2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Nisan , 2011, 16:54:23
kızlar kanamam var. eşimi bekliyorum,birazdan gelecek ve acile gidicez. lütfen dua edin

ne oldu ?? neden kanaman varki? zor iş mi yaptın  :honk: canım sakin olmaya çalış olurmu olumlu düşün derin nefes al dua ediyorum senin için inşallah güzel haberlerle döneceksin  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım dualarım sennle mutlaka haber ver inş birseycikler olmaz

°•.ℓανιηуα.•°

hayır canım yaa... bütün gün oturdum. hiç bişiy yapmadım. üstelik oğlum sürekli oynuyodu,şimdi bile oynuyo. yaradan mı kaynaklandı bilemiyorum ama tedirginim.

Aytii

inşallah yarandır oğluşun iyidir  :amin: :amin: :amin: olumlu ol lütfen  :opucuk: stres yapma olurmu? kolay söylemesi biliyorum ama öyle olmak zorundasın biliyosun oğlunu etkilemesin stres

°•.ℓανιηуα.•°

tamam canım stres yok... oğlumun kaderinde erken doğmak varsa yapılacak bişiy yok. o sağlıklı olsun hiç önemli değil gerisi. ben çıkıyorum şimdi. inşallah akşam evime gelip sorunsuz bi şekilde buraya yazarım bişey yokmuş diye...  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Nisan , 2011, 17:01:29
tamam canım stres yok... oğlumun kaderinde erken doğmak varsa yapılacak bişiy yok. o sağlıklı olsun hiç önemli değil gerisi. ben çıkıyorum şimdi. inşallah akşam evime gelip sorunsuz bi şekilde buraya yazarım bişey yokmuş diye...  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcu MELEK

canım dualarımız seninle damadım erkek adam bişey olmaz inşallah haberlerini bekliyoruz gelince yaz mutlaka

burcu MELEK

sevalcim takımları 10 liradan aldım. cıtcıtlıyı 5 liraya aldım ayakabısınıda 6 liraya aldım ama ayakabı mütiş beyaz kırmızı

Shadowqueen

Canım ben şimdi gördüm, umarım yanlış uyarıdır farklı birşeyden dolayı kanama olmuştur ama erken gelecekse de sağlıkla gelsin siz iyi olun yeter. Meraklardayım girer girmez yaz lütfen umarım hayırlı haberlerle gelirsin  :amin: :amin: :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

lavicim dualarım seninle canım ,haber  ver gelir gelmez inşallah herşey yolundadır :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Şimdi gördüm  :'(
İnşallah ciddi bişi yoktur Rabbim şifa versin  :amin: :amin: :amin:
Hayırlı sağlıklı haberlerle gel İnşallah :amin: :amin: :amin:
Aklım sende, eger burda diilsemde msjını bekliyorum sağlıklı oldgna dair  :amin: :amin: :amin:

Aytii

FeHi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar hala gelmedimi acaba hastaneden :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Nisan , 2011, 12:21:55
kızlar hala gelmedimi acaba hastaneden :sad1:

Gelmedi canım bende merak ettim ama belki hastaneye yatırmışlardır sancısı varsa serumla onu durduruyor olabilirler, umarım iyi haberlerle gelir :amin: