2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:25:34
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Nisan , 2011, 09:22:44
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:17:12
iyi Seval sağol

Burcu sanada günaydın hoşgeldin

ne sancısı kız? daha erken değilmi  ???

canım coktan oluyor bu sancılar alıştık artık biz 3 boyutluya girmek için gidicez hastaneye. alıştırma sancıları yalancı sancı dinlenince geciyor ara ara oluyor rahim kendini doguma hazırlıyor önemli deyil

ha iyi o halde. benimde kalçalarım uyuşuyo sanki geceleri böyle ağrı gibi oluyo sanki hareket edince geçiyo gibi oluyo ama bi süre sonra geri başlıyo. acaba kalçalarımmı genişliyo  :dontknow:

canım zamanla agırlaşınca kalcan batıyor bel agrıların cok kötü ben gecen aglayacaktım neredeyse  sancılar oluyor ara ara bunlara alışmak lazım
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 09:27:44
benim kızımda muzu çok seviyor muz yemeğe başladığım zaman hemen hareketleniyor dr sordu muzda 1000kalori varmış ondan yani sizde yeyin ben günlük bir tane yiyorum son bir ayda daha çok kilo alıyorlarmış kızlar
canım bende günde bir tane yiyorum mutlaka cok önemli zaten muz

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:29:39
bende çok muz yiyorum. bugün 2 tane aldım yanıma  :laughing7: benim oğlanda çok seviyo yarasın tosunuma  :love9: :nazar:

dün geldi mobilyaları minuğumunnn  :love7: sabah sildik babasıyla kabasını aldık hafta sonu daha güzel yapıcam herşeyini  :hello2: :hello2:

ay cokm sevindim kurdularmı bari güle güle yatsın yıpratsın inşallah oguz bey. oda bitince resmini cek koy meraktan catlarız valla

Aytii

muzda magnezyum var kızlar mutlaka yenmeli kalorisi de umurumda değil. ben bugün 2 tane yemek istiyorum  :basardim:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Nisan , 2011, 09:32:52
bende çok muz yiyorum. bugün 2 tane aldım yanıma  :laughing7: benim oğlanda çok seviyo yarasın tosunuma  :love9: :nazar:

dün geldi mobilyaları minuğumunnn  :love7: sabah sildik babasıyla kabasını aldık hafta sonu daha güzel yapıcam herşeyini  :hello2: :hello2:

ay cokm sevindim kurdularmı bari güle güle yatsın yıpratsın inşallah oguz bey. oda bitince resmini cek koy meraktan catlarız valla

nevresimlerini yerleştirmicez hemen. kirlenmesin. şimdilik sadece mobilyalar öyle kurulu duruyolar. eşyaları başka bir odada poşetlerde. şöyle Haziran sonu gelsinde ozaman yıkıcam herşeyi ütülücem yerleştircem bir güzel  :hello2: :hello2: ozamanda resmini çekip göstercem size  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:34:13
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Nisan , 2011, 09:32:52

nevresimlerini yerleştirmicez hemen. kirlenmesin. şimdilik sadece mobilyalar öyle kurulu duruyolar. eşyaları başka bir odada poşetlerde. şöyle Haziran sonu gelsinde ozaman yıkıcam herşeyi ütülücem yerleştircem bir güzel  :hello2: :hello2: ozamanda resmini çekip göstercem size  :k06:
haziranda aban özelden atman lazım cünkü ben o sıralar cocuk emziriyor olacagım kacırırım sayfayı  :ehi:  :ehi:  :ehi:

izemsevi

güle güle kullansın oğuz paşa benim kızımında temmuzun ilk haftası gelcek ben günde bir muz birde başka meyve yiyorum muz yediğimde karnım çok tok oluyor oyüzden yemek yiyesim gelmiyor ben akşam yerim muzu meyveleri akşam yiyorum genelde

Aytii

tamam Burcu sana özel mesajla atarım  :k06:

izemsevi

kızlar biz nasıl doğum yaptığımızı haber vercez ben kevsere vermeyi düşünüyorum numaramı onu ararım haberi olur oda yazar  :k06:

Aytii

ben kankime haber vericem (ORNA) onda numaram var birtek. onunla görüşçem oda haber verir sizlere  ;)

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:39:31
tamam Burcu sana özel mesajla atarım  :k06:
oky bu oldu işte  :k06:  :k06:
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 09:41:27
kızlar biz nasıl doğum yaptığımızı haber vercez ben kevsere vermeyi düşünüyorum numaramı onu ararım haberi olur oda yazar  :k06:
benim feyste gizem ve aybüke ekli mutlaka feyse yazar babamız ama bende o aralar sürekli burada olan birinin nosu nosunu alıp arayabilirim

Aytii

ben bide hemen girmeyebilirim nete doğumdan sonra. ev kalabalık olur. kayınvalidemler olcak sonra annemde olur burda. bide gelen gidenler.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 22 Nisan , 2011, 09:47:58
ben bide hemen girmeyebilirim nete doğumdan sonra. ev kalabalık olur. kayınvalidemler olcak sonra annemde olur burda. bide gelen gidenler.
ebn girerim ya kız kardesim gelecek ona yazdırırım bide okadar kalabalık olmaz bizim ev burada cok kimsemiz yok

izemsevi

bende en az 40çıkana kadar zor girerim gibi geliyor ben ornayı epeydir görmüyorum girmiyor

izemsevi

burcu bacım ablan yokmuydu kı senin ben sanki ablan var gibi hatırlıyorum fazla görüşemiyoruz diyordun.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Nisan , 2011, 09:56:23
burcu bacım ablan yokmuydu kı senin ben sanki ablan var gibi hatırlıyorum fazla görüşemiyoruz diyordun.
fazla deyil canım hiç görüşmüyoruz tam bir yıl oldu neredeyse hamile oldugumu bile bilmiyor