2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Nisan , 2011, 11:56:04
valla canım ben de kuaföre gidiyorum. çünkü göbüşten hiç bişey görünmüyo  :k06:  artık kaşar olduk napalım.  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

ya evet insanın tuhafına gidiyo değilmi :D ben alıştım ama şimdi okadar rahatsız olmuyorum

güneşş

Aytii

afiyet olsun size Seval

kızlar bu arada konu aldı başını gidiyo  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 11:59:06
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Nisan , 2011, 11:56:04
valla canım ben de kuaföre gidiyorum. çünkü göbüşten hiç bişey görünmüyo  :k06:  artık kaşar olduk napalım.  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

ya evet insanın tuhafına gidiyo değilmi :D ben alıştım ama şimdi okadar rahatsız olmuyorum

:ehi: :ehi: valla ben de rahatsız olmuyorum. hatta daha hoşuma gitti,5 dakkada tüm çile sona eriyo  :k06:

sevalcim afiyet olsun size :) valla ben de bol bol pijama koycam valize.

benim PC zaten yavaş. konulara yetişemiyorum bile  :cildir:

Aytii

yaz bebekleri dünür. baya bi ilerletmişiz sayfaları

Aytii

bu arada kızlar namaz kılanlara soruyorum özellikle. nasıl kılıyosunuz? ben eğilip kalkamıyorum iyice ağırlaştım sanırım görünürde bişey yok ama geçen gün eğilip kalkarken daha doğrusu eğildim birdaha kalkamadım  :ehi: öyle cuk diye kaldım eğildiğim yerde. artık oturarak kılıyorum bide hafta sonları abdest alınca diğer namaza kadar tutamıyorum illa çişim geliyo  :sad1: hadi öğleden ikindiye kadar tamamda akşamla yatsının arasında fazla bişey yok ama yinede tutamıyorum  :cildir:

aytencim şuan normal ayakta kılabılıyorum sadece secdeden sonra kalkarken yerden destek alarak kalkabılıyorum zor oluyor göbeğim okadar çok yok kızlar oyuzden egılırken sorun yasamıyorum.abdestte gelınce bende tutamıyorum çoğu zaman alıyorum ılık suyla abdest ayaklardan üşütmemeye dikkat et cnm kötü etkıler idrar yollarını
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

evet ılık suyla alıyorum zaten soğuk suyla alamam hemen üşütürüm  :sad1: ama ben eğilemiyorum öne eğilmeden göz ve kafa hareketiyle kılıyorum. Allah kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

cnm kılamıyorsan oturarak kılabılırsın tabiki herkes durumuna göre ayarlayabılır Allah kabul etsın cnm
kızlar ben cıkıyorum okula gıtme vaktım geldi öptüm sizi :opucuk:

Aytii

tmm canım görüşürüz bizde seni ve Elifi öpüyoruz özellikle Oğuz Elife çok çok selam söylüyo  :k06: :opucuk:

izemsevi

Shadowqueen

Bizde geldik ama anneannemin birazdan işe gidecek pc yide götürecek yine çıkacağız yani, bende yiğenimle çocuk sinemasına gideceğim Rio ya  :muzz: :muzz: :muzz:

izemsevi