2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 11:26:40
çok şükür iyi odasıda hazır artık bir halısı eksik onuda yarın bakıcaz bakalım

Ohh ne güzel canım bizde beğendik odamızı sonradan kayınvalidem bir cinslik yapmazsa onu alacağız linkini vereyimde bir bak gelininin odasına  :k06: :k06:

melek-çağlar

Shadowqueen

Kızlar meleğimizin odası bu olacak inş. nasıl bakalım beğenecek misiniz? Gardırobu 3 kapılı olacak

http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/bebek-odalari/prenses-bebek-odasi-takimi

°•.ℓανιηуα.•°

hoşbuldum canım  :opucuk:

ben kirada oturuyorum kızlar. ve seneye bu zamanlar ev alıcaz inşallah. oraya geçtiğimizde oda yapıcam böcüğüme :D şimdilik oyun parkı aldık,cibinlikli falan  :)  şimdiki evimiz o kadar dar ki... çok üzülüyorum oğluma oda yapamadım diye  :-[

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Günaydın kızlarrrr nasılsınızzz :hello:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Nisan , 2011, 11:30:30
Kızlar meleğimizin odası bu olacak inş. nasıl bakalım beğenecek misiniz? Gardırobu 3 kapılı olacak

http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/bebek-odalari/prenses-bebek-odasi-takimi

çok tatlıymış kız  :love9: :love9: çok beğendim ben

izemsevi

eksik çok bitmiyorki birde insan ilkçocuk olunca ne alacağınıda tam bilmiyor ama bugün arkadaş söyledi en az 4takım pijaman olsun evde giydiklerini bile götür dedi çok acayip terliyormuşsun bide sezeryan olacağım ben 2gün hastanede kalacağım için bol alcam oyüzden 2tane diyordum ama yetmez diyorlar ucuz uygunlardan alırım artık bebek için ter bezi, ağız bezi alın mutlaka hastane için nevresim ayarlayalım benim tek kişilik yok bir tane alcam pembe.

melek-çağlar

çok güzel gizem tam kız işi kaynanan istemezse bu olmaz mı

Shadowqueen

Shadowqueen

Aytii

kısmet Öznur boşver sağlık olsun herşey oluyo ;)

dünür hoşgeldin  :opucuk:

kızlar dün ben kapı süsü ve ağız bezi aldım oğluma  :hello2: :hello2: bide peluş battaniye  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ayy gizemmmm.. harika bi oda takımı. kimsenin çıkıntılık yapmasına izin verme. bu oda takımını alın valla çok güzel.  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 11:32:36
çok güzel gizem tam kız işi kaynanan istemezse bu olmaz mı

Canım bizimki daha ilki olmadan ikinci torunu düşündüğü için ya o erkek olursa diye hep ortak renk istiyor ama bunu oda beğendi bende başka bakmak istemiyorum bu odayı istiyorum ikinci ne zaman nasip olur bilemem kızıma alacaklarımıda ona göre yönlendiremem dedim oda tamam dedi bekliyorum aldık haberini  :k06: :k06: Ben şimdi İst deyim mobilyayıda onlar alıp ödeyecek ondan tatlım

melek-çağlar

seval 4 tane mi pijama al dediler çok değil mi