2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 10:02:28
Günaydın Ayten
Günaydın Burcu
Nasılsınız kızlar bizi sorcak olursanız iyi diyelim iyi olsun
hilalcim günaydın . kac günde bir doktora gidiyorsun artık büyüdükçe haftada bir gel diyorlarya

FeHi

Aytencim çok zor durum seni anlıyorum ne izine ayrılman ikiniz içinde iyi olcak tatlım ya ben evde oldgm halde sürekli lavobaya gitmek çıldırtıyo seni düşünemiyorum canım ya :(
Burcu 2 haftaya düştü kontroller

Aytii

DAHA 2 AY VAR İZNE ÇIKMAMA HİLAL  :sad1:

FeHi

Ayten delirme gün geçtikçe ağırlaşırsın ağrıların uykusuzlukların artar hem işyerinde Verim de düşer canım ben böyle konuşuyorum ama senin fikrin mi 2ay sonra izne ayrılmak yoksa prosudür gereğimi??
Canım bu arada bebeğin mobilyaları geldimi??

Aytii

MOBİLYALARIMIZ GELDİ ÇOK ŞÜKÜR KIYAFETLERİNİ YIKIYORUM YAVAŞ YAVAŞ ÜTÜLEYİP HURÇLARA YERLEŞTİRCEM SONRA HASTANE ÇANTASINI HAZIRLICAM.

32. HAFTAM MAYIS SONUNA GELİYO YANİ İZİN HAK ETMEM İÇİN O HAFTAYI DOLDURMAM LAZIM YOKSA SSK DAN İZİN PARASI ALAMAM. BİDE DAYANABİLDİĞİM KADAR DAYANMAK İSTİYORUM BÖYLECE DOĞUMDAN SONRADA OĞLUMLA VAKİT GEÇİRMİŞ OLURUM

FeHi

Canım benim Allah yardımcın olsun
Oğuzumuzun mobilyları hayırlı uğurlu olsun içinde sağlıkla güle güle büyüsün ..
Bebek kıyafetlerini eşylarını yıkamak için hangi deterjanı ve yumuşatıcıyı kullanıyosun Ayten ??

Aytii

AMİN CANIM SAĞOL

DALİNİN YUMUŞATICISI VE GRANÜL DETERJAN

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 10:11:12
Aytencim çok zor durum seni anlıyorum ne izine ayrılman ikiniz içinde iyi olcak tatlım ya ben evde oldgm halde sürekli lavobaya gitmek çıldırtıyo seni düşünemiyorum canım ya :(
Burcu 2 haftaya düştü kontroller
anladım canım hadi hayırlısı dün kızıma tırnak makası ve iki tane cok cici donlar aldım babasıda küvet alacak ama beyenebilirse renk beyenmiyor  :k06:  :k06: alt acma bezi alıcam suluk filan sıra bunlarda

FeHi

Anladım Ayten bende Dalinin şampuanını, sabununu,yağını aldım
Deterjan içinde aynı üründen devam edeyim ozman..
Burcu hayırlı olsun bebişimize aldığın ciciler
kızlar ben gözümü açar açmaz buraya geldim çünkü Öznur arkadaşı merak ediyorum haber varmıdır diye bakmıştım ama yok galiba  :'(
Kahvaltımı yapmadım daha ortalığı toparlayıp geliyorum kızlar 

Aytii

TAMAM AFİYET OLSUN SANA HİLAL

BEN NORMAL HACI ŞAKİRİN SABUNUNU RENDELİYORUM ÖYLEDE ÇAMAŞIR YIKIYORUM KIZLAR MİS GİBİ OLUYO

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 10:30:59
Anladım Ayten bende Dalinin şampuanını, sabununu,yağını aldım
Deterjan içinde aynı üründen devam edeyim ozman..
Burcu hayırlı olsun bebişimize aldığın ciciler
kızlar ben gözümü açar açmaz buraya geldim çünkü Öznur arkadaşı merak ediyorum haber varmıdır diye bakmıştım ama yok galiba  :'(
Kahvaltımı yapmadım daha ortalığı toparlayıp geliyorum kızlar
bende dalan ve dalini  kulanıyorum cok güzel kokuyor kızlar bende cıkıyorum kızımla gezmeye gidicez  :opucuk:  :opucuk:  :wave:

melek-çağlar

kızlar nasılsınız oğlumla bizde geldik dün hastane çantamızı falan hazırladık eksiklerimiz bitiyor artık yavaş yavaş

serife26

selamm kızlar :hello: :hello:
bugün burası baya sessiz anlaşılan,terkedilmiş gibi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ben bugün itibariyle 29. haftamı bitirdim 30 dan gün almaya başladım :laughing7:ama dizlerimde fln baya ağrı oluyo,geceleri nasıl yatsam etsem derken  uflayarak sabahlıyorum vs. vs. bisürü şey tabi şükür halimize o ayrı,dr. umla konuştuk çarşambadan 10 gün rapor verecek bana,ve yaklaşık bir hafta önce doğum iznine ayrılcam 10 gün rapor bitiminde,32. haftam dolmalı normalde ama dolmadan o 32. haftalık hamiledir yazısını verecek,bugün son günümdü yani iş yerinde,ben de izne çıktım sayılır artık.
yaşasınnn mı desem ne desem bilemedimmm :k06: :k06:

Aytii

HOŞGELDİNİZ MELEK VE OĞLUŞU  :opucuk: OH NE GÜZEL BİTSİN BİTSİN  :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

HOŞGELDİN ŞERİFE  :opucuk:

OH NE GÜZEL YA İZNE ÇIKTIN DEMEK  :love9: