2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

biz geldik bugün hava güneşli içimiz kıpır kıpır  :hello2:
siz nasılsınız bebişleriniz nasıl :flowers:

Aytii

hoşgeldin Melek  :opucuk:

bizim burasıda güneşli çok mutluyum  :hello2: :hello2:

izemsevi

slm hoşgeldin melekcik iyiyiz allaha şükür kızımın hareket etmesini bekliyorum normalde 9.30-10gibi hareket ediyordu. :dontknow:

melek-çağlar

hoşbulduk canım mobilyalarınız gelmiş güle güle kullanın minik paşamızda hayırlısıyla gelsinde güzel güzel yatsın içinde :binkybaby:

melek-çağlar

sevalcim uyuyordur artık daha düzenli uyuyorlar. eskisi gibi çok hareket etmez

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 10:58:05
hoşbulduk canım mobilyalarınız gelmiş güle güle kullanın minik paşamızda hayırlısıyla gelsinde güzel güzel yatsın içinde :binkybaby:

amin canım çok sağol  :opucuk: yarın olsada herşeyini düzsem dolabın içine ve temizlesem  :hello2: :hello2:

izemsevi

benimde karnım çok acıktı ben halsizken oda dikkat ettim çok hareket etmiyor ama genelde 10a kadar hareket ediyordu sabah 7gibi uyandırdı annesini

melek-çağlar

ayten o kadar zevkli bir iş bende evvelsi gün akşam hallettim odadan çıkmıyorum artık bakmaya doyamıyorum

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 11:03:22
ayten o kadar zevkli bir iş bende evvelsi gün akşam hallettim odadan çıkmıyorum artık bakmaya doyamıyorum

sorma canım ya dün görünce gözlerim doldu nasıl mutlu oldum salak salak gülüyodum kendi kendime dokunurken  :k06: :k06: Allahım herkese yaşatsın bu duyguyu  :amin:

ama şimdi öğrendim bir arkadaşım 6,5 aylık hamileydi dün kalp atışları durmuş bebeğinin  :sad1: :crybaby2: bugün doğurcakmış  :y25: :y25: :y25:

melek-çağlar

allah sabır versin arkadaşına kimseye böyle bişey yaşatmasın  :crybaby2:

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 22 Nisan , 2011, 11:06:38
allah sabır versin arkadaşına kimseye böyle bişey yaşatmasın  :crybaby2:

amin canım ya  :amin: :crybaby2: :crybaby2: nasıl suratım düştü duyunca  :'( :'( :'(

melek-çağlar

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 11:02:34
benimde karnım çok acıktı ben halsizken oda dikkat ettim çok hareket etmiyor ama genelde 10a kadar hareket ediyordu sabah 7gibi uyandırdı annesini

benimde öyle oluyor açken hiç kımıldamıyor

melek-çağlar

off içim kötü oldu çok zor bir durum  :y25:

izemsevi

allah allah niye öyle olmuşki ayten benimde 2tanıdığın öyle oldu ama ikisindede çok fazla idrar enfeksiyonu varmış ondan olmuş

melek-çağlar

enfeksiyondan olabiliyormuş mu bilmiyordum  :dontknow: