2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Nisan , 2011, 12:30:27
umarım canım yaa,dualarım onunla :amin: :amin:

Tatlım nasıl gidiyor bakalım hamilelik, kızın ne kadarlık oldu?  :love9: :love9:

30+6 olduk cnm çok şükür iyi.ruyalarımda hep doğumla ilg şeyler görüyorum :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: pisicik .. Allahsaglıkla tamamına erdırsın..

ben kötuyumm .. :igrenc:

sağol canım olacak okadar taze anne ;) daha bulantılar başlayacak ilk 3 ayı atlattınmı ortadaki 3 ay çok rahatlayacaksın son 3 ay a gelince bu sefer baska sorunlar çıkıyor,çekeriz yeterki Rabbim güç versin bebeklerimize sağlık sıhhat versinde

banu_fth

ınsallah canım Allah 3 kademelı yapmıs demekkı bu ısı.. valla anne kıymetınıanlıyorum.. mıdem sureklı havada.. gecen hafta cok ıyıydım.. hergun surumu ıcıodum.. sımdı genırmekten öluom.. sabah bos mıdem bıle o havayı nerden buluosa..
uyandıgım an cokacıktıgımı hıssedıom..
olmadık seylerın kokusu burnumda ...  :igrenc:  saksıdan topragın kokusunu alıom !!
care yok mu ?
cekerım tabıkı Allah guc versın ınsallah cnm.. bebısımede saglık ınsallah. :amin: :nazar:

FeHi

Shadowqueen

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım biz 11 gibi gezmeye gidicez aksam 7 dede doktora  cuma günü yer bulamadık bugün aldık randevu ama akşam olurmu bilmem minşim kaç kilo ögrenicem sonunda

Aytii

günaydın Burcu

ben hiç iyi değilim şahsen  :'( sürekli çişim geliyo gidemeyince böbreklerim sancılanıyo işe geliyorum zor oluyo  :crybaby2:

Öznuruda çok merak ettim ne yaptı acaba  :-\

sen nasılsın

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 09:19:09
günaydın Burcu

ben hiç iyi değilim şahsen  :'( sürekli çişim geliyo gidemeyince böbreklerim sancılanıyo işe geliyorum zor oluyo  :crybaby2:

Öznuruda çok merak ettim ne yaptı acaba  :-\

sen nasılsın

[/quot                                           anlıyorum canım cünkü evde bile lavoba işi cok zor işte dahada zordur tabi allah yardımcınız olsun hamile hamile calışmak gercekten güç işi .öznura bende cok üzülüyorum hala ses yok keske birimizin numarasını filan alıpta haber verseydi meraktan catlıycam umarım iyidir dualarım onunla  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: baskada ben iyim canım kızızmı görücem ya heyacan bastı bide kocamla beraber görücem  :muzz:   :muzz:  :muzz:

Aytii

FeHi

Günaydın Ayten
Günaydın Burcu
Nasılsınız kızlar bizi sorcak olursanız iyi diyelim iyi olsun

Aytii

GÜNAYDIN HİLAL

İYİ OLMANA SEVİNDİM

BEN ÇİŞTEN BÖBREK AĞRISINDAN VE TANSYONDAN BIKTIM  :-\ İŞE GELİYORUM BİDE  :cildir: BİR AN ÖNCE İZNE ÇIKMAK İSTİYORUM  :crybaby2: