2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

25 Nisan , 2011, 11:51:53 #5430 Son düzenlenme: 25 Nisan , 2011, 11:55:50 FeHi
Katran yağıda kullanıyom, Bebe yağıda kullanıom kardeşimde hiç çatlama filan olmadı ben anneme çekmişim annemde epey çatlamış bizleri doğururken
Ayten bende aldım gidiom artık iştah düzensizliği var anlamadım ki bi açılıo bi kapanıo noluyo yaaaaa :icon_scratch:

melek-çağlar

bir ara doyduğunu hissetmiyor insan bende senin haftanda öyle olmuştum aytencim. şu aralar çokta yemiyorum ama kilolar aldı başını gidiyor anlamadım

Aytii

VALLA BENİM İŞTAHIM ÇOK İYİ MAŞALLAH  :nazar: BENİM OĞLAN TOSUNCUK OLACAK HERALDE ANNE VE BABASI GİBİ

BEN 4 KİLO EŞİM 3,5 KİLO DOĞDUK  :nazar:

YARIYO OĞLUMA YEDİKLERİM  :love9:

AMA DUYDUMKİ BAZI HAMİLELER SON AYLARINDA İŞTAHLARI AZALABİLİYOMUŞ YADA AKSİNE ARTABİLİYOMUŞ

YANİ NORMAL HİLAL  ;)

Aytii

MELEK SEN FAZLA KİLO ALMAMIŞSIN AMA

33 HAFTADA 9 KİLO ÇOK İYİ BENCE

BEN UZUN BOYLUYUM BİDE BÜNYEM ZAYIF ZATEN KİLO ALIYORUM DİYE SEVİNİYORUM ÇÜNKÜ YOKSA ÇOK HALSİZLEŞİRİM  :sad1: BİDE OĞLUMA YARIYO DEMEKKİ YEDİKLERİM  :nazar: :nazar: :nazar:

melek-çağlar

yarasın oğuza maşallah  :nazar:

ama bu 9 kiloyu çok hızlı bir şekilde aldım hele bu ay her tartıya çıktığımda kilom değişiyor 15.le bitirsem bari  :k06:

Aytii

YOK BEN EN BAŞINDAN BERİ HEP AZAR AZAR ALDIM  :nazar: ZATEN ŞUANDA NETTENDE BAKTIM HAFTAMA GÖRE KİLOM NORMALMİŞ EE BOYUMDA UZUN ZATEN GÖRENLERDE SADECE KARNIN VAR DİYOLAR. İÇ ÇAMAŞIRLARIMIN HEPSİ OLUYO HATTA KİLOT ÇORAPLARIM BİLE

melek-çağlar

ne güzel maşallah allah nazardan saklasın hamilelik sana yakışmış :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlarr :hello: biz geldikk nasılsınız? kızlar öznurdan haber var mı :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Selam canım bizde geldik kahvaltı yapıp nasılsın,?

Aytii

SAĞOL MELEK  :opucuk:

HOŞGELDİN DÜNÜR NEYAZIKKİ HABER YOK ÖZİ DEN  :'( İNŞALLAH HERŞEYİ YOLUNDADIR  :amin: :amin: :amin: :amin:

SEN NASILSIN ? İZNE ÇIKMANA AZ KALDI DEĞİLMİ

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Nisan , 2011, 12:17:36
mrb kızlarr :hello: biz geldikk nasılsınız? kızlar öznurdan haber var mı :sad1:
Hoşgeldinnn :)
Yok ya bende çok merak ediyorum

Aytii

GİZEM SENDE HOŞGELDİN AFİYET OLSUN  :hungry:

FeHi

Shadowqueen