevser,eylül,ilkay..... inşallah sende hakkında en doğru ve hayırlı zamnda meleğine kavuşacaksın canım,dua et bol bol
Canım hoşgeldin dedim görmedin sanırım..
Bu arada şikayetlerimi sıralasam destan olur hangisini yazsam;
Sırt ağrısı, kaburga batması, ödem, mide yanması, uykusuzluk oooooooo daha çok var  :)

melek-çağlar

sırt ağrısı çekiyorum bende son bir haftadır  :sad1:

FeHi

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 25 Nisan , 2011, 13:09:43
sırt ağrısı çekiyorum bende son bir haftadır  :sad1:
Ne kötü dimi çare olarak sırt üstü yatayım diyorum geçenlerde ineternette araştırma yapayım dedim ordada gebelerde sırt üstü yatmak uzanmak tehlikeliymişşş
uffffff napcağımı şaşırmış durumdayım

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Nisan , 2011, 13:06:02
Kızlar ben çıkıyorum, anneannemin maaşını alıp ödemeleri yapacağız, birde bebek mağazalarına bakıcam yazlık ciciler gelmiş belki yeni bişiler alırım kızıma  :love9: :love9:

Hepinizi çok öpüyorum kendinize ve meleklerine iyi bakın sonra görüşürüz  :opucuk:
Güle Güzel Gizem Dikkatli ol öptüm çok :wave:
Güle Güle Pisicik İyi çalışmalar kolay gelsin  :wave:

FeHi

Aytennn nasıl üzülüyorum bilsen tez zamanda izne ayrılsan en çok ben sevncem

izemsevi

slm kızlar mrb amma çok kaynatmışsınız bende hamilelikten önce ehliyet almak için kursa gidiyordum kurs 29 kasımda bitti ben 30kasımda hamiş olduğumu ögrendim aralıkta sınav vardı ona girdim tüm dersleri verdim ama drum direksiyon için iin vermediğinde bu aya kadar bekledim şimdi mayısın 14ünde direksiyon sınavı var buna mutlaka girmem gerekiyor çünkü temmuzda ve ağustostaki sınavlar zaten uymuyor bana bugünve dün direksiyon eğitimi vardı ona gittim 9mayısa kadar pazar ve pazartesileri kursa gitcem araba kullanmak sakıncalı değildir demi kızlar. :dontknow:

FeHi

Hoşgeldin Seval..
Göbüşün direksiyona değmio mu?? :D

izemsevi

kılpayı kurtarıyor çok az milim farkıyla hoca bugün gösteriyor direksiyonu tam çevir diye hocam tam çeviremiyorumki göbek engelliyor dedim :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 13:18:56
Aytennn nasıl üzülüyorum bilsen tez zamanda izne ayrılsan en çok ben sevncem

sağol canım  :( :(

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 13:27:40
kılpayı kurtarıyor çok az milim farkıyla hoca bugün gösteriyor direksiyonu tam çevir diye hocam tam çeviremiyorumki göbek engelliyor dedim :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: Seval güldürdün beni kısss

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 13:27:40

yuh okadarmı büyük karnın  ??? bende sürdüm geçen gün ama öyle bişey olmadı

izemsevi

aytenle ben aynı anda ayrılcaz izne oyüzden daha çok varben 32.haftada ayrılmak istemiyorum36-37e kadar çalışmak istiyorum inşallah iyi olurumda güç veririrde allah sona kadar çalışırım çünkü doğumdan sonra kızımla zaman geçirmek daha önemli öğretmen olsasydım 32.haftadan sonra beklemezdim çünkü 3ay yaz tatili var oh ozamana kadar zaten büyük 6aylık olur çocuk ben 4-4.5 aylıkken bırakıp gelcem mecburen.

izemsevi

yuh diyeceğine maşallah :nazar: de ayten teyzesi canım kızlarda karın yayılıyormuş benim baya var belirgin yani

Aytii

bende eğer 37 haftada çıkarsam öyle dönmüş olcam ama dönüp dönmeyeceğimde belli olmadığı için şuanda hangi haftamda çıkarım diye düşünemiyorum açıkçası sadece 32 haftayı doldurayımda ssk dan yararlanayım enazından diyorum