2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Nisan , 2011, 17:29:17
Gizemcim canım hoşgeldin nasılmış küçük hanım la annesi

Hoşbulduk tatlım, iyi diyelim iyi olsun.Dizimden zorum var yürüyemiyecek derecede yarın sabah doktora gideceğim,kızımda çok iyi teyzesi kıpır kıpır  maşallah :nazar: Sen ve fıstığın nasıl?

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 20 Nisan , 2011, 17:32:51

Hoşbulduk tatlım, iyi diyelim iyi olsun.Dizimden zorum var yürüyemiyecek derecede yarın sabah doktora gideceğim,kızımda çok iyi teyzesi kıpır kıpır  maşallah :nazar: Sen ve fıstığın nasıl?
çok geçmiş olsun bitanem zorlu maratonu sağlıcakla bebeklerimzle bitirris İnşallah
Allah iyilik versin nazarlardan sakınsın Rabbim Küçük hanımımızla annesini
Bizim kızda iyi teyzesi hamd olsun benim sıkıntılarımda baş gösterdi artık iyiden iyiye ağırlaşıom şişiom gece uykusu zaten yok

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Nisan , 2011, 17:40:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 20 Nisan , 2011, 17:32:51

çok geçmiş olsun bitanem zorlu maratonu sağlıcakla bebeklerimzle bitirris İnşallah
Allah iyilik versin nazarlardan sakınsın Rabbim Küçük hanımımızla annesini
Bizim kızda iyi teyzesi hamd olsun benim sıkıntılarımda baş gösterdi artık iyiden iyiye ağırlaşıom şişiom gece uykusu zaten yok

Sağol canım benim inş. hayırlısı ile kucağımıza alacağız Meleklerimizi  :amin:

Ayrıca ne gibi sıkıntıların başladı canım ? Benimde gece uykum pek olmuyor mide kaynaması aşırı derecede oluyor dik yatıyorum mecbur ondada pek rahat edemiyorum sürekli wc ye kalkıyorum sabah oluyor valla 2 gündür İst deyim toplasan 8 saat uyumadım cnm ya

güneşş

kızlar bişey sorucam size doktorum bana bir daha ki sefere gelirken tok karnına gelmemi tatlı yememi söyledi ki ben zaten aç karnına gitmiyorum neden öyle dediki ..ya 32 yada 33.haftamızda olucaz gittiğimiz zaman test falan artık yok dimi bişey demedi gerçi ama bebeği rahat görsün diyemi diycem ama   :icon_scratch:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 17:50:34
kızlar bişey sorucam size doktorum bana bir daha ki sefere gelirken tok karnına gelmemi tatlı yememi söyledi ki ben zaten aç karnına gitmiyorum neden öyle dediki ..ya 32 yada 33.haftamızda olucaz gittiğimiz zaman test falan artık yok dimi bişey demedi gerçi ama bebeği rahat görsün diyemi diycem ama   :icon_scratch:

Canım bilmiyorum inan ki benim o evrelere daha olduğu için netten bakıyorum o dönemlerde neler var diye ama bulamadım  :dontknow:

serife26

Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 17:50:34
şekerli yiyecekler bebeğin hareketlerinin artmasını sağlıyor ondan olabilir,hareketli görmek istemiş olabilir:))şeker yükleme testi yapılmıştır ztn çoktan sana....

izemsevi

Aytii

izemsevi

iyi diylim iyi olalım ayten ya seninde ağrıların vardı değilmi benimde dün 4te akşam üzeri sağ tarafımda bir ağrı başladı ara ara böyle iğne batması sızı gibi birşey tedirgin oldum acaba normalmi birde sağda apandisit varya korktum dr arayıp bugün bi gidicemde sendede varmıydı konuda açtım gerçi hamilelikte anne ile ilgili bölöüme

Aytii

gördüm canım konuyu

yazdım bak istersen. ama kasıklarında olabilir belki. doktora gidecekmişsin bugün mutlaka sor

izemsevi

sol tarafımda bişey yok sağ tarafımda sanki karnımın lat kısmı varya bükülen yer orda ama devamlı sürekli olan birşey değil ayten korkuyorum ya.

Aytii

canım belki kızın oralardadır endişelenme ok. derin derin nefes al kasma sakın kendini. doktora kaçta gidiyosun?

izemsevi

ayten canım zaten kızım sağ taraftan vuruyor şuan drun sekreteri aradımda 4te gelin dedi 4de gidicem bakalım.

Aytii

tamam ozaman kızından kaynaklanıyo

yiriimmm onu beeennn  :love9:

izemsevi

ye teyzesi valla ayten hayırlısıyla şu 3ayın biranönce geçmesini istiyorum göz açıp kapayıncaya kadar hiç bir yıl temmuz ayının gelmesini bukadar çok istememiştim allahım hayırlısıyla bebklerimizi kucağımıza almayı nasip et. :amin: :amin: :amin: :amin: