2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 15:23:02
abur cubur yaniii  :laughing7:
evet canım okuyorum simdi güle güle kullansın valla bütün paramı bitirdim hatta olsa adahada alacaktım insan kendini tutamıyor :k06:

<<AyBüKe>>

Teşekkür ederim kızlar dua edinde sağlıklı doğsun kızım erken olucağı kesin artık napalım yeterki sağlıklı olsun :amin:   Normal doğum tarihi 14 haziran aslında 32 haftalık şu an ama doktor dün ölçtü herşeyini 34 haftalık şu anda .. 2 hafta daha dayanırsa çok güzel olucak .. Annem geldi zaten hemen ben hastaneye yatınca ev darmadağınık, temizlik başladı  :)   Kızımın herşeyi de hazır bezini bile almış babası ben yokken  :love7:  Artık zamanını doldurmasını bekliyoruz dualarınızı eksik etmeyin kızlar nolur  :y25:

izemsevi

aynen valla abur cubur ne yapıyım canım çekti meyveli topkek,çokonat ve haylayf aldık kızımla :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 15:06:57
Alıntı yapılan: eylül_üm - 22 Nisan , 2011, 15:06:15
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 15:04:09
Eylülüm nedeni şu: tuz çok ödem yapar ve biliyosun 3 beyaz zehirlerden birtanesi  :icon_thumright:

boş yere vücudu şişirir yani  :-\ neyseki öle tuz delisi diilim ..

o zaman un ve şeker de yasak mı ??

şeker hamurlu işler yağlı şeyler

YASAK

ühüüüüüühühühüüühüüüüüüüüüü   :crybaby2:
çips te yasak .. kek te .. çiko da .. üühühüüüüüüüüüüü  :crybaby2:

izemsevi

hadi bakalım aybükecim hayırlısıyla doğsun bakalım dünyaya bu kadar erken geldiğine sevinecekmi prenses2haftaya kadar en az 3kğ olur benim görümcemin tüp bebekle ikizleri oldu 1tanesi 740grdı diğeri 1100dü ikiside allaha şükür iyiler 2yaşındalar şimdi.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 22 Nisan , 2011, 15:30:30
   Teşekkür ederim kızlar dua edinde sağlıklı doğsun kızım erken olucağı kesin artık napalım yeterki sağlıklı olsun :amin:   Normal doğum tarihi 14 haziran aslında 32 haftalık şu an ama doktor dün ölçtü herşeyini 34 haftalık şu anda .. 2 hafta daha dayanırsa çok güzel olucak .. Annem geldi zaten hemen ben hastaneye yatınca ev darmadağınık, temizlik başladı  :)   Kızımın herşeyi de hazır bezini bile almış babası ben yokken  :love7:  Artık zamanını doldurmasını bekliyoruz dualarınızı eksik etmeyin kızlar nolur  :y25:
canım gecmiş olsun seni çok merak ettik umarım hayırlısı olur hakkınızda üğzülme saglıklı olsun iyi olsun 2 hafta sonra olsun dualarımız seninle.kızlar yine erik ve cagla aldım kendime dayanamdım  :k06: 

Aytii

Eylülüm okadarda değil  :ehi: abarttım biraz  ::)

arada bir yiceksin tabikide ama öyle alıştırma kendini zırt pırt abur cubur yemeye ;)

Aybükemm dua ediyorum canım şimdiden senin için  :opucuk: :amin:

izemsevi

eylül yasak dediysek cezaevi kuralları yokya canın çok çekerse ye bak ben şimdi yiyorum

<<AyBüKe>>

Sağolun canlarım  :opucuk:  Bu kadar mola yeter bana ben yine yatmaya devam ediyim yoksa eşim canıma okur  :k06:  Öpüyorum hepinizi , kendinize ve bebişlerinize iyi bakın  :hello:

izemsevi

aybüke belki 2hafta sonra bu seferde gelmeyecek ozaman beklersiniz belki agrın felan olmazsa.

Aytii

izemsevi

kendine iyi bak aybüke bizi habersiz bırakma

izemsevi

burcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :director: aldıklarını nekadara aldın bakalım ya kızlar bende alıyorum ama hala alasım geliyor internette pamidor diye ir site var güzel şeyler gördüm kart yanımda yok ya kendimi firenliyemiyorum amak almak istiyorum. bu arada yedim çikomu ve kekimi

izemsevi

heyyyyyyyyyy kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu :director: :dontknow: