2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

serife26

hoşbulduk canım :love9:
nasıl oğluşumuz bugün,annesini o da benimki gibi sürekli tepiyo mu yoksaa  :laughing7:
valla ayti ii oldu benim açımdan,yetti  gari merdiven in-çık gına gelmişti valla:)darısı sizlere artık....

FeHi

Ömer Çelkakıl'ı izliyorum çatlaklarla ilgili bişiler söyleyecekti ya kaçırdımm :(
Hoşgeldin Melek

FeHi

serife26

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 11:27:47
Şerife Hoşgeldin
hoşbulduk fehicim :love9:
o adam hangi kanalda yahu?
gerçi ben kakoo yağı,gliserin bikaç şey daha vardı öle bi  karışım almıştım ama daha çok bebe yağı sürüyorm:)))ve hiçbişeyin çatlakları önleyemeyeceğini düşünüyorum açıkçası.kasmıyorum daha doğrusu kasamıyorum kendimi  :hieyt:  :hieyt:

Aytii

SAĞOL ŞERİFE  :opucuk: İPLE ÇEKİYORUM İZNİ  :love9:

melek-çağlar

çatlaklarınız oldu mu peki bende kakao yağı kullanıyorum şimdilik yok ama

melek-çağlar

bugün işe gelmek çok zor geldi dün temizlik yaptım çok yorulmuşum. iznimi hak ettim ama çalışabildiğim kadar çalışıcam bakalım

FeHi

Alıntı yapılan: serife26 - 25 Nisan , 2011, 11:30:53
Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 11:27:47
Şerife Hoşgeldin
hoşbulduk fehicim :love9:
o adam hangi kanalda yahu?
gerçi ben kakoo yağı,gliserin bikaç şey daha vardı öle bi  karışım almıştım ama daha çok bebe yağı sürüyorm:)))ve hiçbişeyin çatlakları önleyemeyeceğini düşünüyorum açıkçası.kasmıyorum daha doğrusu kasamıyorum kendimi  :hieyt:  :hieyt:
Fox tv'de Şerife ay desene kendimi boşuna heder ediyorum çatlaklar kızımdan hediye bana deniz de bikini giyinmeyi unutayım artık hadi mayo giyinim dicem baldırlarıma inio ufak ufak
Canı saolsun kızımın  :)

Aytii

ÇATLAĞIM YOK GİBİ AMA KARNIM ÇOK GERİLİYO  :sad1: KAKAO YAĞI SÜRÜYORUM BAZEN

BAZENDE ARKO KREM SÜRÜYORUM

melek-çağlar

Aytii

BAZILARININ DOĞUM SONRASINDA ÇIKIYOMUŞ ORTAYA

KISMET  :D

melek-çağlar

serife26

amanın olursa olsun beah yaaaa,napcanızzz,doğanın kanunu gibi bişe bu:))
korkunun ecele faydası da yok ztn,ben de incelemiyorum kendimi pek fazla,şu an 29. haftam bitti o açıdan daha sanırım pek bişe yok ama ilerde muhakkak olur,ablamda olmuş çünkü,tenimiz yapımız fln benzioo ne de olsa

Aytii

20 KİLO ALICAM SANIRIM BEN İŞTAHIM ÇOK AÇILDI  :nazar: :nazar: :nazar: