2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

nasıl niye söylemedin iyi kıza haberi yoksa nasıl gelcek diyon cankuşum anlamdımki :dontknow:

Aytii

ORNA hergün giriyo Seval foruma sen görmüyosundur

Burcu neden görüşmüyosun ablanla?

izemsevi

orna hamileydi değilmi ayten yoksa yanlışmı hatırlıyorum onun ne adar oldu. :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 10:08:14
orna hamileydi değilmi ayten yoksa yanlışmı hatırlıyorum onun ne adar oldu. :dontknow:

yok canım değil ama Allah söyletti galiba  :hieyt: inşallah oda istiyo çok  :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 10:01:10
nasıl niye söylemedin iyi kıza haberi yoksa nasıl gelcek diyon cankuşum anlamdımki :dontknow:
canım sen anlamadım biz konuşmuyoruz yani bir yıl oldu küseli ondan benden hiç haberi yok. yani benden haber alacagı kimsede yok o babamlarlada küs hani aramam arasamda gelmez hatta konuşmaz

izemsevi

ozaman senin yanına kim gelcek canım onu anlamadım ablanın dışında kardeşindemi vardı ben 3kardeşsiniz 2kız bir erkek diye hatırlıyorum iyide sana niye küsüyorki hadi babn neyse malum biliyoruzda senin suçun ney

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 10:09:00
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 10:08:14

yok canım değil ama Allah söyletti galiba  :hieyt: inşallah oda istiyo çok  :amin:

orna gelinlikli profili olan değilmiydi sanırım yeni hamileydi cuma gününün yüzü suyu hürmetine oda inşallah bu ay hamiş kalır.ilkay da hamiş ona çok sevindim. :hello2: :hello2:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 10:06:29
ORNA hergün giriyo Seval foruma sen görmüyosundur

Burcu neden görüşmüyosun ablanla?

canım onunla ilgili bir sorun yani o istedi bizimle irtibatı kesmeyi ama beni cok kırdı  onun ceyizini filan hep ben yaptım calışarak ama o bir evlendi hemen deyişti benide cok üzdü kırdı  esim istanbulda iş aldı oraya gitti onları görmeye beni kötülüyormuş kocam bana 1 yıl sonra ablam bana bir yanlış yaptı ozaman söyledi banada böyle dedi ben aranız bozulmasın diye sustum biraz dikatli ol dedi sok oldum bosanalım diye konuşmuş resmen yani uzun ve derin mevzu canım. üvey anayla büyüdük o hep evdeydi ben calıştım o arada mesleyimi elime aldım cok kıskanıyordu yasadıklarından dolayı piskolojiside baya bozulmuştu o görücü usulü evlendi analıktan kurtulmak için ben severek evlenince iyce sinirlendi sen hep istediyini yapabildin güçlüsün diye öyle yani

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 10:12:25
ozaman senin yanına kim gelcek canım onu anlamadım ablanın dışında kardeşindemi vardı ben 3kardeşsiniz 2kız bir erkek diye hatırlıyorum iyide sana niye küsüyorki hadi babn neyse malum biliyoruzda senin suçun ney
canım gelecek olan benim üvey kız kerdesim ababmın 2 ci evliliyinden olan cokta büyük deyil ama 16 yasında ama bana baya yardımı olur köyde büyüdügü için bu işler ona hafif geliyor. mecbur baska gelecek kimsem yok canım onada cok birşey diyemiyorum yasadıkları cok agırdı kaldıramadı yaptıklarının farkında deyil zaten

izemsevi

evet ablanında yaşadıkları devamlı o evde olduğu için çok çekmiştir iyi senin analık gönderiyor kızını hayret yani biraz insanlık gelmiş içine sanırım.

Aytii

EVET SEVAL. ORNA O DEDİĞİN GELİNLİK RESMİ OLAN  ;)

BURCUCUM ÇOK ÜZÜCÜ BÖYLE ŞEYLER İNSANIN YAKINININ ÖYLE YAPMASI KÖTÜ BİŞEY  :-\

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 10:21:54
evet ablanında yaşadıkları devamlı o evde olduğu için çok çekmiştir iyi senin analık gönderiyor kızını hayret yani biraz insanlık gelmiş içine sanırım.
canım benim şeytanlıgım dedimki ona burada herkes diyorki üvey annen ne kendi gelir nede senle ilgileni kendine laf gelmesin diye birde o cocuklar hep benim paramla benim elimde büyüdü hala her gittiyimde 4 tanesinide giydirirm üvey demem elimden geleni alırım hemde kız buraya gelmek için ölüyor sonucta biliyor abla burada dünya eşya alacak güzel bakacak. valla simdidem birsürü şey aldım gelecek diye cantası küpesi giyimi alırımda ben hiç ayrım yapmama. aytencim haklısın cok kötü hemde eyer o insan canından biriyse beni yıktı resmen yaptıklarıyla bu olaylar oldugunda günde 2 paket sigara içiyordum nasıl olur böyle diye simdide unuttum diyorum ama unutulumu hiç amcamları arıyorum gizlice soruyorum nasıllar diye ama o bilmiyor .

Aytii

:'( AH CANIM YA

SEN EN DOĞRUSUNU YAPIYOSUN BURCU BOŞVER. KENDİSİ UTANIR ZAMANLA İNŞALLAH VE MERHAMETE GELİR  :amin:

burcu MELEK

kızlar ben pazara gidiyorum kızımla sizleri cok  :opucuk:   :opucuk: gelince kaynatırız gene

izemsevi

öptük canım bizde benim kız bugün daha bir harekete geçmedi beklemedeyim