2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 11:09:44
allah allah niye öyle olmuşki ayten benimde 2tanıdığın öyle oldu ama ikisindede çok fazla idrar enfeksiyonu varmış ondan olmuş

:honk: :honk: ciddimisin? off benimde çok oldu bu idrarımda enfeksyon  :sad1: halada var ve şuanda antibiyotik içiyorum bikaç günden beri  :( su içiyorum sürekli çişe gidiyorum inşallah geçerde kurtulurum artık şu enfeksyondan  :amin: :amin: :amin: :amin:

izemsevi

canım korkma içini rahat tutu bendede vardı hatta bir ara lekelenmem olmuştu 4aylıkken 2hafta sürmüştü dr idrar enfeksiyonundan demişti antibiyotik değilde tek doz monurol diye bir ilaç kullanmıştım ama çok su iç dedi sen şuan en az 2lt su iç canım idrar enfeksiyonu anca öyle atılıyor bir tanıdığın 6aylıkken sabah kalkıyor suyu gelmiş apartopar dr gidiyorlar dr suyun çok azalmış bebeğinde ciğerleri gelişmemiş doğsada yaşama şansı çok düşük yada sakat kalır demiş ona bir iğne vurmuşlar ve bebk gitmiş sonrada almışlar bebği diğer tanıdıkta 5aylıtı 2hafta önce oldu onunda dr kontrolü varmış gidiyor kontrolde dr suyun hiç kalmamış hemen alınması lazım diyor ve ona da aynı yöntem uygulanıyor ikisininde dr birdaha enfeksiyon problemini halletmeden hamile kalmayın demiş.

melek-çağlar

aklınıza kötü şeyler getirmeyin allahın izniyle bir sorun olmaz sık sık gidiyoruz kontrole :amin:

izemsevi

öyle melek kötü düşünmeyelimki kötü şeyler olmasın allah herkesin evladını korusun içindede bizim evltlarımızı.senin enfeksiyon nekadar çıkmıştı ayten benim lökosit 600baya yüksekti

Shadowqueen

Selam güzel anneler bugün nasılsınız bakalım?  :opucuk:

melek-çağlar

hg gizem biz iyiyiz siz nasılsınız. gelinim nasıl  :opucuk:

izemsevi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 11:21:06
öyle melek kötü düşünmeyelimki kötü şeyler olmasın allah herkesin evladını korusun içindede bizim evltlarımızı.senin enfeksiyon nekadar çıkmıştı ayten benim lökosit 600baya yüksekti

değerini bilmiyorum canım ne kadar çıktığını  :dontknow: ama şuanda infex 200 mg film tablet kullanıyorum 12 saatte bir

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Nisan , 2011, 11:21:44

hoşgeldin canım biz süperiz sen nasılsın  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın kızlar. öle aklınıza kötü kötü şeler getirmeyin. bende rahim yarası var. hamileliğimin başı hep kanamalı geçti. 23. haftada bile kanama oldu. takmıyorum artık. taksam nolucak ki.... neyi değiştirebilicem.

aytencim hayırlı olsun mobilyalarınız  :love7: ne güzel yaaa.... ben daha geçen hafta oyun parkını aldım. şifonyerini alıcam bu hafta sonu. ve daha bissürü eksiğimiz var. bebeği garantileyene kadar hiçbişiy almadım...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 11:22:08
hg gizem biz iyiyiz siz nasılsınız. gelinim nasıl  :opucuk:

Hoşbulduk canım valla idare ederiz, dün beni biraz korkuttu 2 gündür hareket etmiyordu yaramaz kızım dün akşam etti içim rahatladı yoksa bgn doktora gidecektim, damadım nasıl bakalım  :k06:

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 11:23:38
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 11:21:06

değerini bilmiyorum canım ne kadar çıktığını  :dontknow: ama şuanda infex 200 mg film tablet kullanıyorum 12 saatte bir

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Nisan , 2011, 11:21:44

hoşgeldin canım biz süperiz sen nasılsın  :opucuk:

Çok sevindim canım süper olmanıza ohhh ne güzel valla, bizde idare ederiz işte canım  :opucuk:

melek-çağlar

çok şükür iyi odasıda hazır artık bir halısı eksik onuda yarın bakıcaz bakalım

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Nisan , 2011, 11:24:40
günaydın kızlar. öle aklınıza kötü kötü şeler getirmeyin. bende rahim yarası var. hamileliğimin başı hep kanamalı geçti. 23. haftada bile kanama oldu. takmıyorum artık. taksam nolucak ki.... neyi değiştirebilicem.

aytencim hayırlı olsun mobilyalarınız  :love7: ne güzel yaaa.... ben daha geçen hafta oyun parkını aldım. şifonyerini alıcam bu hafta sonu. ve daha bissürü eksiğimiz var. bebeği garantileyene kadar hiçbişiy almadım...

sağol canım hoşgeldin sende  :opucuk: bizimde var bayağı bir eksiklerimiz