2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende en az içtiğim 1.5 lt ki bu çok nadir oluyor genelde 2lt içiyorum henüz 2.5a çıkartamadım.

Aytii

bende fazla içemiyorum ama öncekine göre daha iyiyim. maşallah  :nazar: önceden 500 lük şişeyi zor bitiriyodum hatta bitmeden eve giderdim çünkü midemi bulandırıyodu  :igrenc: ama zamanla alıştı bünyem şimdi iyi bide sıcaklar iyice gelse tam olacak  :basardim:

Aytii

bu arada sütü ne kadar miktarda içiyosunuz kızlar? ben artık kaşar yiyorum taze kaşar ve sütü arttırmak istiyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

KIZLAR BEN SÜTTEN TİKSİNDİM YA 1 BARDAK İÇEBILIYORUM EN FAZLA,PEYNİR YİYORUM AYRAN İÇİYORUM
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hangi peynirden yiyosun Dünür?

kaşar da kalsyum çok diyolar. bende yiyorum tazesinden. dün dişçiye gittim zaten çürümüş dişim  :sad1: bu 2.ci oldu  :'(

HENGİ PEYNİR OLURSA YİYORUM CNM ,KASAR PEK SEVMIYORUM OKULDA KASARLI TOST YIYORUM SADECE
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

ben 1brdak içiyorum sütü bir kase yoğurt, bimden aldığımız kahvaltılık lor peyniri balla tüketiyorum, hersabah haşlanmış yumurta peynir olarak en çok kaşar tüketiyorum

BEN ALIŞVERİŞE GİDİYORUM KIZLAR KİVİM BİTMİŞ :DGÖRÜŞÜRÜZ

izemsevi

kızlar ben çıkıyorum muayeneye gidiyorum dua edin bize lütfen herşey yolunda gitsin. :amin: akşam yazarım.

burcu MELEK

kızlar allahım affetsin ama il dısındaki iş olmamış kocacaım gidemi,ycek  :muzz:  :muzz:   :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Nisan , 2011, 15:32:23
kızlar allahım affetsin ama il dısındaki iş olmamış kocacaım gidemi,ycek  :muzz:  :muzz:   :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

iyi canım hadi gözünüz aydın kızınla  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Nisan , 2011, 15:43:06
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Nisan , 2011, 15:32:23

iyi canım hadi gözünüz aydın kızınla  :opucuk:
sagol canım cok rahatladım valla cünkü cok korkuyordum ben nasıl doguma gidicem diye. cok huzurluyum  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:

Aytii

ama eşin neden düşünmüyo seni öncelik senin olması lazım hamilesin yani  :-\

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Nisan , 2011, 16:38:33
ama eşin neden düşünmüyo seni öncelik senin olması lazım hamilesin yani  :-\
canım anasına para getirmezse kızarlarkorkuyor onlar dedi alcaksın bu işi para az diye oda onlara uydu ama allhıma cok sükür benim üzülmemi istemedi

burcu MELEK

ay canım ben cıkıp biraz yürüycem bu olay cıktıgından beri üzüntüden kendimi eve kapatmıştım simdi costum koş deseler koşarım valla o enerji mevcut  :k06:  :k06:  :k06: